کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-02-17 ساعت 15:32)bahar101 نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 22:46)ریحانا نوشته:  برای ما کیس نامبر بالایی ها کمی شرایط سخت تره ما هنوز به این اطمینان خاطر که رفتنی هستیم نرسیدیم یک حس دوگانه باماست درعین حال که سعی داریم مثبت اندیش وامیدوار باشیم از طرف دیگر نمی خواهیم چنان به این قضیه دل ببندیم وبرایش برنامه ریزی کنیم که اگر مبادا (فقط با احتمال یک درصد Wink)این قضیه به نتیجه خوبی نرسید، بتوانیم مثل یک آدم منطقی عکس العمل داشته باشیم .ضمناً وقتی کارنت بشویم این موضوع برامون قابل لمس هست و به تکاپو ارسال مدارک و تدارک سفر می افتیم و آنوقت واقعا وقت کم میاریم.

واقعا همین طوره.من که یه روز امیدوار امیدوارم یه روز بکلی ناامیدم.از طرفی این سفر آمادگی می خواد نمیشه بی خیال بود.خدا عاقبتمونو بخیر کنهRolleyes

بهار عزیز من هم احساساتم رابطه مستقیم با بولتن داره وقتی کامینگ سون میشه درنهایت خوشحالی و امید و مثبت اندیش و خلاصه +++++++++ اینم

ولی وقتی که بولتن کات آف رااعلام می کنه دپرس و کلافه و داغونم ولی ولی ولی _ نیستم که نیستم.Wink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101
ماه سوم اعلام کارنتی ها بود که همه دیدیم یک جای کار داره میلنگه .شاید برای همین خاطر که لااقل دو تا امید داشته باشم دوباره 2016 هم ثبت نام کردم. بچه های کیس بالایی ایا شما هم همین کار رو کردید یا نه ؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-02-18 ساعت 10:31)shahin2737 نوشته:  ماه سوم اعلام کارنتی ها بود که همه دیدیم یک جای کار داره میلنگه .شاید برای همین خاطر که لااقل دو تا امید داشته باشم دوباره 2016 هم ثبت نام کردم. بچه های کیس بالایی ایا شما هم همین کار رو کردید یا نه ؟

بله من فکر می کنم خیلی از بچه ها این کار رو کردند ... البته دوباره قبول شدن هم خیلی شانس می خواد ... با این شرایط کارنت کردن واقعا ما کیس بالایی ها نگرانیم امیدوارم امسال بچه های کیس بالایی هم بتونن ویزا رو در نهایت بگیرن و به رویا هاشون برسن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: bahar101 ، hamed shayan ، ریحانا
(2015-02-18 ساعت 11:01)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 10:31)shahin2737 نوشته:  ماه سوم اعلام کارنتی ها بود که همه دیدیم یک جای کار داره میلنگه .شاید برای همین خاطر که لااقل دو تا امید داشته باشم دوباره 2016 هم ثبت نام کردم. بچه های کیس بالایی ایا شما هم همین کار رو کردید یا نه ؟

بله من فکر می کنم خیلی از بچه ها این کار رو کردند ... البته دوباره قبول شدن هم خیلی شانس می خواد ... با این شرایط کارنت کردن واقعا ما کیس بالایی ها نگرانیم امیدوارم امسال بچه های کیس بالایی هم بتونن ویزا رو در نهایت بگیرن و به رویا هاشون برسن

به نظرم کسانی که تا 10000 هستن نباید نگرانی داشته باشن. چون احتمال ویزا گرفتن هستش. شما در نظر داشته باشین این کم کم کارنت کردن بنفع هر کی نباشه به نفع ایرانی ها قطعا هستش. چرا؟ به خاطر اینکه ما در گیر مسله کلیرنس هستیم به شدت. اما غیر ایرانی و بخصوص نپالی ها نه. و با این شرایط کم کارنت کردن فقط به نفع ماست تا ویزا ها به نسبت مساوی توزیع بشه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mojgan m ، ebrahim1e ، bahar101 ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، farslm ، Memolk
دوستان آیا به نظرتون روند کارنت کردن به همین شکل می مونه؟
آیا نمیخوان این ماه همه رو کلیر کنن و بعد دوباره کارنت ها رو زیاد کنن؟
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-02-18 ساعت 14:17)ghazaleh12324 نوشته:  دوستان آیا به نظرتون روند کارنت کردن به همین شکل می مونه؟

سلام دوست عزیز. امیدوارم ماه های آینده هر ماه هزار نفر اعلام کنن و ما ایرانی ها با اتمام صدور ویزا مواجه نشیم. اگر همین روند ادامه پیدا کنه ممکنه 6500 با بالا حتی دعوت به مصاحبه هم نشن. آینده قابل پیش بینی نیست و باید تا یک هفته به عید صبر کنیم. به امید کارنت شدن و دریافت ویزای همه ایرانی ها....Smile
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101 ، ghazaleh12324 ، ریحانا
(2015-02-18 ساعت 14:16)mfte.teacher نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 11:01)ARSAMNEW نوشته:  

به نظرم کسانی که تا 10000 هستن نباید نگرانی داشته باشن. چون احتمال ویزا گرفتن هستش. شما در نظر داشته باشین این کم کم کارنت کردن بنفع هر کی نباشه به نفع ایرانی ها قطعا هستش. چرا؟ به خاطر اینکه ما در گیر مسله کلیرنس هستیم به شدت. اما غیر ایرانی و بخصوص نپالی ها نه. و با این شرایط کم کارنت کردن فقط به نفع ماست تا ویزا ها به نسبت مساوی توزیع بشه.

کاملا با شما موافقم دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: bahar101 ، faravaz
(2015-02-18 ساعت 14:53)mojgan m نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 14:17)ghazaleh12324 نوشته:  دوستان آیا به نظرتون روند کارنت کردن به همین شکل می مونه؟

سلام دوست عزیز. امیدوارم ماه های آینده هر ماه هزار نفر اعلام کنن و ما ایرانی ها با اتمام صدور ویزا مواجه نشیم. اگر همین روند ادامه پیدا کنه ممکنه 6500 با بالا حتی دعوت به مصاحبه هم نشن. آینده قابل پیش بینی نیست و باید تا یک هفته به عید صبر کنیم. به امید کارنت شدن و دریافت ویزای همه ایرانی ها....Smile
پس با این حساب اگه همین طوری جلو بره تا ۶۵۰۰ فقط میرن مصاحبه و اگه ۱۰۰۰ تایی بره، همه می رن مصاحبه
تا خدا چی بخواد...
تشکر کنندگان: bahar101 ، mojgan m
(2015-02-18 ساعت 16:21)ghazaleh12324 نوشته:  

پس با این حساب اگه همین طوری جلو بره تا ۶۵۰۰ فقط میرن مصاحبه و اگه ۱۰۰۰ تایی بره، همه می رن مصاحبه
تا خدا چی بخواد...
مطمعنا رقم نهایی بولتن ویزا حدوده 10000 میباشد بابت مصاحبه رفتن اصلا نگرانی وجود نداره
مسئله اصلی زود کلیر شدن هست در صورت کلیرنس خوردن
تشکر کنندگان: bahar101 ، faravaz ، ریحانا
(2015-02-19 ساعت 01:03)ebrahim1e نوشته:  

تا خدا چی بخواد...
مطمعنا رقم نهایی بولتن ویزا حدوده 10000 میباشد بابت مصاحبه رفتن اصلا نگرانی وجود نداره
بکار بردن کلمه "مطمئنا" ویا "قطعا "جرات میخواد که من ندارم.این مسئله همون داستان دزدی که میپره رو پشت بام خونه و زن خونه به مرد میگه پاشو برو ببین چیه مرد میگه:" ایشاله گربه اس " همینطور هی دزد پایینتر میاد و مرد میگه ایشالا گربه اس .تا اینکه دزد تمام وسایل رو میبره.حالا شده داستان ما .هر ماه میگیم ایشالا ماه بعد درست میشه. البته من هم همینو میگم.ولی هر ماه دریغ از ماه قبل !!!پنج ماه دیگه مونده ولی خیر سرمون دیگه وقتی برای کلیر شدن نمیمونه Sad . دوستی داشتم که پارسال با کیس سه رقمی 210 روز کلیرش طول کشید . نمیدونم آه اش منو گرفته یا نه ولی بخدا من اصلا حرفی پشت سرش نزدم Wink .
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mojgan m ، ریحانا
(2015-02-19 ساعت 01:21)shahin2737 نوشته:  

تا خدا چی بخواد...
بکار بردن کلمه "مطمئنا" ویا "قطعا "جرات میخواد که من ندارم.این مسئله همون داستان دزدی که میپره رو پشت بام خونه و زن خونه به مرد میگه پاشو برو ببین چیه مرد میگه:" ایشاله گربه اس " همینطور هی دزد پایینتر میاد و مرد میگه ایشالا گربه اس .تا اینکه دزد تمام وسایل رو میبره.حالا شده داستان ما .هر ماه میگیم ایشالا ماه بعد درست میشه. البته من هم همینو میگم.ولی هر ماه دریغ از ماه قبل !!!پنج ماه دیگه مونده ولی خیر سرمون دیگه وقتی برای کلیر شدن نمیمونه Sad . دوستی داشتم که پارسال با کیس سه رقمی 210 روز کلیرش طول کشید . نمیدونم آه اش منو گرفته یا نه ولی بخدا من اصلا حرفی پشت سرش نزدم Wink .

دوست عزیز نگرانی من هم زود کلیر شدنه اگه نه هم من میرم مصاحبه هم شما اینو مطمعنم Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-02-19 ساعت 01:47)ebrahim1e نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 01:21)shahin2737 نوشته:  
(2015-02-18 ساعت 14:53)mojgan m نوشته:  سلام دوست عزیز. امیدوارم ماه های آینده هر ماه هزار نفر اعلام کنن و ما ایرانی ها با اتمام صدور ویزا مواجه نشیم. اگر همین روند ادامه پیدا کنه ممکنه 6500 با بالا حتی دعوت به مصاحبه هم نشن. آینده قابل پیش بینی نیست و باید تا یک هفته به عید صبر کنیم. به امید کارنت شدن و دریافت ویزای همه ایرانی ها....Smile
تا خدا چی بخواد...

دوست عزیز نگرانی من هم زود کلیر شدنه اگه نه هم من میرم مصاحبه هم شما اینو مطمعنم Big GrinBig GrinBig Grin
بهتره نگرانی رو به هم منتقل نکنیم و فقط نظر هم رو بپرسیم
به هر حال خوشبین یا بد بین بودن اطمینان داشتن یا نداشتن فرقی در این روند نداره
هر چی قراره بشه همون می شه
من که نگران نیستم
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، HERMES7
من كه ميكم اين كم كارنت كردن ها به اين خاطره كه كيس هاي بايين كه دير فرم پر كردن مصاحبه برن
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، dv winner ، َalikh
(2015-02-19 ساعت 10:54)sinapco نوشته:  من كه ميكم اين كم كارنت كردن ها به اين خاطره كه كيس هاي بايين كه دير فرم پر كردن مصاحبه برن

این هم ممکنه
تشکر کنندگان: dv winner ، bahar101
[عکس: z9qrkyypx5088be1gxvq.jpg]
به امید گرفتن ویزا برای همه بچه های مهاجر سرا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: farshad_dg ، ریحانا ، rezasadeghi ، farrokh33 ، bahar101 ، mojgan m ، hesam427

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان