کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان
من امشب عضو شدم میخوام اطلاعاتمو بزارم تو امضا ولی نمیدونم چجوری لطفا راهنماییم کنید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farshad_dg ، rbrb-2015 ، bahar101
(2015-02-21 ساعت 01:21)Manamehr نوشته:  سلام دوستان
من امشب عضو شدم میخوام اطلاعاتمو بزارم تو امضا ولی نمیدونم چجوری لطفا راهنماییم کنید.

دوست عزیز ضمن خوش امد گویی باید عرض کنم هروقت تعدادارسالهای شما از 10تا بیشتر شد میتونید امضاء داشته باشید
این لینک رو هم مطالعه کنید . http://www.mohajersara.com/thread-6199.html
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101
دوستان تا به حال پیش اومده که کسی با کی سی سی در رابطه با تعداد کارنت شدن هر ماه، سوال داشته باشه؟
مثلا بپرسه ماه بعد چه تعداد کارنت می شه؟ یا چرا این تعداد کارنت شده؟ یا برنامه ی کلی امسال کی سی سی برای آسیا چیه؟
ممنون می شم جواب بدین
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101 ، Pourvash
(2015-02-21 ساعت 01:21)Manamehr نوشته:  سلام دوستان

وااای ببین کی اینجاست Smile
عزیزم باید تعداد ارسال هات به ده برسه تا بتونی امضاء درست کنی
برات آرزوی ویزا یکضرب دارم
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101
خوب ديگه باز شروع كنيم انرژى مثبت هزارتايى بديم تابه ما شش هزارى ها زودتر نوبت برسه

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، ریحانا ، Memolk ، farrokh33 ، bahar101 ، A_A
اولین کارنتی ها یادتونه تا 2500 کارنت کردند همه ذوق کردیم این ماه هم می خواهند غافلگیرمون کنند. مطمئنم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bia2mob ، farrokh33 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، rezasadeghi ، A_A
(2015-02-21 ساعت 11:33)ریحانا نوشته:  اولین کارنتی ها یادتونه تا 2500 کارنت کردند همه ذوق کردیم این ماه هم می خواهند غافلگیرمون کنند. مطمئنم.
خدا از دهنتون بشنوه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: farrokh33 ، ریحانا ، bahar101
سلام
به امید تعداد کارنتی بالا در این ماه
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، babisondes ، A_A
سلام دوستان
سیمون پیش بینیش برای این ماه آسیا 5500 تا 5700 هست
اینم لینکش
http://britsimonsays.com/ceac-data-update-feb-18/
البته پایین صفحه توی کامنتها دنبالش باشید.
در جواب یک نفر که سوال کرده پیش بینیتون برای ماه بعدی چیه این جواب را داده
در ضمن کلی اصلاعات خوب توی این پست در مورد میزان ویزاهای صادر شده میتونید ببینین
به امید آرزوی ویزا گرفتن همه ایرانیها
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، bahar101 ، gholamrezaei ، ریحانا ، faravaz ، nilgoon1982
(2015-02-21 ساعت 11:33)ریحانا نوشته:  اولین کارنتی ها یادتونه تا 2500 کارنت کردند همه ذوق کردیم این ماه هم می خواهند غافلگیرمون کنند. مطمئنم.
قربونت برم که همیشه مثبت هستی
من همش دنبال اسمت می گردم که پست هات رو بخونم و ناخودآگاه لبخند می زنم
Smile
تشکر کنندگان: bahar101 ، rezasadeghi ، fa15 ، ریحانا ، babisondes ، A_A
(2015-02-14 ساعت 22:00)shirin.ad68 نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 15:40)behdadK نوشته:  به جز MMR بقیه محدودیتی نداره. MMR هم باید حداقل یک ماه با روز آزمایش پزشکی فاصله داشته باشه.
آقا بهداد من الان موعد MMR مرحله دومم هستش(تازه یه ماهم گذشته ازش)، من 5 هزار و خورده ای هستم و هنوزم کارنت نشدم و فکر میکنم با این روند این ماه نه ، ماه دیگه تازه کارنتم. خلاصه بنظرتون اگه بزنم این واکسن دوم رو ، از لحاظ اصولی سفارت درست هست یا نه؟؟!!!

سلام دوست من
بعضی از واکسن ها ویروس زنده دارن که این دست واکسن ها را باید بیش از یک ماه قبل از مصاحبه تزریق کرد
شما به نظر من اگه موعد دوم MMR تون شده حتماَ تزریق کنین
شما وقت دارین تا مصاحبتون
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 11:04)ladank نوشته:  خوب ديگه باز شروع كنيم انرژى مثبت هزارتايى بديم تابه ما شش هزارى ها زودتر نوبت برسه

آره تو رو خدا سطح انرژیمون Winkپایینه
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: mojgan m ، ریحانا
(2015-02-21 ساعت 15:02)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
سیمون پیش بینیش برای این ماه آسیا 5500 تا 5700 هست
اینم لینکش
http://britsimonsays.com/ceac-data-update-feb-18/
البته پایین صفحه توی کامنتها دنبالش باشید.
در جواب یک نفر که سوال کرده پیش بینیتون برای ماه بعدی چیه این جواب را داده
در ضمن کلی اصلاعات خوب توی این پست در مورد میزان ویزاهای صادر شده میتونید ببینین
به امید آرزوی ویزا گرفتن همه ایرانیها
ابراهیم جان آین آقای سیمون که علم غیب نداره و یا اینکه کسی بهش اطلاعات خاص بده یکسری تجارب و اطلاعات و روند رو کنار هم میزاره یه تحلیل میده بیرون . این پیش بینی ایشون هم با جدول ابتدای همین صفحه کار بسیار ساده ای هست . اما دوستان انتظار دارند که یک روند غیر منتظره اتفاق بیفته که اونم بعیده و بنظر با همین روند که سیمون هم پیش بینی کرده پیش میره و نسبت به سال قبل همه ی کیسها با یک ماه تاخیر میرن مصاحبه و تبعا زمان کمتری برای کلیرنس دارن، اگه زبونم لال بخورن Big Grin
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: fa15 ، bahar101 ، ebrahim1e ، ریحانا
دوستان من که برای این ماه خیلی خوش بین هستم و فکرکنم حداقل 5700 اعلام بشه. امیدوارم این 15 روز انتظار هم زودتر بگذره .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، ebrahim1e ، bahar101 ، nilgoon1982 ، A_A ، shahin2737
(2015-02-22 ساعت 09:53)ریحانا نوشته:  دوستان من که برای این ماه خیلی خوش بین هستم و فکرکنم حداقل 5700 اعلام بشه. امیدوارم این 15 روز انتظار هم زودتر بگذره .

۱۵روز گذشت مثل برق و باد،
واقعا زمان زود می گذره
دوستان از زمان مونده استفاده کنید و لذت ببرید
از خانواده و دوستان و همه ی چیزهای خوبی که ایران هست، چشم به هم بذارید امریکا هستید و سختی هاش
تشکر کنندگان: babisondes ، mojgan m ، bahar101 ، fa15 ، ARSAMNEW ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان