کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
اما من يه وب سايتي خونده بودم كه نوشته بود ١٠ مارچ اعلام مي كنند ، براي همين اميدوارم كه امشب اعلام كنن
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101 ، bia2mob
صحفه سایتش دوباره غیرقابل دسترس شده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bia2mob
من هم سایت را نمی تونم باز کنم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: bia2mob
مسئول اب و جارو کی بود بیاد دست بکار بشه واسه فردا شب.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: bia2mob ، fati.d
دهم هم گذشت احتمالا 11 اعلام میکنن
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: bahar101
عجب شبیه امشب کاش همه دور هم بودیم و دعا میکردیم همه بیدارن هههههه
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi
واقعا هيچ كدوم از مراحل لاتاري قابل پيش بيني نيست، به اميد اتفاقاي خيلي خوب مخصوصا واسه شماره‌هاي بالا بريم به استقبال سومين روز انتظار، شب همگي خوش...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، bahar101
(2015-03-11 ساعت 00:44)fati.d نوشته:  واقعا هيچ كدوم از مراحل لاتاري قابل پيش بيني نيست، به اميد اتفاقاي خيلي خوب مخصوصا واسه شماره‌هاي بالا بريم به استقبال سومين روز انتظار، شب همگي خوش...

شب خوش امیدوارم صبح که از خواب پا میشی کارنت شده باشی
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi
الان ساعت حدود ۴ عصر اونجاس و عملا تعطیله اداره، پس امشب خبری نیست
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
از بس ملت دارن به سایتشون مراجعه می کنند از دسترس خارج شده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-03-11 ساعت 01:00)khalilkhah نوشته:  از بس ملت دارن به سایتشون مراجعه می کنند از دسترس خارج شده
نه خبری نیست من تونستم باز کنم اتفاقی نیفتاده!!!!!!!!!!
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: homayoon1972
(2015-03-11 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  الان ساعت حدود ۴ عصر اونجاس و عملا تعطیله اداره، پس امشب خبری نیست

ساعت ٤:٣٨ دقيقه هست تعطيل شدن ديگه ايشالا فردا ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
احتمالا نمي خوان تا شب عيد اعلام كنن ، مي خوان شب عيد يه عيدي خوب بدن تا ٦٠٠٠ كارنت كنن حداقل
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: babisondes
(2015-03-11 ساعت 01:08)mel نوشته:  
(2015-03-11 ساعت 00:54)babisondes نوشته:  الان ساعت حدود ۴ عصر اونجاس و عملا تعطیله اداره، پس امشب خبری نیست

شما هم خسته نباشی، روز خوبی بود تا فرداSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-03-11 ساعت 01:10)babisondes نوشته:  
(2015-03-11 ساعت 01:08)mel نوشته:  

شما هم خسته نباشی، روز خوبی بود تا فرداSmile
کجاش خوب بود!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان