کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-13 ساعت 20:40)saeed_ans نوشته:  ساعت 7 بعد از ظهر به ساعت ما سایت رو آپدیت کردن ولی نه اونی که ما میخواستیم

یعنی چییییییییییییییییییییییییییییی؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:
می دونین بهترین راه حل چیه بریم ساعت 12 بیایم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: yekta2015
(2015-04-13 ساعت 20:46)Memolk نوشته:  می دونین بهترین راه حل چیه بریم ساعت 12 بیایم

نمیتونیم بگیم الان بد شانسیم یا خوش شانس
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: yekta2015
تایپک کلیرنس چند وقتیه که پر از هورااااااااااااااا شده
ایشااله امشب این تایپکم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا بارون بشه البته بیشتر توسط کیسای بالای 6200
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: Memolk ، areb1356 ، 123a ، sayat ، hamed shayan
(2015-04-13 ساعت 20:49)fati.d نوشته:  تایپک کلیرنس چند وقتیه که پر از هورااااااااااااااا شده
ایشااله امشب این تایپکم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا بارون بشه البته بیشتر توسط کیسای بالای 6200

راستش چون با 6200 من کارنت نمی شم دلم راضی نمی شه...دلم یه سورپرایز اساسی می خواد مثل اولین سری کارنتی ها که 2500 تا بود اون موقع این تایپیک منفجر می شه از هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: fati.d ، areb1356
(2015-04-13 ساعت 20:52)Memolk نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 20:49)fati.d نوشته:  تایپک کلیرنس چند وقتیه که پر از هورااااااااااااااا شده

راستش چون با 6200 من کارنت نمی شم دلم راضی نمی شه...دلم یه سورپرایز اساسی می خواد مثل اولین سری کارنتی ها که 2500 تا بود اون موقع این تایپیک منفجر می شه از هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
منم موافقم.
بزنن تا 7000 کارنت کنن خود من تنهایی این تاپیک رو هورا بارون می کنم اساسی Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: fati.d ، mandikhanum
ساعت 9 شب
همچنان Coming Soon
چشام درد گرفت از بس اینو دیدم .
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
یعنی همین دیگه سایت تقریبا ساعت 10 آپدیت شده ولی هر آپدیتی که او چیزی که ما میخوایم نیست
Cool
[عکس: kj4s_update1.jpg]
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، heridas
البته الان شد 9 و دو دقیقه این یعنی دارن رو سایت کار میکنن
تشکر کنندگان: areb1356 ، mehdi1989
حبر خوش دارن کارنتی های جدید رو می زارن.تو سایت رو چک کردم برای ویزاهای دیگه برای ماه مارچ رو گذاشتن. تا دقایقی دیگه مال مارو هم میزارن.نگران نیاشید و نخوابید الانه که آپدیت بشه
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: babisondes
تا سه ساعت دیگه امیدوارم اعلام کنند وگرنه میره برای فردا و همین داستانهای انتظارمون تکرارمیشه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، babisondes ، salar5452 ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 21:46)ریحانا نوشته:  تا سه ساعت دیگه امیدوارم اعلام کنند وگرنه میره برای فردا و همین داستانهای انتظارمون تکرارمیشه

ایشالا ماشالاSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk
هرکی اول تعداد کارنتی های مارچ رو بگه برندس
تشکر کنندگان: ریحانا ، salar5452 ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 21:48)saeed_ans نوشته:  هرکی اول تعداد کارنتی های مارچ رو بگه برندس
ولی امشب قراره کارنتی های ماه می رو اعلام کنن، مگه نه؟!!!!
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: saeed_ans ، bahar101 ، Memolk
اگرخدانکرده بیفته برای فردا قول میدم امشب که بقیه خوابمو دیدم عدد دقیقشو اعلام کنم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، babisondes ، areb1356 ، salar5452 ، bahar101 ، Memolk ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان