کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
اینجا کنتاکی نیست ساعت نزدیک ۱۲ هنوز دکمه کارنتو نزدنSad
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk
از اینکه میبینم بعضی از دوستان بعد از یکسال عضویت تازه میان و کامنت میزارن تعجب میکنم.بعد از این همه مدت از قبولی تو سایت باشی و کامنت نذاری اعصاب فولادی میخواد.
در ضمن memolk لو رفتی معلومه اهل خاک پاک یزدی.(بخاطر باقلواها)
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW
سایت دی وی دیگه بالا نمیاد. یعنی کارنتی ها اعلام شده؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-13 ساعت 18:23)ریحانا نوشته:  دوستان ماها همدیگر را نمی شناسیم واصلا همدیگررا ندیدیم فقط فقط بزرگترین تغییر زندگیمون و شایدحتی بزرگترین رازمون را باهم به اشتراک گذاشتیم و این درحالیست که حتی نزدیک ترین فامیلمون یا همکارمون ویا دوستمون هنوز از این رازمون خبرندارد دوستانه امیدوارم همه مان موفق بشویم نه تنها در گرفتن ویزا بلکه در کل پروسه مهاجرتمون
از صمیم قلب آرزو میکنم خوابت به حقیقت بپیونده ریحای عزیز...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا
(2015-04-13 ساعت 19:32)mojgan m نوشته:  سایت دی وی دیگه بالا نمیاد. یعنی کارنتی ها اعلام شده؟
سایت بالا میاد و من همش رفرش میکنم اما خبری نیست، احتمالا هجوم تشنگان کارنتی بالاس سایت جولب نمیدهSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 19:30)shahin2737 نوشته:  از اینکه میبینم بعضی از دوستان بعد از یکسال عضویت تازه میان و کامنت میزارن تعجب میکنم.بعد از این همه مدت از قبولی تو سایت باشی و کامنت نذاری اعصاب فولادی میخواد.
نه دوست عزیز من اهل یزد نیستم این باقلواها از بقایای شیرینی های عیدهTongue
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: shahin2737 ، babisondes ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 19:44)Memolk نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 19:30)shahin2737 نوشته:  از اینکه میبینم بعضی از دوستان بعد از یکسال عضویت تازه میان و کامنت میزارن تعجب میکنم.بعد از این همه مدت از قبولی تو سایت باشی و کامنت نذاری اعصاب فولادی میخواد.
نه دوست عزیز من اهل یزد نیستم این باقلواها از بقایای شیرینی های عیدهTongue

حرف از چای زدی منم رفتم چای کاکوتی دم کردم و با بقایایه عید نشستم بارش تگرگو تماشا میکنمSmile
تشکر کنندگان: Memolk ، ریحانا ، ARSAMNEW
سلام به همه دوستان گل
ایشالا همگی با لب خندون امشب و سر کنین
و به امید کارنتی بالای 7000
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: fati.d ، babisondes ، Memolk ، ARSAMNEW
ای بابا این که نشد همتون نشستید دمنوش میخورید یکی پاشه زنگ بزنه kcc یه فوتی چیزی شاید یادشون رفته دکمه هرو بزنن D:
تشکر کنندگان: Memolk ، babisondes ، fati.d ، ARSAMNEW
امیدوارم تا آخرشب تکلیفمون معلوم بشه وگرنه نمیتونم بقیه خوابموببینم هریکساعت باید پاشم سایت را رفرش کنم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Memolk ، fati.d ، areb1356
چه احساسی نسبت به اصطلاح coming soon دارین؟!!!!!!!
من که شدیدا" بهش آلرژی دارم Smile
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk
واقعا رکورد تاخیر رو شکوندن
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، Memolk
(2015-04-13 ساعت 19:55)saeed_ans نوشته:  ای بابا این که نشد همتون نشستید دمنوش میخورید یکی پاشه زنگ بزنه kcc یه فوتی چیزی شاید یادشون رفته دکمه هرو بزنن D:

سعید جان اعصاب خودشو خورد نکن، بیا چای گیاهی بدم ریلکس بشی، این روزها نیز می گذردSmile
تشکر کنندگان: fati.d ، saeed_ans ، ریحانا ، Memolk
دوستان کسی میدونه آیا گوگل برنامه ای داره که تغییر در یک سایت را بتونه آلارم بده ؟!؟! هر نیم دقیقه گردنم را برمیگردونم لپ تاپو نگاه میکنم
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 19:58)fati.d نوشته:  چه احساسی نسبت به اصطلاح coming soon دارین؟!!!!!!!
من که شدیدا" بهش آلرژی دارم Smile

دوست من من هم به کلمه AP آلرژی دارم چندوقت پیش یک از بستگانم نقاشیشو نشون داده بود و پایینش امضا هنری کرده بود و اول اسم وفامیلشو به انگلیسی زده بود AP باورمیکنی قبل اینکه بفهمم امضاشه یک لحظه فکرم رفت به همین پروسه AP Wink
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، Memolk ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان