کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-01-12 ساعت 11:02)Mahmood129 نوشته:  
(2015-01-12 ساعت 01:22)dv winner نوشته:  با سلام ، اگر کارنت آپریل حداقل 300 تا اعلام بشه (یعنی تا 4600) من هم کارنت میشم. (البته امیدوارم بالای 1000 تا کارنت کنن، ولی با این مقدار کارنتی کی سی سی در هر ماه، چشممون آب نمیخوره)
ولی با وجود اینکه فرم DS260 رو تو ماه نوامبر فرستادم شدیدا نگرانم که نامه مصاحبه دیرتر به دستم برسه و برای اردیبهشت و خرداد برای مصاحبه دعوت بشم و با کلیرنس خوردن هم که دیگه ...
به نظرتون این دیر فرستادن فرم چرا باعث تاخیر در زمان مصاحبه میشه؟ چرا کی سی سی تو فرم 260 به این قضیه اشاره نکرده؟ (آنها که همه چیشون رو حسابه)
از این ها گذشته ممکنه کم کم کارنت کردن کیس ها به دلیل رسیدگی به فرمها باشه؟ بعیده تمام فرمها تو چهار پنج ماه اول (از ژوئن2014) کنترل بشه. اگر روال متناوبی برای رسیدگی فرم ها باشه، ارسال فرم تا دو ماه قبل از کارنت شدن قاعدتا نباید تاثیری روی رفتن با تاخیر به مصاحبه داشته باشه.
سلام
دوست عزیز
اینشالا که شما حتما در ماه دیگه کارنت شدید
اما در مورد ارسال فرم ها
من دوستی را دیدم که ایشون با کیس 3000 حدود 3 ماه هم دیر فرستاده بود اما سر وقت نامش اومد . بنده این مورد را به چشم دیدم .
لذا همونجوری که دیدیم این مدلی هم داریم . پس نگران اصلا نباشید

بهداد هم پیشتر گفته بود که امسال مدت زمان کلیرنس اینشالا کوتاهتر خواهد بود
البته اینشالا شما یک ضرب بگیرید

موفق باشید
سلام
البته منم دير فرستادم
كيسم حدود 3400 هستش آنلاكم نداشتم
فكر ميكنم تو انسري نامه ام بياد
واسه همه آرزو ميكنم نامه اشون زود بياد
2015AS34XX
انكارا
4 نفر
رؤيت 8 مي
ارسال 22 آگوست
كارنت دسامبر
انشاءالله اينسري نامه ام بياد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: dv winner ، Mahmood129 ، bahar101
سلام به همگی بچه ها این سری کارنتیهای مارچ بود و ماه دیگه مال اپریل درست میگم؟یعنی 2ماه جولتر کارنت میکنن؟واگه اینطوریه پس حداقل یک ماه طول میکشه بعد از کارنتی که نامه دوم بیاد ایا درسته؟ببخشید اگه اطلاعاتم کمه یا ناقصه ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.
تشکر کنندگان:
(2015-01-12 ساعت 21:29)alireza.moazini نوشته:  سلام به همگی بچه ها این سری کارنتیهای مارچ بود و ماه دیگه مال اپریل درست میگم؟یعنی 2ماه جولتر کارنت میکنن؟واگه اینطوریه پس حداقل یک ماه طول میکشه بعد از کارنتی که نامه دوم بیاد ایا درسته؟ببخشید اگه اطلاعاتم کمه یا ناقصه ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.

دوست عزيز الان كارنتى هاى مارچ رو اعلام كردن يعنى واسه مصاحبه تو مارچ و نامه تا يك هفته بعد از اون مياد يعنى بايد تا جمعه نامه هاى مصاحبه مارچ بياد بنابراين هركس حدود ٤٥ روز قبل از مصاحبه خبر دار ميشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: bahar101 ، Mahboy ، Macy
(2015-01-12 ساعت 21:46)laleht نوشته:  
(2015-01-12 ساعت 21:29)alireza.moazini نوشته:  سلام به همگی بچه ها این سری کارنتیهای مارچ بود و ماه دیگه مال اپریل درست میگم؟یعنی 2ماه جولتر کارنت میکنن؟واگه اینطوریه پس حداقل یک ماه طول میکشه بعد از کارنتی که نامه دوم بیاد ایا درسته؟ببخشید اگه اطلاعاتم کمه یا ناقصه ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.

دوست عزيز الان كارنتى هاى مارچ رو اعلام كردن يعنى واسه مصاحبه تو مارچ و نامه تا يك هفته بعد از اون مياد يعنى بايد تا جمعه نامه هاى مصاحبه مارچ بياد بنابراين هركس حدود ٤٥ روز قبل از مصاحبه خبر دار ميشه
اره دیگه دوست عزیز من منظورم همین بود دیگه . ممنون از راهنماییتون.
تشکر کنندگان: laleht ، bahar101

علیرضا جان در مورد کارنت شدن تقریبا همونطوره که خودت اشاره کردی ولی در مورد نامه دوم نمیشه گفت که همشون نامه دوم رو با هم دریافت میکنن چون بستگی داره کی فرمهارو سابمیت کردن یا انلاک داشتن یا نه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101
با سلام خدمت تمام دوستانم و مدیر سایت
واقعا از تک تک شما ممنونم که در راه آگاهی کامل به پروسه خیلی کمکم کردین.
انشاالله هممون ویزای آمریکا رو میگیریم.ولی باید دقت داشته باشید که ویزا گرفتن تازه اول راهه.
ضمنا یه سوال از اساتید محترم داشتم که آیا آمار یا منبعی هست که متوجه بشیم از ایران و آسیا تا حالا چند نفر ویزا گرفتن و چند نفر کلیرنس خوردن؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین
روزای خوب تو راهه فقط باید باور داشته باشی
تشکر کنندگان: bahar101 ، soruosh
سلام .
دوست عزیز برای سال 2015 وفتی سایت CEAC شماره کیسها رو شناخت، سیمون یه فایل اکسل درست کرده که اگه به فروم "آنالیز فایل CEAC" بری هم فایل هست و هم تحلیلهای خیلی جالب و مفید دوستان.
موفق باشی
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: soruosh ، Nightsky007
(2015-01-13 ساعت 01:58)areb1356 نوشته:  سلام .
دوست عزیز برای سال 2015 وفتی سایت CEAC شماره کیسها رو شناخت، سیمون یه فایل اکسل درست کرده که اگه به فروم "آنالیز فایل CEAC" بری هم فایل هست و هم تحلیلهای خیلی جالب و مفید دوستان.
موفق باشی

دوست عزیز لینک سایت سیمون رو می دین لطفا؟
مرسی
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 16:43)نیلان نوشته:  
(2015-01-13 ساعت 01:58)areb1356 نوشته:  سلام .
موفق باشی

دوست عزیز لینک سایت سیمون رو می دین لطفا؟
مرسی

نيلان جان برو به
http://britsimonsays.com
موفق باشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: soruosh ، نیلان ، Nightsky007
سلام. سال قبل در بولتن ژوئن که در می اعلام شد کات آف آسیا 8900 بود. آیا تا زیر این عدد در ژوئن رفتن مصاحبه؟ کلا وقتی بولتن یک ماه اعلام میشه چجوریه؟ به نظر صاحب نظرا امسال این حدود کیس تو چه ماهی مصاحبه میرن؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 11:09)hesam427 نوشته:  سلام. سال قبل در بولتن ژوئن که در می اعلام شد کات آف آسیا 8900 بود. آیا تا زیر این عدد در ژوئن رفتن مصاحبه؟ کلا وقتی بولتن یک ماه اعلام میشه چجوریه؟ به نظر صاحب نظرا امسال این حدود کیس تو چه ماهی مصاحبه میرن؟

8900 خیلی خوشبینانه در اگوست انشا اله.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: hesam427 ، bahar101 ، soruosh
ما با کیس نامبر 5300 به احتمال خیلی زیاد ماه May بعد از یکسال انتظار میریم مصاحبه Sad
امیدوارم زمان باقی مانده و همینطور ویزای باقی مانده برای کلیر شدن کافی باشه.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 12:27)rbrb-2015 نوشته:  ما با کیس نامبر 5300 به احتمال خیلی زیاد ماه May بعد از یکسال انتظار میریم مصاحبه Sad
امیدوارم زمان باقی مانده و همینطور ویزای باقی مانده برای کلیر شدن کافی باشه.

نگران نباش و مطمئنآ ویزا به همه خواهد رسید. بیش از 50% سهمیه ایران باقی مانده
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ریحانا ، rbrb-2015
از کجا فهمیدین بیش از نصف ویزا ها مونده؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. برای شماره‌های جدید کسی‌ تا الان براش نامهٔ دوم اومده؟ چرا نامه ها نمیاد؟۱۰ روز گذشته هنوز خبری نیست.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان