کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
ديگه خبري نميشه درارم قفل كردن رفتن

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101
باورم نمیشه امشبم اعلام نکردن Sad
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، r.bazargan ، Memolk ، bia2mob ، bahar101
موضوع اینه که اونا یسری کارمندن اونجا و شنیدم آمریکام در بوروکراسی اداری واسه خودش یلیه
اونا از دل ما خبر ندارن!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: fati.d ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Memolk ، bia2mob ، bahar101 ، javadgorgani
مطمئنا اون بابایی که دگمه coming soon رو میزنه با اون یارویی که دگمه اعلام نتایج رو میزنه فرق دارن اولی خیلی وظیفه شناسه دومی رو اگه گیر بیارم......
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

(2015-04-11 ساعت 01:47)shahin2737 نوشته:  مطمئنا اون بابایی که دگمه coming soon رو میزنه با اون یارویی که دگمه اعلام نتایج رو میزنه فرق دارن اولی خیلی وظیفه شناسه دومی رو اگه گیر بیارم......

خداکنه دومی از اون کارمند خود شیرین هایی باشه که روز تعطیل پا می شوند میرند سرکار.Wink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Memolk ، shahin2737 ، bia2mob ، shirin.ad68 ، areb1356 ، bahar101
مطمنا این تاخیر با یه خبر خوش باشه برا دوستان و با انرژی مثبت و توکل به خدا به انتظار دوشنبه می نشینیم من که دوشنبه سری سوم واکسن هامو می زنم و کارت زردم تکمیل میشه
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: Memolk ، Alex 2014 ، ریحانا ، مهدی هژ ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، bahar101 ، aaraam ، Hamraaz Jng
راستش خوشحال شدم حدسم برای پنجشنبه و جمعه اشتباه بود امیدوارم اون احساس بدبینانه هم اشتباه باشه. و با تعداد بالای کارنتی ها کاممون شیرین بشه
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ریحانا ، مهدی هژ ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، bahar101
سلام به همه اعضا.من کیس نامبرم بین 7500 تا 8000 هستش اقدام کنم برای واکسن ؟یا باید صبر کنم تا کارنت بشم؟
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 11:26)SAMI 71 نوشته:  سلام به همه اعضا.من کیس نامبرم بین 7500 تا 8000 هستش اقدام کنم برای واکسن ؟یا باید صبر کنم تا کارنت بشم؟

اقدام کن دوست من
الان هم خیلی دیره
عجله کن
اگر تهرانی برو پاستور خودشون راهنماییت میکنن
تاپیک واکسیناسیون رو هم بخون ، لطفا
احتمالا منظورتون 1May 2014 ميباشد ( توی امضاتون رو میگم )
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، shahin2737 ، bahar101
باشه ممنون.
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
دوستان یحتمل با این همه طول دادن تا 5900 خون پرش اعلام میکنن این طوری ک پیش برن تا 30سپتامبر تا 7500 اعلام میکنن و بفکر شرایط ما هم نیستن بی نظمی ب اینام سرایت کرده
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: Memolk ، r.bazargan ، ریحانا ، ARSAMNEW ، bia2mob
بپس چي شد كارنتيهاي اين ماه؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
احتمالا کارمندی که میخواد شماره هارو بزنه مثه ما شیرازیه خسته هست میفهمین خسته الان حوصله اش نمیشه کارنتیارو بزنه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
(2015-04-11 ساعت 13:10)مهدی هژ نوشته:  احتمالا کارمندی که میخواد شماره هارو بزنه مثه ما شیرازیه خسته هست میفهمین خسته الان حوصله اش نمیشه کارنتیارو بزنه

شاید ایالت شون تعطیل بوده دیروز...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، p00ya2001 ، shahin2737 ، varchandi ، Memolk ، ریحانا ، bahar101
(2015-04-11 ساعت 11:06)bia2mob نوشته:  مطمنا این تاخیر با یه خبر خوش باشه برا دوستان و با انرژی مثبت و توکل به خدا به انتظار دوشنبه می نشینیم من که دوشنبه سری سوم واکسن هامو می زنم و کارت زردم تکمیل میشه
کار درست رو تو انجام دادی.من رو بگو که همه چی رو گذاشتم کنار.نه زبان . نه واکسن . نه ترجمه . نه حال و حوصله.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، hamid99 ، bia2mob ، نیلان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان