کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-03-12 ساعت 08:36)rezasadeghi نوشته:  اگه kcc پرونده منو نبنده خودم همین الان میبندمش !!
با این وضعیت اصلا معلوم نیست که به ما حتی زمان مصاحبه برسه ، بماند که دیگه تا اون موقع دیگه ویزا نیست .
حس میکنم که این پایان راهه .
تجربه خوبی بود کنار شماها بودن . سال خوبی داشته باشید.
اگه معجزه شد منم خبر کنید .
بدرود...

مثل همیشه میگم که "به امید ویزای یکضرب"

ایشالا با توجه به وضعیت سربازیت یک ضرب بگیری باز هم امید داری .. .. ای بابا می خواستی بری ساکرامنتو که ..امیدوار باش دوست من
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: bahar101 ، bia2mob ، Memolk ، نیلان ، mfte.teacher ، ریحانا
[/quote] مرسي mel عزيز، بهترين كار اينه كه بريم و مهياي نورروز بشيم، خونه تكوني، سبزه و سفره هفت سين، خريد و كلي خوش گذروني
دوستان همگي توجه داشته باشن كه نوروز سال آينده ايشااله هيچ كدوم ايران نيستيم، هممون ويزاهامونو گرفتيم و رفتيم ور دل كي سي سي بي وفا، مطمين باشين دلمون خيلي واسه اين روزا تنگ ميشه،
دير يا زود همگي ويزا ميگيريم، مثبت باشيم و تو بدترين شرايط هم ب چيزاي خوب فكر كنيم Big Grin
[/align]
خیلی دوست دارم به چیزهای خوب فکر کنم اما وضعیت کارنتی ها و شرایط خودم و خیلی از بچه ها اجازه نمیده . ما بجز کارنت شدن بحث کلیر رو هم برای سربازی رفتن داریم و همه هم می دونن که بی برو برگرد کلیر می خوریم و امید به گرفتن ویزای یک ضرب وجود نداره ...با توجه به اینکه تو ماه های پایانی هستیم فکر می کنم سال دیگه هم همینجا داریم خونه تکونی می کنیم
[/quote] دقيقا درك ميكنم چي ميگيد، حرفاتون درسته، سخته تو اين شرايط خوش بين بودن، من كه تو مرز افتادم و شمارم درنيومد ديشب تا صبح كابوس ديدم و حالم خيلي بد بود، همش به خودم ميگفتم بچه‌هاي نامبر بالا الان چه احساسي دارن، سخته آدم به قول يكي از بچه‌هاي همينجا مرگ تدريجي روياش رو ببينه، به نظر من اعلام بولتن پايين تو ماه قبل و اين ماه خيلي به ضرر ما ايرانيا هست بخاطر جريان كليرنس و طولاني بودن اين پروسه، ولي بازم اميدوار باشيم، من عقيدم اينه كه اگه قرار باشه ويزا بگيريم همون خدايي كه از بين اون همه شركت كننده تو قرعه كشي اسم مارو درآورد، همون خدا ويزامونو ميزاره تو دستمون، حتي اگه آخرين روز سپتامبر باشه، شك نكنيد...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، mf1357 ، Memolk ، Officer
(2015-03-12 ساعت 08:14)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 06:38)fati.d نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 06:13)mel نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 05:58)fati.d نوشته:  [quote='mel' pid='584776' dateline='1426122775']
[quote='fati.d' pid='584775' dateline='1426122555']

آمين ، حالا بخاطر رفع كدورت از كي سي سي رتبه ٤ رو از طرف من داشته باشيد ?
مرسي mel عزيز، بهترين كار اينه كه بريم و مهياي نورروز بشيم، خونه تكوني، سبزه و سفره هفت سين، خريد و كلي خوش گذروني
دوستان همگي توجه داشته باشن كه نوروز سال آينده ايشااله هيچ كدوم ايران نيستيم، هممون ويزاهامونو گرفتيم و رفتيم ور دل كي سي سي بي وفا، مطمين باشين دلمون خيلي واسه اين روزا تنگ ميشه،
دير يا زود همگي ويزا ميگيريم، مثبت باشيم و تو بدترين شرايط هم ب چيزاي خوب فكر كنيم Big Grin

[عکس: mnk5zu0v16xufvqvxw6f.jpg]

[/align]
خیلی دوست دارم به چیزهای خوب فکر کنم اما وضعیت کارنتی ها و شرایط خودم و خیلی از بچه ها اجازه نمیده . ما بجز کارنت شدن بحث کلیر رو هم برای سربازی رفتن داریم و همه هم می دونن که بی برو برگرد کلیر می خوریم و امید به گرفتن ویزای یک ضرب وجود نداره ...با توجه به اینکه تو ماه های پایانی هستیم فکر می کنم سال دیگه هم همینجا داریم خونه تکونی می کنیم
من هم دقیقا به این نتیجه رسیدم . فکر کنم این وضعیت تغییری نکنه.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bia2mob ، ARSAMNEW
اینکه بعد از هر اعلامی دنبال مقصر میگردیم یک مسئله طبیعیه.ولی قدر مسلم معلومه که kcc میخواد کم کارنت کنه که ملت سپتامبر جلوی سفارتاشون شلوغ نکنن.باید قبول کنیم که حقی برامون ایجاد نشده بلکه امتیازی بود وشاید هم هنوز هست.من با این تعداد کمی که هر ماه اعلام میکنن قلبا امید دارم کارنت میشم ولی وقتی میبینم این ماه کل کارنتیهای امری کای جنوبی و حوزه کارائیب صفر بوده به عقلشون شک میکنم. از طرفی تعداد ویزاهای مونده برای کل اسیا زیادند و از طرف دیگه چهار بار دیگه اعلامی نداریم.پس تو این چهار بار قطعا کم میارن و شاید بیشتر اعلامی داشته باشن.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: areb1356 ، bia2mob ، babisondes ، fati.d ، bahar101 ، نیلان ، styvan ، ریحانا
واقعا که با این شماره اعلام کردنشون تازه بعد 7 8 ماه که نوبتت میشه 5 6 ماهم باید دوباره چک بخوری؟ آخه این که لاتاری نیست مثل غمار میمونه که هر چی توش جلو بری بیشتر گیر میو فتی راه برگشتم نداری.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bia2mob ، ARSAMNEW ، bahar101
با سلام
دوباره بعد از 1 ماه انتظار اومدیم و بیشتر نا امید شدیم
از دوستان و مدیران عزیز یک سوال داشتم
با توجه به مسئله اف بی آی چکی که وجود داره و اینکه از الان تقریبا مسجل شده که من با کیس نامبر حدوده 7300 مرداد یا شهریور میرم مصاحبه اصلا ارزش داره که مصاحبه برم؟
لطفا از مدیران یک نفر پاسخ من را بده مطمعنا این سوال بعضی از کیس بالایی هاس
با تشکر
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: bia2mob ، ARSAMNEW ، bahar101
سلام
یکی بمن بگه این پونصد تا کارنت کردن در کل آسیا ، یعنی چی اون وقت ؟ یعنی اگه متوسط ویزا به کیس رو در آسیا 2.5 بگیریم که میشه 1250 ، 3در صد ریجکت شن (38 ویزا) ، سی در صد کلیرنس (375 نفر )، پونزده درصد هم نرن مصاحبه (188 نفر )، نزدیک بیست درصد هم حفره ی خالی باشه (250) . مجموع ویزا های در نظر گرفته برای یکدوره یک ماهه 250-188-375-38-1250 = 402 . یعنی بطور متوسط و تخمینی در یک دوره با پونصد تا کیس 400 ویزا صادر میشه که اگه کلیرنس های قبلی هم من بعد هرماه بخوان حدود 20 درصدشون کلیر بشن حددو 250 تا هم اونا اضافه میشن .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: bahar101
امسال گفتیم سیستما الکترونیکی شده سریع تر کارنت می کنن ، با این وضعیت فقط مگه اینکه معجزه بشه که ماه اینده افزایش کارنتی داشته باشن
خوب معجزه ها هر روز در حال رخ دادن هستند , با امید به خدا منتظر ماه اینده می شیم
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: aidaz ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا
دوستان کیس بالایی عزیز دل شما باید هوم قوت قلبی رو که قبل از قبولی داشتین رو حفظ کنید!
ببنید همیشه اخر های سال رسمی لاتاری کلیرنس ها بسیار کوتاه میشه و در بعضی از سال ها هم all current کردن داستان رو
بنظر من امسال هم all current داریم چون با توجه به حفره های دیده شده و تعداد کم افراد در 6000 به بالا احتمال وقوعش کم نیست!
این داستان لاتاریه و همش شانس و بازیه ! الکی حرص نخورید و نگران نشید .

عاششششششششششق همه تونم ششششششششششششدید Smile
تشکر کنندگان: shahin2737 ، fa15 ، aidaz ، Reza-2015 ، Memolk ، k1_m_1358 ، ARSAMNEW ، laleht ، rezasadeghi ، bahar101 ، SomeOneX
(2015-03-12 ساعت 10:27)bahar101 نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 08:14)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 06:38)fati.d نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 06:13)mel نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 05:58)fati.d نوشته:  [quote='mel' pid='584776' dateline='1426122775']
[quote='fati.d' pid='584775' dateline='1426122555']

آمين ، حالا بخاطر رفع كدورت از كي سي سي رتبه ٤ رو از طرف من داشته باشيد ?
مرسي mel عزيز، بهترين كار اينه كه بريم و مهياي نورروز بشيم، خونه تكوني، سبزه و سفره هفت سين، خريد و كلي خوش گذروني

[عکس: mnk5zu0v16xufvqvxw6f.jpg]

[/align]
من هم دقیقا به این نتیجه رسیدم . فکر کنم این وضعیت تغییری نکنه.
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: aidaz
(2015-03-12 ساعت 10:55)ebrahim1e نوشته:  با سلام
دوباره بعد از 1 ماه انتظار اومدیم و بیشتر نا امید شدیم
از دوستان و مدیران عزیز یک سوال داشتم
با توجه به مسئله اف بی آی چکی که وجود داره و اینکه از الان تقریبا مسجل شده که من با کیس نامبر حدوده 7300 مرداد یا شهریور میرم مصاحبه اصلا ارزش داره که مصاحبه برم؟
لطفا از مدیران یک نفر پاسخ من را بده مطمعنا این سوال بعضی از کیس بالایی هاس
با تشکر

با سلام . یادم میاد حدود 3-4 سال پیش یا اقای بود که تو جولای فهمیده بود لاتاری برده . وقت مصاحبه گرفته بود یرای 21 سپتامبر .
ایشون سربازی هم همون جا !!! که هممون می دونیم خدمت کرده بودن و بعد از 4 روز جواب کلیرشون امد و الان هم امریکا تشریف دارن .
لطفا امیدتان رو از دست ندید . Wink
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام به دوستای گلم
بلاخره ماهم کارنت شدیم ولی خدا شاهده از تعداد کم کارنتی ها کمی ناراحتم ولی خوب چاره نداریم باید صبر کنیم انشالاه در اخر با گرفتن ویزا همه این صبر کردن هامون تلافی میشه.
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، khalilkhah ، bahar101 ، ARSAMNEW ، faravaz ، ریحانا
(2015-03-12 ساعت 11:23)رضا2015 نوشته:  دوستان کیس بالایی عزیز دل شما باید هوم قوت قلبی رو که قبل از قبولی داشتین رو حفظ کنید!
ببنید همیشه اخر های سال رسمی لاتاری کلیرنس ها بسیار کوتاه میشه و در بعضی از سال ها هم all current کردن داستان رو
بنظر من امسال هم all current داریم چون با توجه به حفره های دیده شده و تعداد کم افراد در 6000 به بالا احتمال وقوعش کم نیست!
این داستان لاتاریه و همش شانس و بازیه ! الکی حرص نخورید و نگران نشید .

عاششششششششششق همه تونم ششششششششششششدید Smile

سلام دوستان
در راستاي صحبتهاي آقا رضا اينو اضافه كنم كه تحليلهاي آماري دوستان نشون ميده امسال تعداد افرادي كه فرم دي اس ٢٦٠ رو پر كردن و در واقع ثبت نام نهايي كردن، كمتر از اون رقمي بوده كه پيش بيني شده بوده. به همين جهت كي سي سي به دوستاني كه برنده شدن و فرم دي اس ٢٦٠ رو پر نكردن ايميل زده و دعوت به ثبت نام كرده. بنابراين عقل حكم ميكنه كه كي سي سي براي همين تعداد ثبت نام كرده حتما برنامه مصاحبه رو رديف كنه و البته فكري هم در خصوص كليرنس اين افراد داشته باشه. پس تا آخرين روز لاتاري ٢٠١٥ با انرژي هر چه بيشتر اميدوار باشيم.
به اميد ويزا گرفتن همه بچه هاي مهاجرسرا Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: bia2mob ، MJAVADIAN ، shirin.ad68 ، bahar101 ، fa15 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ریحانا
فکر کنم دیگه خوشبینی کافیه , بهتره ما رنجای بالااااااااااااا یواش یواش بجای چک کردن بولتن ویزا بریم نتایج 2016 رو چک کنیم , ما سعادت زیارت صفارت یو اس هم نصیبمون نمیشه کی سی سی بطلب ما رو هم
تشکر کنندگان: نیلان ، ARSAMNEW ، bahar101
اینم تعداد کارنتی قاره های مختلف

[عکس: uu.jpg]
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، bahar101 ، shayan seyfi ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان