کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
درود بر تمام منتظران Big Grin . امیدواریم خوب کارنت کنن
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: shahin2737 ، fati.d ، ریحانا ، sinapco ، َalikh ، areb1356 ، Memolk ، Shahram914
اگه سایت آپدیت بشه و current all رو ببینید چه احساسی بهتون دست میده؟
خدا رو چه دیدید، از کی سی سی هیچی بعید نیست!!!!!!!
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: Memolk ، mandikhanum
(2015-04-13 ساعت 22:13)ریحانا نوشته:  خداراشکر وقت نماز ندارند

وقت نهار دارن كه البته الان ديگه ميل كردن
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk
من حسم میگه مثل بولتن اول زیاد کارنت میکنن
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، Macy ، َalikh ، ریحانا ، Memolk
ایشالا من تصمیم گرفتم رفتم اونور اونا رو هم مسلمون کنم Big Grin
دیگه وقت ناهار و نمازو ... و.... Big Grin
چه شَوَدBig Grin
فقط خواهشاً 2016 ها فحش نَدینا
Big GrinTongue
#*68 محل مصاحبه رو به ایروان تغییر دادن
مصاحبه هفته آخر جولای
کیس اصلی و فرزند ویزای یک ضرب
سربازی ا ر ت ش
شغل دولتی
آپدیت 4aug کیس اصلی و خودم
18aug همه کیسها
19aug فقط خودم
چه استرسی داره از انتخاب واحد بدتره
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 22:17)fati.d نوشته:  اگه سایت آپدیت بشه و current all رو ببینید چه احساسی بهتون دست میده؟

کارنت شدن بد نیست ولی من تحلیلی ندارم به ضرر ما ایرانیا که کلیرنس میخوریم میشه یا نه
شما چی میگید؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 22:19)Manamehr نوشته:  من حسم میگه مثل بولتن اول زیاد کارنت میکنن

غير از اين باشه ما كيس بالاييها پاك ناميد ميشيم
(2015-04-13 ساعت 22:21)Manamehr نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 22:17)fati.d نوشته:  اگه سایت آپدیت بشه و current all رو ببینید چه احساسی بهتون دست میده؟

کارنت شدن بد نیست ولی من تحلیلی ندارم به ضرر ما ایرانیا که کلیرنس میخوریم میشه یا نه
شما چی میگید؟
آره حق با شماست، ایشااله هر چی که واسه ما ایرانیا بهترینه اتفاق بیوفته......
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، Memolk
فاطی جان دقیقا همین امشب به این نتیجه رسیدم که من نه تنها به AP آلرژی دارم بلکه به ساعت شنی هم شدیدا آلرژی پیداکردمBig Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: 123a ، areb1356 ، fati.d ، Memolk ، mandikhanum
(2015-04-13 ساعت 22:39)ریحانا نوشته:  فاطی جان دقیقا همین امشب به این نتیجه رسیدم که من نه تنها به AP آلرژی دارم بلکه به ساعت شنی هم شدیدا آلرژی پیداکردمBig Grin
Big Grin منم همینطور میگم یه موقع به visa آلرژی نگیریم :p
تشکر کنندگان: saeed_ans ، areb1356 ، heridas
ای بابا اینها قصد دق مرگ کردن ما را دارن هاSadSad
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: fati.d ، areb1356 ، ریحانا
(2015-04-13 ساعت 22:46)fati.d نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 22:39)ریحانا نوشته:  فاطی جان دقیقا همین امشب به این نتیجه رسیدم که من نه تنها به AP آلرژی دارم بلکه به ساعت شنی هم شدیدا آلرژی پیداکردمBig Grin
Big Grin منم همینطور میگم یه موقع به visa آلرژی نگیریم :p

من به kcc هم حساسیت پیدا کردم Tongue
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: fati.d ، Memolk
خب دوستان کم کم به لحظات پایانی داریم نزدیک میشیم، ماههای قبل حدودای 11و نیم بولتن رواعلام میکردن، رسیدیم به شمارش معکوس ثانیه ها.....
البته روی پیش بینی من زیاد حساب نکنید، آخه من پیش بینی میردم ماه مارچ میرم مصاحبه، می بینید که هنوز در خدمتتون هستم Tongue
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، Memolk ، saeed_ans
دعاکنید لینک بولتن رو فردا از بوک مارکامون پاک کنیم .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، Memolk ، areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان