کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان
کسی میدونه ک تا الان کلا چند کیس کارنت شدن!؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-03-12 ساعت 12:59)Iaccept نوشته:  سلام دوستان

منظورتون از اين سوال چى بود ؟ بالا كه زده آسيا تا ٥٢٧٥ Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: shahin2737
این ضرب المثل شیرین فارسی رو شنیدین( شنبه به نوروز افتاد)؟

خوب اگه نشنیده بودین حالا شنیدین،موضوع اینجاست که سالهاطول میکشه تا سال جدید در روز شنبه تحویل بشه،به همین خاطر اگه شروع نوروز در شنبه باشه اونو خوش یمن میدونن و وقتی یه اتفاق غیر منتظره خوب رخ میده میگن: چی شده؟ شنبه به نوروز افتاده؟

حالا من بهتون خوش خبری بدم که امسال شنبه به نوروز افتاده،به فال نیک بگیرید.
به امید ویزا برای همه دوستان.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

ورود ما به مهاجر سرا هم زمان بود با شروع اتفاقات سال 2014 !
دوماه و نیم تو تاپیک کلیرنس بودیم اما دریغ از اعلام شدن یک کیس.
امیدوار بودن با اینکه چشم رو روی واقعیت بستن خیلی فرق داره دوستای عزیزتر از جونم .
بهمون ثابت شده که کار kcc چطوریه
دیگه نباید خیلی امیدوار بود واسه این داستان و به نظرم تو این زمان ، بازگشت به برنامه هایی که از قبل واسه زندگی داشتیم بهترین کار ممکنه...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: َalikh ، نیلان ، rbrb-2015
(2015-03-12 ساعت 14:19)rezasadeghi نوشته:  ورود ما به مهاجر سرا هم زمان بود با شروع اتفاقات سال 2014 !
امیدوار بودن با اینکه چشم رو روی واقعیت بستن خیلی فرق داره دوستای عزیزتر از جونم .
دیگه نباید خیلی امیدوار بود واسه این داستان و به نظرم تو این زمان ، بازگشت به برنامه هایی که از قبل واسه زندگی داشتیم بهترین کار ممکنه...
من به قسمت و خواست خدا خیلی اعتقاد دارم آقا رضا ، بنظرم اگه تا حالا نشده و نرفتین به خاطر همون بوده و اینکه اگه قسمت به رفتنتون باشه و بخواین برین، kcc و بقیه کشکه!!! فقط چشتون به بالاییه باشه. Rolleyes میدونم حتما میشه. Wink
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
تشکر کنندگان: bia2mob ، shahin2737 ، mehdi1989 ، HERMES7 ، bahar101 ، fa15 ، نیلان ، shayan seyfi ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Reza-2015
(2015-03-12 ساعت 12:23)Reza-2015 نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 11:23)رضا2015 نوشته:  دوستان کیس بالایی عزیز دل شما باید هوم قوت قلبی رو که قبل از قبولی داشتین رو حفظ کنید!
ببنید همیشه اخر های سال رسمی لاتاری کلیرنس ها بسیار کوتاه میشه و در بعضی از سال ها هم all current کردن داستان رو
بنظر من امسال هم all current داریم چون با توجه به حفره های دیده شده و تعداد کم افراد در 6000 به بالا احتمال وقوعش کم نیست!
این داستان لاتاریه و همش شانس و بازیه ! الکی حرص نخورید و نگران نشید .

عاششششششششششق همه تونم ششششششششششششدید Smile

سلام دوستان
در راستاي صحبتهاي آقا رضا اينو اضافه كنم كه تحليلهاي آماري دوستان نشون ميده امسال تعداد افرادي كه فرم دي اس ٢٦٠ رو پر كردن و در واقع ثبت نام نهايي كردن، كمتر از اون رقمي بوده كه پيش بيني شده بوده. به همين جهت كي سي سي به دوستاني كه برنده شدن و فرم دي اس ٢٦٠ رو پر نكردن ايميل زده و دعوت به ثبت نام كرده. بنابراين عقل حكم ميكنه كه كي سي سي براي همين تعداد ثبت نام كرده حتما برنامه مصاحبه رو رديف كنه و البته فكري هم در خصوص كليرنس اين افراد داشته باشه. پس تا آخرين روز لاتاري ٢٠١٥ با انرژي هر چه بيشتر اميدوار باشيم.
به اميد ويزا گرفتن همه بچه هاي مهاجرسرا Smile
ممنون از قوت قلبی که دادید من که حسابی نا امید شده بودمTongue
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: babisondes ، bia2mob ، ARSAMNEW ، Reza-2015
(2015-03-12 ساعت 14:19)rezasadeghi نوشته:  ورود ما به مهاجر سرا هم زمان بود با شروع اتفاقات سال 2014 !

من هم کاملا باهاتون موافقم و در تایید حرفهاتون بگم که از اونجاییکه روال کی سی سی براین بوده که تا زمانی دعوت به مصاحبه صورت بگیره که ویزا موجود باشه و پارسال این رو رعایت نکردن و همه شاکی بودن که هزینه پرداخت کردن و مصاحبه انجام شده و بعد اعلام شده ویزا موجود نیست، امسال شاید داره واقعا بسته به موجود بودن ویزا و با احتیاط میره...
متاسفانه باید بگم امیدوار بودن یا نبودن فرقی در این قضیه نداره اما اینکه فکرتون رو درگیرش نکنید، برای خودتون بهتر هست
من در گیرش نیستم از این لحظه
موفق باشید همگی
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bia2mob ، rbrb-2015 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا
دوستان دقت کردید برای ماه آپریل فقط 4 شماره از آسیا برای مصاحبه در آنکارا اعلام شده. وفقط یک شماره هم برای 26 ماه می اون هم ازاروپا .یعنی برای ماه می هم هیچ شماره ای از آسیا درآنکارا مصاحبه ندارد.این رو چطور تفسیر میکنید؟
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-03-12 ساعت 13:34)laleht نوشته:  

منظورم این بود ک کلا آفرقاا اروپا آسیا ... تا حالا چند کیس کارنت شدن!؟
آیا ۳۰ هزار تا شدن/؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-12 ساعت 18:21)Iaccept نوشته:  

آیا ۳۰ هزار تا شدن/؟
این سوال من هم هست
لطفا هر کی فایل اکسل یا لینک داره، به ما جواب بده
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
دوستان فقط یه خواهش از همتون دارم!
شما رو به خدا وقتی پاتون به اونطرف رسید سختی های این روزهارو فراموش نکنین و با کوچیکترین بهونه به برگشتن فکر نکنین!

شاید تو این شرایط بهتره تمرین صبوری کنیم.
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: bia2mob ، fati.d ، babisondes ، ARSAMNEW ، bahar101 ، َalikh ، ریحانا
(2015-03-12 ساعت 18:41)نیلان نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 18:21)Iaccept نوشته:  

تو آسیا 5275 کارنت شده که اگر اعداد خالی را از آن جدا کنیم 4986 باقی می ماند حدود 1794 کیس هم At NVC هستند که خالص میماند 3192 (البته استخرای از فایل 2 مارس است تو این مدت تعدادی دگیر کارنت شده اند مقدار At NVC را تغییر می دهد)

آیا ۳۰ هزار تا شدن/؟
این سوال من هم هست
لطفا هر کی فایل اکسل یا لینک داره، به ما جواب بده
ممنون
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-03-12 ساعت 12:05)Nazem نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 10:55)ebrahim1e نوشته:  با سلام
دوباره بعد از 1 ماه انتظار اومدیم و بیشتر نا امید شدیم
از دوستان و مدیران عزیز یک سوال داشتم
با توجه به مسئله اف بی آی چکی که وجود داره و اینکه از الان تقریبا مسجل شده که من با کیس نامبر حدوده 7300 مرداد یا شهریور میرم مصاحبه اصلا ارزش داره که مصاحبه برم؟
لطفا از مدیران یک نفر پاسخ من را بده مطمعنا این سوال بعضی از کیس بالایی هاس
با تشکر

با سلام . یادم میاد حدود 3-4 سال پیش یا اقای بود که تو جولای فهمیده بود لاتاری برده . وقت مصاحبه گرفته بود یرای 21 سپتامبر .
ایشون سربازی هم همون جا !!! که هممون می دونیم خدمت کرده بودن و بعد از 4 روز جواب کلیرشون امد و الان هم آمریکا تشریف دارن .
لطفا امیدتان رو از دست ندید . Wink

ممنونم دوست گرامی که به همه ما انرژی دادین و امیدوارم این موضوع دوباره واسه همه ما اتفاق بیوفته SmileSmileSmile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: faravaz ، bia2mob ، hilda60 ، bahar101 ، shayan seyfi ، heridas ، ریحانا ، r.bazargan ، Reza-2015
(2015-03-12 ساعت 17:18)نیلان نوشته:  

من هم کاملا باهاتون موافقم و در تایید حرفهاتون بگم که از اونجاییکه روال کی سی سی براین بوده که تا زمانی دعوت به مصاحبه صورت بگیره که ویزا موجود باشه و پارسال این رو رعایت نکردن و همه شاکی بودن که هزینه پرداخت کردن و مصاحبه انجام شده و بعد اعلام شده ویزا موجود نیست، امسال شاید داره واقعا بسته به موجود بودن ویزا و با احتیاط میره...
متاسفانه باید بگم امیدوار بودن یا نبودن فرقی در این قضیه نداره اما اینکه فکرتون رو درگیرش نکنید، برای خودتون بهتر هست
من در گیرش نیستم از این لحظه
موفق باشید همگی

ممنون دوست گرامی حرفاتون کاملا منطقی هست من کاملا با حرفاتون موافقم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: bahar101 ، نیلان ، hamed shayan ، ریحانا ، r.bazargan
(2015-03-12 ساعت 05:39)fati.d نوشته:  كيس نامبرت **52 باشه و تا 5275كارنت كنن و تو كارنت نشي!!!!!
خوش شانسي يا بدشانسي؟؟؟؟ مسيله اين است!!!!!

دوست عزیز اگه کمتر از 10 کیس دیگه رو کارنت میکردن من رو هم خوشحال میکردن
حالا ببین کی بد شانسترهBig Grin

من میدونم بالاخره مصاحبه ام میافته تو امتحانهای آخر ترم و یک ترم زحمتم به باد میره Big Grin
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، fati.d ، bahar101 ، نیلان ، َalikh ، r.bazargan ، hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان