کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-01-04 ساعت 19:42)behdadK نوشته:  یه پیشنهاد هم دارم. کمی به این فکر کنید که اگر 7-8 تا کیس دیرتر برنده اعلام میشدید به کات آفی های ایران میخوردید و اسمتون اصلا جزو برندگان اعلام نمیشد. الان یه شانس معقولی برای گرفتن ویزا حداقل دارید.
البته کیس نامبر های بالای 10000 حتی 20000 هم ایرانی هستند.
آمار ویزاهای صادره و کلیرنسی ها اعلام نشده؟ کجا اعلام میکنند؟
بعد اینکه جایی هست که آمار برنده هایی که فرم d260 رو ارسال کردند و رنج کبس نامبرهای اونها رو اعلام کنند؟

(2015-01-04 ساعت 21:08)shahin2737 نوشته:  ehsan171 عزیز امضات کو ؟
عزیزم ما سواتمون پایینه انگشت میزنیم.کیس بالا امضا میخواد چیکار
تشکر کنندگان: َalikh ، mfte.teacher ، HERMES7 ، shirin.ad68 ، ajab1
می دونید این که بولتن هزار تا اعلام کنه یا زیر هزارتا خیلی برای من مهم نیست. این انتظار قبل مصاحبه یجورایی آدم رو دچار بلاتکلیفی می کنه و این که من و شاید خیلی های دیگه هر ماه چشم انتظاریم که این ماه بولتن زیاد اعلام بشه شاید به خاطر اینه که دلمون میخواد زودتر بریم مصاحبه و تکلیفمون معلوم بشه:دی درسته که همه میگیم بریم زندگی عادیمون رو بکنیم و هیچ تغییری تو زندگیمون ندیم ولی خواه ناخواه این انتظار روی من یکی که تاثیر گذاشته!
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
(2015-01-05 ساعت 01:06)L_haam نوشته:  می دونید این که بولتن هزار تا اعلام کنه یا زیر هزارتا خیلی برای من مهم نیست. این انتظار قبل مصاحبه یجورایی آدم رو دچار بلاتکلیفی می کنه و این که من و شاید خیلی های دیگه هر ماه چشم انتظاریم که این ماه بولتن زیاد اعلام بشه شاید به خاطر اینه که دلمون میخواد زودتر بریم مصاحبه و تکلیفمون معلوم بشه:دی درسته که همه میگیم بریم زندگی عادیمون رو بکنیم و هیچ تغییری تو زندگیمون ندیم ولی خواه ناخواه این انتظار روی من یکی که تاثیر گذاشته!
می تو (me too ) Smile

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: L_haam ، babak12 ، aidaz ، shirin.ad68
بی خیال این آمار و ارفاما. خدا کنه فردا کامینگ سون بزنن حداقل Big Grin
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: L_haam ، Memolk ، m.ghoreishi ، ajab1 ، shirin.ad68
(2015-01-05 ساعت 01:31)aidaz نوشته:  بی خیال این آمار و ارفاما. خدا کنه فردا کامینگ سون بزنن حداقل Big Grin
اینشاالله Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: aidaz
(2015-01-05 ساعت 01:36)Iaccept نوشته:  
(2015-01-05 ساعت 01:31)aidaz نوشته:  بی خیال این آمار و ارفاما. خدا کنه فردا کامینگ سون بزنن حداقل Big Grin
اینشاالله Smile

فردا یا پسفردا شاید کامینگ سون بشه ولی کارنتیها حدودآ از 8 ژانویه اعلام میشن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: aidaz ، babak12 ، shirin.ad68
(2015-01-04 ساعت 22:40)Ehsan171 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 19:42)behdadK نوشته:  یه پیشنهاد هم دارم. کمی به این فکر کنید که اگر 7-8 تا کیس دیرتر برنده اعلام میشدید به کات آفی های ایران میخوردید و اسمتون اصلا جزو برندگان اعلام نمیشد. الان یه شانس معقولی برای گرفتن ویزا حداقل دارید.
البته کیس نامبر های بالای 10000 حتی 20000 هم ایرانی هستند.
آمار ویزاهای صادره و کلیرنسی ها اعلام نشده؟ کجا اعلام میکنند؟
بعد اینکه جایی هست که آمار برنده هایی که فرم d260 رو ارسال کردند و رنج کبس نامبرهای اونها رو اعلام کنند؟

به قول دوستامون بیخیال این آمار و ارقام. فقط این رو میگم و بحث رو پی نمیگیرم.
بالای 20000 که هیچ ایرانی نیست. اگر نظر سنجی هم میبینید اینطور زدند یا اشتباه زدند یا فرم اولیه رو اشتباه فرستادند و EU یا AF هستند و کلا پروندشون ریجکته.
بالای 9000 هم اگر میبینید زدند باز یا اشتباه کردند و یا به احتمال 99% فارسی زبانهایی هستند که از ایران الیجبلیتی اعلام نکردند. مثلا یک موردش رو دیدم از همسایگان افغانی ما هستند. حالا در این بین به قول سیمون 2-3 تا هم استثنا بوجود بیاد تئوری سوراخ رو زیر سئوال نمیبره Wink
در تاپیک بحث و تبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC میتونید آماری که از سایت سی اک استخراج میشه رو ببینید و آنالیز دوستان رو بخونید . البته آمار رسمی ویزاهای صادر شده رو معمولا 3-4 ماه بعد از اتمام سال اعلام میکنند که جالبه بدونید برای 2014 99% آمار غیر رسمی نهایی با رسمی برابر بود و میشه به این آمار غیر رسمی اتکا کرد.

برای اونهایی که فرم رو ارسال کردند هیچ آماری نیست. شاید آمار سال قبل بتونه کمک کنه اما خیلی تحلیل میخواد. الان فقط آمار کسانی که کارنت شدن و فرمشون بررسی شده و وقت سفارت گرفتند معلومه در سی اک

یه مثل معروف هست که به حرف گربه سیاهه (خودم) بارون نمیاد. پس دوستان هر جوری که فکر میکنید به نفعتونه دعا کنید که بشه. امیدوارم امسال سال خوبی برای همه ایرانی ها باشه.
(2015-01-05 ساعت 01:06)L_haam نوشته:  می دونید این که بولتن هزار تا اعلام کنه یا زیر هزارتا خیلی برای من مهم نیست. این انتظار قبل مصاحبه یجورایی آدم رو دچار بلاتکلیفی می کنه و این که من و شاید خیلی های دیگه هر ماه چشم انتظاریم که این ماه بولتن زیاد اعلام بشه شاید به خاطر اینه که دلمون میخواد زودتر بریم مصاحبه و تکلیفمون معلوم بشه:دی درسته که همه میگیم بریم زندگی عادیمون رو بکنیم و هیچ تغییری تو زندگیمون ندیم ولی خواه ناخواه این انتظار روی من یکی که تاثیر گذاشته!
به جرات میتونم بگم این موضوع زندگی همه ما را تحت تاثیر گذاشته و درسته نباید تغییر خاصی در زندگی مان بدهیم ولی حرکت رو به جلومون هم آهسته شده چراکه قرارنیست بمونیم و بهمین خاطر کمتر روی کار فعلی مان سرمایه گذاری می کنیم و بیشتر دنبال زبان و تحقیق و سیو کردن پول و... هستیم . خب تغییر بزرگی درراهه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mfte.teacher ، shahin2737 ، hilda60 ، satan ، aidaz ، SomeOneX ، Memolk ، A_A ، m.ghoreishi ، babak12 ، shirin.ad68 ، Alex 2014 ، Mahmood129 ، L_haam ، milad.nas
سلام
زندگي عاديتونو بكنين
منم كارنت شدم
حالا بايد منتظر نامه دوم باشم
اين ماه مياد يا اون ماه
اصلا مياد يا يادشون ميره
لاتاري همينه
ببخشين ولي منم همين فكرارو ميكردم
Smile
شاد باشين

سلام
زندگي عاديتونو بكنين
منم كارنت شدم
اين ماه مياد يا اون ماه
اصلا مياد يا يادشون ميره
لاتاري همينه
Smile
شاد باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk ، mfte.teacher ، babak12 ، satan ، shirin.ad68 ، elmira behdad ، Iaccept ، L_haam
(2015-01-05 ساعت 01:08)Iaccept نوشته:  
می تو (me too ) Smile

ما هم نيز Tongue
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
تشکر کنندگان: elmira behdad ، satan ، Iaccept ، L_haam ، m.ghoreishi
برای ایران مگه چند تا نامبر در نظر گرفتند ///
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2015-01-05 ساعت 21:37)heridas نوشته:  برای ایران مگه چند تا نامبر در نظر گرفتند ///

طبق گفته دوستان تا نه هزار ایرانی هستن Shy
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان:
(2015-01-05 ساعت 12:40)p00ya2001 نوشته:  سلام
زندگي عاديتونو بكنين
منم كارنت شدم
اين ماه مياد يا اون ماه
اصلا مياد يا يادشون ميره
لاتاري همينه
Smile
شاد باشين

ما هم داریم زندگی عادیمون رو می کنیم ولی خب ی یه بخش از دغدغه های فکریمون هم همین پروسه شده! :دی حالا کارنت بشیم بعد دغدغه ی نامه ی دوم رو داریم بعد مصاحبه بعد... کلا این نگرانی ها دنباله دار هستند :دی و فکر کنم طبیعی هم هست
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Memolk ، shirin.ad68
بچه ها نامه های دوم کارنتی ها تقریبا تا چه فایل نامبری اومده و مصاحبش کی هست ؟
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: soruosh
فک کنم این مامور kcc که قرار بوده کامینگ سون بزنه ،
تو راه بازگشت از تعطیلات سال نو تصادف کرده و مرده !!!!
نگرانش شدم !!

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان