کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان
سالهای 2103 و 2014 تا 1300 نفر هم در یک ماه کارنت کردن بنابراین به نظر من روی 1200 حداقل حساب باز کنید یعنی با احتمال بسیار زیاد تا 6500 تو شاخشه. ولی خدا کنه هر چه بیشتر بهتر که به ما هم برسه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hamid99 ، babisondes ، َalikh ، مهدی هژ ، bahar101 ، Hamraaz Jng
تو شاخ یا رو شاخش فرقی نمیکنه فقط بشاخنBig Grin
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: laleht ، amindv15 ، setin ، نیلان ، مهدی هژ ، bahar101 ، Hamraaz Jng
به نظر شما نوبت ما که 8xxx هستیم هم میشه تا قبل از پایان سال و اتمام ویزاهای 2015 ؟! روند کند نیست ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، r.bazargan ، bahar101
(2015-04-11 ساعت 21:48)sadegh25 نوشته:  به نظر شما نوبت ما که 8xxx هستیم هم میشه تا قبل از پایان سال و اتمام ویزاهای 2015 ؟! روند کند نیست ؟
باید امیدوار باشیم روند سریعتر شه و تعدادکارنتی ها افزایش پیدا کنه
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: ریحانا ، مهدی هژ ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، sadegh25
(2015-04-11 ساعت 20:01)houshym نوشته:  دوستان
سالهای 2103 و 2014 تا 1300 نفر هم در یک ماه کارنت کردن بنابراین به نظر من روی 1200 حداقل حساب باز کنید یعنی با احتمال بسیار زیاد تا 6500 تو شاخشه. ولی خدا کنه هر چه بیشتر بهتر که به ما هم برسه
به امیدخدا همینجورهکهشما میگید.Rolleyes
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Hamraaz Jng
(2015-04-11 ساعت 19:48)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 11:06)bia2mob نوشته:  مطمنا این تاخیر با یه خبر خوش باشه برا دوستان و با انرژی مثبت و توکل به خدا به انتظار دوشنبه می نشینیم من که دوشنبه سری سوم واکسن هامو می زنم و کارت زردم تکمیل میشه
کار درست رو تو انجام دادی.من رو بگو که همه چی رو گذاشتم کنار.نه زبان . نه واکسن . نه ترجمه . نه حال و حوصله.

ما هم زبانو فعلا گذاشتیم کنار ولی یک ماه مونده بریم ایشاا... دوباره حتما حتما میریمBig GrinBig Grin
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ARSAMNEW ، bahar101
من كه كارت زردمم گرفتم مداركمم ترجمه كردم فقط صورتحساب بانكيم مونده تا ٦٢٠٠ اعلام كنن كه راحت بشيم ديگه

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ریحانا ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، amindv15 ، bahar101
سایت dv lottory برا شما هم باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(2015-04-11 ساعت 21:48)sadegh25 نوشته:  به نظر شما نوبت ما که 8xxx هستیم هم میشه تا قبل از پایان سال و اتمام ویزاهای 2015 ؟! روند کند نیست ؟

این ماه قراره همه سوپرایز بشیم ایشالو....
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، sadegh25
دوشنبه صد در صد اعلام میکنند, حتی یک در صد هم امکان نداره, دوشنبه اعلام نشه. همین الانشم دیر کردن

در حالت منطقی و بسیار محتمل بین ۶۰۰۰-۵۸۰۰

کمی خوش بینانه تر ۶۳۰۰-۶۰۰۰

احتمال بسیار کم ۶۵۰۰-۶۳۰۰

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

به هر حال در نظر داشته باشد که KCC روند صدور ۵۰۰۰ ویزا (برای کل قاره ها ) درهر ماه رو حفظ میکنه , و این ارقام بالا طبق این روند در نظر گرفته شدند. این Backlog یا تاخیری که در مصاحبه ها به دلیل تاخیر ارسال فرم بوده از این ماه کمی کمتر خواهد شد و برای ماه های بعد بسیار کمتر و کمتر. لذا انتظار میره روند کارنت کردن این ماه کمی بهتر از ماه های قبل (کمی فقط), و از ژولای شاهد سرعت گرفتن کارنتی ها باشیم .
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: نیلان ، ریحانا ، ARSAMNEW ، amindv15 ، bidad ، bahar101 ، shayan seyfi
مطمئنا دوشنبه شب شاهد خبرهای خوبی در این تاپیک خواهیم بود.
دیگر با کارنتی این ماه بنظرم برای همه قابل تخمینه که برای کی مصاحبه می شوند و از این وضعیت بلاتکلیفی در می آییم و یکمی میریم سراغ کارهای کارت زرد و عکس و ترجمه و غیره و مشغول میشیم و برای روحیه مان هم بهتر میشه. به امید کات آف بالا.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: omid_bl ، babisondes ، ARSAMNEW ، bahar101 ، hamed shayan ، Hamraaz Jng
(2015-04-12 ساعت 13:17)ریحانا نوشته:  مطمئنا دوشنبه شب شاهد خبرهای خوبی در این تاپیک خواهیم بود.
دیگر با کارنتی این ماه بنظرم برای همه قابل تخمینه که برای کی مصاحبه می شوند و از این وضعیت بلاتکلیفی در می آییم و یکمی میریم سراغ کارهای کارت زرد و عکس و ترجمه و غیره و مشغول میشیم و برای روحیه مان هم بهتر میشه. به امید کات آف بالا.

ریحانا هر ماه دارم دعا می کنم کارنت بشی. خسته شدم بخدا Sad خودت کارنت بشو دیگه. Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، bahar101 ، fati.d ، farrokh33 ، omid man ، Hamraaz Jng
(2015-04-12 ساعت 13:09)omid_bl نوشته:  دوشنبه صد در صد اعلام میکنند, حتی یک در صد هم امکان نداره, دوشنبه اعلام نشه. همین الانشم دیر کردن

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

به هر حال در نظر داشته باشد که KCC روند صدور ۵۰۰۰ ویزا (برای کل قاره ها ) درهر ماه رو حفظ میکنه , و این ارقام بالا طبق این روند در نظر گرفته شدند. این Backlog یا تاخیری که در مصاحبه ها به دلیل تاخیر ارسال فرم بوده از این ماه کمی کمتر خواهد شد و برای ماه های بعد بسیار کمتر و کمتر. لذا انتظار میره روند کارنت کردن این ماه کمی بهتر از ماه های قبل (کمی فقط), و از ژولای شاهد سرعت گرفتن کارنتی ها باشیم .
یعنی تو ماه سپتانبر هم روند 5000 ویزارو حفظ می کنند؟
به نظرتون روند بررسی پرونده ها سریعتر میشه؟ یعنی از 5 ماه به کمتر کاهش پیدا می کنه؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-12 ساعت 13:20)نیلان نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 13:17)ریحانا نوشته:  مطمئنا دوشنبه شب شاهد خبرهای خوبی در این تاپیک خواهیم بود.

ریحانا هر ماه دارم دعا می کنم کارنت بشی. خسته شدم بخدا Sad خودت کارنت بشو دیگه. Big Grin
نظرلطفتونه امیدوارم برای همه خبرهای خوبی درراه باشه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، fati.d ، farrokh33 ، نیلان ، ARSAMNEW
(2015-04-12 ساعت 13:09)omid_bl نوشته:  دوشنبه صد در صد اعلام میکنند, حتی یک در صد هم امکان نداره, دوشنبه اعلام نشه. همین الانشم دیر کردن

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

در نظر داشته باش که غیرممکن, غیرممکنه (اگر خدا بخواهد)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: omid_bl ، farrokh33 ، bahar101 ، m.ghoreishi ، hamid99 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
(2015-04-12 ساعت 14:15)bidad نوشته:  

بالای ۶۵۰۰ هم غیر ممکن

یعنی تو ماه سپتانبر هم روند 5000 ویزارو حفظ می کنند؟
به نظرتون روند بررسی پرونده ها سریعتر میشه؟ یعنی از 5 ماه به کمتر کاهش پیدا می کنه؟

این ۵۰۰۰ تا کل قاره ها هاست, نه فقط آسیا. روند کند آسیا توضیح مشخصی داره. از یک طرف KCC باید روند ۵۰۰۰ تا هر ماه رو نگاه داره, و از طرفی دیگر بالای ۷۰ درصد کیس های آسیا که بین ۹۰۰۰-۱ هستند متعلق به ایران و نپال هستند. یعنی بیشتر این کیس ها کلا در چهار سفارت نپال, آنکارا, ابوظبی, و ایروان میرن مصاحبه. پس شلوغیهای سفارت ها هم از یک طرف دیگه موجب شده که KCC این روند کارنت کردن رو در پیش بگیره. به این دو عامل هم اضافه کن که در هر ماه تعدادی از مصاحبه شونده ها از کارنت ماه های قبل هستند, که همونطور که گفتم از این ماه و و مخصوصا از ژولای روند سرعت میگیره, چون این تاخیر هی کم و کمتر میشه.

شماره کیس های بالا ۸۰۰۰ , صد در صد میرن واسه اوگوست یا سپتامبر. اینجا باید امیدوار بود که روند کلیرنس کردن خیلی سری تر بشه برای عزیزانی که ماه های آخر میرن مصاحبه, (که معمولا هم همینطور است ). این روند کارنت کردن از یک طرف خیلی خوبه, چون سهم ایران مثل پارسال زیاد خورده نمیشه, اگه زیاد اعلام میکردن, امکان اینکه کیس های کشورهای دیگه برن مصاحبه و ویزا بگیران و ایرانیها پشت خط کلیرانس بمونن و سهمیه آسیا تموم شه زیاد میشد.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: bidad ، fati.d ، aaraam ، َalikh ، bahar101 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان