کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-09 ساعت 23:24)babisondes نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 23:20)ریحانا نوشته:  به امیدخدا حداقل تا ۶۲۰۰ تا فردا اعلام میکند ودل همه شادمیشه

خواهر من یکم توقعات تو نسبت به حق خودت بیشتر کن، بگو بالای ۶۷۰۰Smile

باشه پس حداقل ۷۰۰۰Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Shahram914 ، bahar101 ، Hamraaz Jng
همه که بیدارند
وقت تمومه یانه ؟!تا کی سرکارند؟!
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: areb1356 ، Memolk ، ARSAMNEW ، پدی ، Alex 2014 ، bahar101
(2015-04-10 ساعت 23:34)ریحانا نوشته:  همه که بیدارند

سلام.
تا 50 دقیقه دیگه میشه چشم براه بود. Rolleyes (البته چشم به نت بگیم درست تره)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، پدی ، bahar101
دوستان من برای 2016 ثبت نام کردم امیدوارم اسم منم در بیاد و سال آینده همین حس و حال شما رو داشته باشم، برای شما هم از صمیم قلب آرزوی موفقیت و خوش شانسی دارم :-)
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، areb1356 ، aaraam ، ARSAMNEW ، styvan ، ریحانا ، Alex 2014 ، mars1980 ، Shahram914 ، bahar101 ، Hamraaz Jng
من نمی فهمم.این همه تاخیر دلیلش چیه؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، bahar101
به نظر من شنبه و یکشنبه خر است کی سی سی هم خر است .... خسته شدیم جون به لبمون می کنن آخرشم چهارصد پونصد تا بیشتر کارنت نمی کنن... امشبم کاسب نیستیم فکر کنمSad
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: areb1356 ، shahin2737 ، bahar101
(2015-04-10 ساعت 23:47)Memolk نوشته:  من نمی فهمم.این همه تاخیر دلیلش چیه؟

صبور باش دوست عزیز، کنتاکی با صابرین است. Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: areb1356 ، پدی ، ARSAMNEW ، ریحانا ، aaraam ، Shahram914 ، bahar101

دیوانه کردن ماBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: areb1356 ، bahar101
(2015-04-10 ساعت 23:53)babisondes نوشته:  

صبور باش دوست عزیز، کنتاکی با صابرین است. Smile

ظاهرن دوستان تو کی سی سی هم شبیه بعضی دوستان وطنی هستن
نیم ساعت صبح ، نیم ساعت آخر وقت کار می کنن Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101
(2015-04-10 ساعت 23:34)ریحانا نوشته:  همه که بیدارند
دیگه دارن دفتر دستکشون رو جمع می کنن برن خونشون ... کاش حداقل اضافه کاری وایمیستادند تکلیف ما رو روشن کننShy
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، bahar101
شب بر همه خوش تا دوشنبه ، از نظر زماني كه ضايعمون كرد اميدوارم تعدادي رو سفيد بشم
تشکر کنندگان: areb1356 ، babisondes ، Memolk ، ARSAMNEW ، ریحانا ، r.bazargan ، Shahram914 ، bia2mob ، bahar101
(2015-04-11 ساعت 00:02)َalikh نوشته:  شب بر همه خوش تا دوشنبه ، از نظر زماني كه ضايعمون كرد اميدوارم تعدادي رو سفيد بشم

دشمنت ضایع بشه دایی، ایشالا دوشنبه همینجا تجمع میکنیم و اعتراضمونو با چک کردن سایت نشونه kcc میدیمSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، saeed_ans ، ریحانا ، َalikh ، Memolk ، bia2mob ، shirin.ad68 ، bahar101
من هرچی میخوام هیچی نگم نمیشه, دوهفته فاصله میدن بین coming soon و روز اعلام
اگه این ماه هم بخوان کم اعلام کنن دیگه نمیبخشمشون :دی
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، Shahram914 ، Memolk ، bia2mob ، shirin.ad68 ، bahar101
من که دیگه نمیتونم بیداربمونم امیدوارم صبح خبر خوبی درانتظارم باشه تا ۵ صفحه این فروم پر از تبریک کارنتی ها تا حداقل ۶۲۰۰ (حتی بیشتر) شده باشه
سفرنامه من
تشکر کنندگان: areb1356 ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، Alex 2014 ، Shahram914 ، Memolk ، bia2mob ، shirin.ad68 ، bahar101 ، javadgorgani
ديگه خبري نميشه درارم قفل كردن رفتن

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، Memolk ، bia2mob ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان