کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-02-14 ساعت 22:56)ریحانا نوشته:  عجیب دلم میخواهد این ماه زود بگذرد تا ببینیم این روند کارنت کردن پیشرفت خوبی میکنه یا نه؟؟
ریحانای عزیز
چقدر حرف دلای ما منتظرا شبیه همه !
شاید باورت نشه ولی امروز همین جمله رو پیش یکی از دوستام درد و دل کردم .
گفتم دوس داشتم چشمامو میبستم و وقتی باز میکردم 5 ماه جلوتر بودم
میدیدم اخرش چی شده و سرنوشتمون مارو کجا کشونده .....

گفت تا الان 9 ماهش مثل برق گذشته ،چشم به هم بزنی این 5 ماه هم میگذره ...
دیدم راست میگه !

هیچ راه دیگه ای نداریم جز امیدواری....
ایشالا که بهترین چیز واسمون اتفاق میفته...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، Officer ، bia2mob ، bahar101 ، fa15 ، SomeOneX ، A_A ، mfte.teacher
ما که در این حدود 10 ماه هر چه افسار زندگی رو کشیدیم و التماس کردیم که بابا یه خورده یواش تر نشد که نشد.
اونقدر این 10 ماه برای ما سریع گذشت که حتی وقت نکردیم خاطره بسازیم و تقریبا هیچ خاطره ای از این روزها به یاد ما نمونده.
من که به خاک وصل نبودم و هیچ وابستگی ای ندارم از همین الان احساس نوستالژیک دارم. بماند که همچنان حس چه کنم چه کنم دست از سر من بر نمیداره و یک دنیا کار ناتمام روی دستم باد کرده.
قدر این زمان رو بدونید که اگر 10 سال هم وقت داشتیم باز وقت کم می آوردید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، styvan ، ARSAMNEW ، ریحانا ، rezasadeghi ، masmori ، bia2mob ، bahar101 ، nilgoon1982 ، SomeOneX ، areb1356 ، soruosh ، farslm ، AliReza.Sh
(2015-02-15 ساعت 03:42)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 22:57)Iaccept نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 22:08)homayoon1972 نوشته:  با سلام به همه دوستان ماه قبل هم گفتم احتمالا کم کارنتی داریم این ماه هم به همین منوال است بخاطر بسته شدن دو سفارت خانه آمریکا در آسیا است باید منتظر باز شدن سفارت خونه ها باشیم.
میشه بگید کدوم دو سفارت!؟

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}

احتمالا منظور این دوستمون از 2 سفارت (اگر اشتباه نکنم یمن و اردن) بوده ولی باید خدمتشون عرض کنم کم کارنت کردن امسال هیچ ارتباطی به این موضوع نداره و مربوط به مسائل دیگری هستش که قبلا مفصل در موردش بحث و گفتگو شده
دوست عزیز
میشه خلاصه دلایل کم کارنت کردن رو بگین؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 17:31)rezasadeghi نوشته:  [quote='ریحانا' pid='579800' dateline='1423938393']
عجیب دلم میخواهد این ماه زود بگذرد تا ببینیم این روند کارنت کردن پیشرفت خوبی میکنه یا نه؟؟
ریحانای عزیز
چقدر حرف دلای ما منتظرا شبیه همه !
شاید باورت نشه ولی امروز همین جمله رو پیش یکی از دوستام درد و دل کردم .
گفتم دوس داشتم چشمامو میبستم و وقتی باز میکردم 5 ماه جلوتر بودم
میدیدم اخرش چی شده و سرنوشتمون مارو کجا کشونده .....
...
منم همینطور دوست دارم چندماه بگذره مثلا اواخرخردادباشه Winkولی چاره ای جز انتظار نداریم .
من وقتی مشکلی دارم که نمی توانم حلش کنم می سپارمش به زمان تا در آن حل بشه چه برسه به این داستان که هیچ کنترلی بر آن نداریم و ماهیتا هم به زمان نیاز داره.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Pourvash ، m.ghoreishi ، bahar101 ، A_A
برای ما کیس نامبر بالایی ها کمی شرایط سخت تره ما هنوز به این اطمینان خاطر که رفتنی هستیم نرسیدیم یک حس دوگانه باماست درعین حال که سعی داریم مثبت اندیش وامیدوار باشیم از طرف دیگر نمی خواهیم چنان به این قضیه دل ببندیم وبرایش برنامه ریزی کنیم که اگر مبادا (فقط با احتمال یک درصد Wink)این قضیه به نتیجه خوبی نرسید، بتوانیم مثل یک آدم منطقی عکس العمل داشته باشیم .ضمناً وقتی کارنت بشویم این موضوع برامون قابل لمس هست و به تکاپو ارسال مدارک و تدارک سفر می افتیم و آنوقت واقعا وقت کم میاریم.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، ebrahim1e ، faravaz ، mel ، m.ghoreishi ، aa-tt ، bahar101 ، hamed shayan ، A_A
دوستان عزیز و همقطار
باور کنید هر مرحله استرس و مشغولیات فکری خودش رو داره. بعداز کارنت شدن تازه به صف منتظران نامه دوم میپیوندید.بعداز نامه دوم منتظر مصاحبه بعد از مصاحبه منتظر کلییر شدن و به همین ترتیب تا چند ماه بعداز ورود به امریکا در هر مرحله ای مملو از استرس خواهیم بود فقط و فقط تنها کار ممکن و پیشنهاد دوستانه ی من داشتن صبر و شکیبایی و اندیشیدن به پایان خوش ماجراست. امیدوار باشید و اگر مثل من به نیروی خارق العاده ذهن اعتقاد دارید مثبت اندیش باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، Mahmood129 ، ریحانا ، HERMES7 ، bahar101 ، laleht ، fa15 ، A_A
به نیروی خارق العاده ذهن + قدرت و مهربانی خدا یقین دارم . تا قبل این هم با عمل به مستند Secret به خیلی چیزهایی که خواسته بودم و روی کاغذ نوشته و بر در یخچال چسبانده بودم ، رسیدم . الان هم یک کاغذ روی کامپیوتر محل کارم چسباندم که "Our Vs are issued" البته مخفف Visas را نوشتم کسی سردرنیاورد.WinkSmile به زودی همین جمله را براتون پست میگذارم.
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mehdi1989 ، rezasadeghi ، bia2mob ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، ofrfar ، fa15 ، A_A
(2015-02-16 ساعت 22:46)ریحانا نوشته:  برای ما کیس نامبر بالایی ها کمی شرایط سخت تره ما هنوز به این اطمینان خاطر که رفتنی هستیم نرسیدیم یک حس دوگانه باماست درعین حال که سعی داریم مثبت اندیش وامیدوار باشیم از طرف دیگر نمی خواهیم چنان به این قضیه دل ببندیم وبرایش برنامه ریزی کنیم که اگر مبادا (فقط با احتمال یک درصد Wink)این قضیه به نتیجه خوبی نرسید، بتوانیم مثل یک آدم منطقی عکس العمل داشته باشیم .ضمناً وقتی کارنت بشویم این موضوع برامون قابل لمس هست و به تکاپو ارسال مدارک و تدارک سفر می افتیم و آنوقت واقعا وقت کم میاریم.

واقعا همین طوره.من که یه روز امیدوار امیدوارم یه روز بکلی ناامیدم.از طرفی این سفر آمادگی می خواد نمیشه بی خیال بود.خدا عاقبتمونو بخیر کنهRolleyes
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ریحانا
(2015-02-17 ساعت 15:32)bahar101 نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 22:46)ریحانا نوشته:  برای ما کیس نامبر بالایی ها کمی شرایط سخت تره ما هنوز به این اطمینان خاطر که رفتنی هستیم نرسیدیم یک حس دوگانه باماست درعین حال که سعی داریم مثبت اندیش وامیدوار باشیم از طرف دیگر نمی خواهیم چنان به این قضیه دل ببندیم وبرایش برنامه ریزی کنیم که اگر مبادا (فقط با احتمال یک درصد Wink)این قضیه به نتیجه خوبی نرسید، بتوانیم مثل یک آدم منطقی عکس العمل داشته باشیم .ضمناً وقتی کارنت بشویم این موضوع برامون قابل لمس هست و به تکاپو ارسال مدارک و تدارک سفر می افتیم و آنوقت واقعا وقت کم میاریم.

واقعا همین طوره.من که یه روز امیدوار امیدوارم یه روز بکلی ناامیدم.از طرفی این سفر آمادگی می خواد نمیشه بی خیال بود.خدا عاقبتمونو بخیر کنهRolleyes

همینطور که از وقت ثبت نام تا زمانی که برندها اعلام شدن باید بی تفاوت بود در عین اینکه از تاپیک های مفید مثل ( سفرنامه ترکیه و ا م ر ی ک ا)غافل نبود. این تاپیک و کلیرنس فقط استرس زاس. Wink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ریحانا ، bia2mob ، ofrfar ، mehdi1989 ، bahar101
برای همه دوستان کارنتی جدید رو سرشار از دلگرمی ارزو می کنم و ارزو می کنم که هرچه سریع تر ، تشریف ببرن به مصاحبه و با روی خوش و خندان بیان مهاجرسرا و سفرنامشونو بنویسن -
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، ریحانا
درود بر دوستان عزیز
یک سوال دارم
دوستان من کیسم جز اولین دوره کارنتی بود یعنی زیر 2500 ولی متاسفانه 1اکتبر فرمها رو فرستادم.
حالا کیس من که کارنت شده ولی نامه یا تاریخی تو صفحه ام نیومده احتمال زیاد دادن دوستان که این سری تاریخ بیاد واسم، نظر شما چیه دوستان من مدت زیادی نیست اینجا اومدم و تازه واردم لطفا راهنمایی کنید
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-17 ساعت 20:25)sardar نوشته:  درود بر دوستان عزیز
یک سوال دارم
دوستان من کیسم جز اولین دوره کارنتی بود یعنی زیر 2500 ولی متاسفانه 1اکتبر فرمها رو فرستادم.
حالا کیس من که کارنت شده ولی نامه یا تاریخی تو صفحه ام نیومده احتمال زیاد دادن دوستان که این سری تاریخ بیاد واسم، نظر شما چیه دوستان من مدت زیادی نیست اینجا اومدم و تازه واردم لطفا راهنمایی کنید

درود دوست عزیز
نگران نباش اگر بخواهیم 5ماه زمان برای بررسی پرونده در نظر بگیریم شاید سری بعد باشه ولی ممکنه این سری هم بیاد. در مورد نامه دوم پیشبینی 100% صحیح مشکل میباشد ولی هیچ چیز غیر ممکن نیست. امید بخدا
تشکر کنندگان:
(2015-02-17 ساعت 21:17)m.ghoreishi نوشته:  
یک سوال دارم

درود دوست عزیز
نگران نباش اگر بخواهیم 5ماه زمان برای بررسی پرونده در نظر بگیریم شاید سری بعد باشه ولی ممکنه این سری هم بیاد. در مورد نامه دوم پیشبینی 100% صحیح مشکل میباشد ولی هیچ چیز غیر ممکن نیست. امید بخدا
ممنون از راهنمایی شما دوست خوبم
این نامه دوم به چه صورته ؟ ایمیل میاد یا تو همون صفحه بعد از محل مصاحبه که زده آنکارا تاریخ اضافه میشه؟[emoji120] [emoji257]
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-17 ساعت 21:29)sardar نوشته:  
یک سوال دارم

درود دوست عزیز
این نامه دوم به چه صورته ؟ ایمیل میاد یا تو همون صفحه بعد از محل مصاحبه که زده آنکارا تاریخ اضافه میشه؟[emoji120] [emoji257]

خواهش میکنم. اول ایمیل میاد برات بعد با فاصله زمانی کوتاهی نامه دوم که حاوی تاریخ دقیق مصاحبه و سفارت شماست جایگزین نامه اول که شما قبولیتون رو دیدین میشود.سایت DVLOTTERY معروفSmile
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-17 ساعت 21:34)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-17 ساعت 21:29)sardar نوشته:  
یک سوال دارم

درود دوست عزیز

خواهش میکنم. اول ایمیل میاد برات بعد با فاصله زمانی کوتاهی نامه دوم که حاوی تاریخ دقیق مصاحبه و سفارت شماست جایگزین نامه اول که شما قبولیتون رو دیدین میشود.سایت DVLOTTERY معروفSmile
سپاس فراوان [emoji257] [emoji7] [emoji257]
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July