کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-08-14 ساعت 01:08)tapartoor600 نوشته:  دوستان معذرت میخوام اما من سایت ویزا بالتین رو که نگاه میکنم همچنان 2014 آخرینشه و 2015 رو اعلام نکرده. شما از کدوم آدرس نگاه میکنید؟
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html نیست؟
برو به اين آدرس،جدول c رو ببين.چندصفحه قبل هم اعلام شده بود.
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: mbsamani ، tapartoor600 ، atlantis770
دوستان گرامی 2015
با عرض تبریک از اینکه تعداد زیادی کرنت شدند میخواستم نظرم را در ادامه برایتان بیاورم. دوستانی که میتوانند تکمیل کنند
میانگین نرخ افزایش کات اف ها در سالهای 2013 و 2014 به ترتیب 880 و 1050 بوده است که نشان از افزایش سرعت پردازش پرونده ها میباشد. به عبارت دیگر در ماههایی بوده که فقط 150 نفر بیشتر کارنت نشدن و درماه هایی تا 1400 نفر نیز کارنت شدند که میانگین انها همانطور که گفتم اعداد 880 و 1050 است.الیته لازم به ذکر است که نرخ اعلام کارنت شدن در 5 ماه اول حدود 500 تا 600 نفر است و در ماههای بعد افزایش قابل ملاحظه ای دارد که دلیلش واقعا برای من مشخص نیست.

لذا میتوان به صورت منطقی نتیجه گیری کرد که امسال نیز با توجه به کامپیوتری شدن کامل سیستم میتوان گفت در بدترین حالت همان حدود 1000 نفر به طور متوسط به صورت ماهیانه اعلام خواهند شد. بنابراین به نظر میرسد که نسبت به سال گذشته و اعداد سال 2014 میتوان گفت یک ماه تا یک ماه و نیم زودتر به مصاحبه خواهند رفت
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، babak12 ، r.bazargan ، rezasadeghi ، atlantis770 ، rbrb-2015 ، ریحانا
(2014-08-15 ساعت 18:49)سولماز جون نوشته:  یعنی فکز می کنین 8000 حدودا کی می ره مصاحبه؟ همه 2500 تا مهر میرن مصاحبع یا به ماه بعد هم می کشه؟

دوست عزيز طبق سال ٢٠١٤ شما توي آگوست مي رويد مصاحبه، بله همه ٢٥٠٠ نفر بايد در ماهي كه كارنت شدن به مصاحبه بروند، ممكنه كسي زمانش رو تغيير بده اما هركس توي ماهي كه كارنت شده مي رود مصاحبه،
ضمنا دوستان حتي المقدور از مقايسه سالها خودداري كنيد، اينطوري ممكن هست فقط توقع ايجاد كنيد همانطور كه مي بينيد هر سال شبيه سال قبل نخواهد شد، مثلا حدود كيس نامبر من در سال ٢٠١٣ در آپريل به مصاحبه رفت اما من در مي ، همين مقايسه يك سري تصورات فقط ايجاد مي كنه و باعث مي شه دوستان برنامه هاي اشتباه داشته باشند ، مثل همين اولين كارنتي هاي ٢٠١٥ كه با دوسال گذشته كلي متفاوته،
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، soruosh ، rezasadeghi ، atlantis770 ، mbsamani ، rbrb-2015
(2014-08-16 ساعت 12:24)rezasadeghi نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 12:18)Peymanpepe نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 12:13)rezasadeghi نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 12:08)Peymanpepe نوشته:  با سلام
دوستان متخصص یه توضیح بدن من کیسم حدودآ 800 هست هنوز نامم نیومده ولی دوستان با کیس 1000 به بالا نامه دومشون اومده !!!
در ضمن من از کجا امضامو ویرایش کنم ؟؟؟
با تشکر
تعداد پست هاتون که از 10 تا بیشتر بشه میتونید امضاتونو درست کنید.
ds-260 رو کی فرستادی؟؟؟

حدودآ 1 ماه بعد از 19 می
پس دلیل اینکه نامتو نیومده همینه
یه کوچولو صبر کنی میاد واست
اونایی که بلافاصله فرستادن الان گرفتن نامه رو

دوست عزیز جایگزین شدن نامه دوم برای کیس ها متفاوته و اگر تا قبل از کارنت شدن فرمها رو ارسال کرده باشید تاثیری در زمان جایگزینی نامه دومتون نداره، خود من فرمهامو نوامبر فرستادم و وقتی که کارنت شدم جزء اولین کسایی بودم که نامه دومم جایگزین شد
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: babak12 ، Peymanpepe ، atlantis770 ، rezasadeghi ، SomeOneX ، r.bazargan
(2014-08-15 ساعت 23:16)ostaad نوشته:  با سلام
یه سوال برام پیش اومده بود ، شماره ی کیس نامبری که هرکس داره ، مثلا ASIA00005438 ، عددی که تو این شماره هست نشون دهنده ی رتبه ی فرد برنده تو قاره ی آسیا هست یا تو کل دنیا؟

سلام، تو قاره آسیا
تشکر کنندگان: A_A
توی آسیا. AS
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: A_A
دوستان چه خبره شده امسال؟ بابا تازه برای اکتبر کارنت ها اعلام شد حالا تو همین آگوست هم نامه دوم اومده؟؟؟؟؟؟؟ بابا چه خبره امسال
دوستان الان واقعا جدی اومده نامه ی دوم؟؟؟ برای اکتبر تو آگوست نامه ی دومش اومده؟؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-08-16 ساعت 16:44)ajab1 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 16:35)mamali121 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 16:31)ajab1 نوشته:  دوستان الان مثلا تو اکتبر کارنتی های نوامبر اعلام بشه اونوقت نامه ی دوم برای افرادی که تو نوامبر کارنت میشن در همون اکتبر میاد؟

تو سپتامبر کارنتی های نوامبر اعلام میشه و نامه دوم هم توی سپتامبر و اکتبر بسته به کیس نامبر میاد

دوست عزیز سپتامبر که تو سایت کارنتی ها اکتبر خورده ، 10 بار که تو یه ماه اعلام نمیکنن

نه دوست عزیز ماه دیگه یعنی سپتامبر که کارنتی های اکتبر و نوامبر اعلام میشه (یعنی جدول 3 و 4) از یک هفته بعدش هم تقریبا ارسال نامه دوم برای نوامبری ها شروع میشه. یعنی تقریبا یک ماه و نیم زودتر نامه ارسال میشه
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: ajab1 ، babak12 ، mamali121 ، A_A ، r.bazargan
(2014-08-13 ساعت 12:07)bogey نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبر من زیر 250 . مثل اینکه کارنت شدم (درسته ؟ صحت داره؟ ) ولی هرچی تو سایت (ادرس درسته ؟؟)
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(o...Check.aspx
چک میکنم . ارور میده . مگه نباید کانفریم نامبر که هنگام سامیت فرم 260 داده رو بزنی . (این که 10 رقمه 16 رقم میخات .)
لطفا راهنمایی بفرمایید دقیقا چی رو باید وارد کرد ؟
الان باید چکار کنم . واکسن شروع کردم . مدارکو بدم ترجمه
مهمترین کار الان چی هست که باید انجام داد ؟
ممنون از راهنمایی اساتید و دوستان محترم

عزیزم تا 2500 کارنت شدن. که شما هم جزئش میشی.
ادرس سایتش هم اینه:
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
برو جدول C رو نگاه کن. میبینی برای آسیا زده 2500.
عکس بگیر.مدارک رو ترجمه کن. واکسنهاتو هم بزن.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
[quote='hamid66' pid='534892' dateline='1407974394']
سلام. تبريك به همه دوستان ايشالا كه ماه بعد هم همينجوري زياد اعلام كنن
[/quoکارنتی te]

از بیخ گوشت گذشت حمید Big Grin
انشالله روزی تو و سایرین.
تشکر کنندگان: ریحانا
(2014-08-14 ساعت 04:29)hamid66 نوشته:  سلام. تبريك به همه دوستان ايشالا كه ماه بعد هم همينجوري زياد اعلام كنن

کارنتی از بیخ گوشت گذشت حمیدWink
ایشالله روزی تو و بقیهShy
تشکر کنندگان:
دوستی که زیر ۲۵۰ هستی ،نگران نباش شما هفته اول اکتبر مصاحبه داری ،ثایت دی وی لاتاری دیروز به من اکانت یه نفر اهل امریکای جنوبی رو نشونم داد ،و بعد از ده بار ورود خروج به گفت رپتو کارنتی آن کارا خخخخ

آنکارا حدود بیست یکم نبووووود؟؟؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2014-08-16 ساعت 20:13)reza.aa نوشته:  برو یکس ،کسی حدود بیست و یکم مصاحبه دازه ،انکارا؟؟؟
دنبال همسفرم ،چون هزژنه ها خیلی کم میشه،

مگه برای شما اعلام شده تاریخ دقیقش؟پس چرا واسه من که شماره ام زودتره خنوز نامه ام تغییری نکرده و اعلام نشده

(2014-08-16 ساعت 20:13)reza.aa نوشته:  برو یکس ،کسی حدود بیست و یکم مصاحبه دازه ،انکارا؟؟؟
دنبال همسفرم ،چون هزژنه ها خیلی کم میشه،

مگه برای شما اعلام شده تاریخ دقیقش؟پس چرا واسه من که شماره ام زودتره خنوز نامه ام تغییری نکرده و اعلام نشده
تشکر کنندگان: soruosh
لطفا موضوعات در تاپیک مرتبط با خودش پیگیری بشه. تاپیک انتظار برای مصاحبه به همین منظور ساخته شده . پست های نامرتبط این دفعه عدم تایید میشه اما در صورت تکرار اخطار داده میشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432 ، salar5452 ، manamilad ، soruosh
(2014-08-16 ساعت 23:40)behdadK نوشته:  لطفا موضوعات در تاپیک مرتبط با خودش پیگیری بشه. تاپیک انتظار برای مصاحبه به همین منظور ساخته شده . پست های نامرتبط این دفعه عدم تایید میشه اما در صورت تکرار اخطار داده میشه

خب مدیر عزیز ما دقیقا نمیدونیم که موضوعی که میخوایم مطرح کنیم مربوط که کجا میشه و اینکه همچین تاپیکی هست یا نه؟ و اینکه بعضی از تاپیک ها اونقدر طولانی هست که از حوصله ما خارج هست که بخوایم همه رو بخونیم.
مثلا موضوعی رو که من مطرح کردم و مربوط به تغییر زمان مصاحبه بود رو شما حدف کردید.
و اینکه معمولا بچه ها اعلام می کنند که موضوع مطرح شده مربوط به کدام تاپیک هست و همه هم سعی می کنند که موضوعشون رو اونجا مطرح و پیگیری کنند.
ممنون میشم اگه حذف نکنید.
امیدوارم جسارت نکرده باشم.Smile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: Samia ، behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان