کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
لطفا در تاپیک مربوطه سئوالاتتون رو پیگیری کنید. سئوالات نامرتبط به زودی عدم تایید میشه. خواهشا دوستان به جای جواب دادن به سئوالات نامرتبط، آنهایی که اشتباه پست زدند رو به تاپیک مربوطه ارجاع بدن و در اونجا پیگیری کنند. با تشکر
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، Mahmood129 ، manamilad ، A_A ، Sara_lphmkf ، soruosh
(2014-08-13 ساعت 12:18)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 12:07)bogey نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبر من زیر 250 . مثل اینکه کارنت شدم (درسته ؟ صحت داره؟ ) ولی هرچی تو سایت (ادرس درسته ؟؟)
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(o...Check.aspx
چک میکنم . ارور میده . مگه نباید کانفریم نامبر که هنگام سامیت فرم 260 داده رو بزنی . (این که 10 رقمه 16 رقم میخات .)
لطفا راهنمایی بفرمایید دقیقا چی رو باید وارد کرد ؟
الان باید چکار کنم . واکسن شروع کردم . مدارکو بدم ترجمه
مهمترین کار الان چی هست که باید انجام داد ؟
ممنون از راهنمایی اساتید و دوستان محترم

دوست عزيز هنوز فك نميكنم كه نامه دوم براي كسي جايگزين شده باشه
الان فقط اعلام كردند كه تا كيس نامبر ٢٥٠٠ كارنت شدند
بعدش هم فك كنم براي چك كردن نامه دوم همون كانفرم نامبر رو بايد بزنيد

ممنون از k1 عزیز . ولی من جواب سوالمو نگرفتم .

تشکر کنندگان:
تبریک به همه بچه های ۲۰۱۵
خیلی خیلی منتظر کارنت کردن بودم اما الان دارم از استرس منفجر میشم آخه بچه من موقع مصاحبه ۱۰ روزشه من چطوری برم؟نظرتون در مورد تغییر زمان مصاحبه چیه؟به نظرتون به صلاح هست این کار و بکنم؟
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، A_A
دوستان با تجربه تر زیاد هستن که نظر بدن
ولی به نظرم یه اتفاق جدیده و کسی نمیتونه دقیق بگه که این تعداد بالای کارنتی خوبه یا بد
باید صبر کرد و دید که ماه های بعدی چطور میشه
ما که به فال نیک گرفتیمش Smile
تشکر کنندگان: salar5452 ، babak12 ، soruosh
رفقایی که تو سایت ceac.gov میرید ،
الان که خیلی زوده ولی یادتون باشه که کیس نامبرتونو بدون صفرهاش باید وارد کنید.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، salar5452 ، Rooz ، mamali121 ، atlantis770
(2014-08-13 ساعت 11:02)paradisee نوشته:  تبریک به 2500 تای ها،بنظرتون پیش بینی میشه ماه بعد تا جند اعلام کنند؟ما ***3هستیم

اگه ماهم بعد هم 2500 تا اعلام کنن چی میشه. اصلا بگن مصاحبه بی مصاحبه مدیکال تون و مدارکتون رو بیارین ویزاهاتون رو ببرین.
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 15:03)mfte.teacher نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 11:02)paradisee نوشته:  تبریک به 2500 تای ها،بنظرتون پیش بینی میشه ماه بعد تا جند اعلام کنند؟ما ***3هستیم

اگه ماهم بعد هم 2500 تا اعلام کنن چی میشه. اصلا بگن مصاحبه بی مصاحبه مدیکال تون و مدارکتون رو بیارین ویزاهاتون رو ببرین.
آره والا.جبران اذیتایی که بچه های 2014 و 2013رو کردن [emoji12]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، amohammadi348 ، salar5452 ، A_A
(2014-08-13 ساعت 11:25)rezasadeghi نوشته:  چی میشه امسال بشه بهترین سال تو فرایندهای این چند سال لاتاری !؟؟!؟!
زیاد زیاد کارنت کنن
تند تند کلیر کنن
ماهی100 تا هم یک ضرب بدن !
ولی خوب باید واقع بین بود !

آی گفتی، 2015 بشه سال طلایی لاتاری. همه به راحتی برن فقط هم مال ایران این جوری باشه. کشورهای دیگه هم ظرفیت هاشون پر نشه همش برسه به ایران البته ویزای یه ضرب با اپدیت های فوری و کار خوب تو آمریکا هم فراموش نشه.
تشکر کنندگان: ریحانا ، rezasadeghi ، salar5452 ، mamali121 ، rbrb-2015
با تبریک به دوستانی که کارنت شدند بنظرم این نشونه خوبی هست و مطمئنم امسال نواقص سالهای قبل را برطرف می کنند مثلا سال 2013 به تعدادی از آنهایی که درانتظار کلیرنس بودند ویزا نرسید. سال 2014 برای رفع مشکل همه را کارنت نکردند تا کیس نامبر پایین ترها که هنوز کلیر نشده بودند شانسشون را مثل سال قبلش از دست ندهند . امسال که تعداد کیس نامبرها کمتر هست و یکماه زودتر هم کارنت کردند وفرایند ارسال فرم ها کاملاً الکترونیکی است و... بنظرم روند خیلی سریع تر و بهتر از دو سال گذشته خواهد بود. دوستان موفق باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، ali3875 ، amohammadi348 ، salar5452 ، HERMES7 ، babak12 ، rbrb-2015 ، goliii ، A_A ، soruosh
تبریک به دوستان سری اول کارنتی ها ...
برای همه ارزوی موفقیت می کنم ... آرامش داشته باشید ، سعی کنید تا می تونید مطالب فروم رو مطالعه کنید، به سایت های اصلی سر بزنید، از دوستان سال های گذشته کمک بگیرید و ... استرس نداشته باشید و فقط کارهایی که لازمه رو انجام بدید ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: babak12 ، babak12 ، A_A ، rbrb-2015 ، Sara_lphmkf ، Darious ، atlantis770
تبریک به همه کارنتی های سری اول
ممکنه زمان مصاحبه کارنتی ماه اکتبر، توی ماه نوامبر بشه؟
تشکر کنندگان: babak12
Smile 
دوستان عزیز کارنت شده بهتون تبریک میگم. پارسال من و دوستانم همین وضع رو داشتیم ولی همه چی به سرعت گذشت. اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم فقط به دقت و بی استرس کارهاتون رو پیش ببرینShy
2014AS5xxx، دو نفر، آنکارا تغییر به ابوظبی ، قبولی: ۱ می، ارسال مدارک (پست): 10 می، تایید دریافت مدارک: 20می . مصاحبه 15 می 2014. ویزا یکضرب .مقصد لس آنجلسShy,ورود به آمریکا 19 اکتبر
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، salar5452 ، Sara_lphmkf ، rbrb-2015 ، r.bazargan ، Darious ، goliii ، atlantis770
C. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS
WHICH WILL APPLY IN OCTOBER

For October, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2015 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:
Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately
AFRICA 8,000 Except:
Egypt: 6,000
Ethiopia: 7,000
ASIA 2,500
EUROPE 8,500
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 3
OCEANIA 400
SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN 550
اينم متن انگليسيش كه تا ٢٥٠٠ آسيا كارنت شدن
آدرس اين صفحه :http://travel.state.gov/content/visas/english/law-and-policy/bulletin/2014/visa-bulletin-for-september-2014.html
تشکر کنندگان: babak12 ، mbsamani ، A_A ، soruosh ، atlantis770 ، سوین
(2014-08-13 ساعت 20:16)amir911 نوشته:  تبریک به همه کارنتی های سری اول
ممکنه زمان مصاحبه کارنتی ماه اکتبر، توی ماه نوامبر بشه؟
کارنت شدن در ماه مثلا اکتبر الزاما به معنی مصاحبه در این ماه نیست . شما تخمین بزن از یک اکتبر تا نیمه نوامبر و البته همین الان باید مدارکتونو آماده کنید.
جامانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: babak12 ، mbsamani ، A_A ، salar5452 ، amir911
دوستان معذرت میخوام اما من سایت ویزا بالتین رو که نگاه میکنم همچنان 2014 آخرینشه و 2015 رو اعلام نکرده. شما از کدوم آدرس نگاه میکنید؟
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html نیست؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان