کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
این کارمندشون احتمالا ایرانیه.
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: areb1356 ، fati.d
(2015-04-13 ساعت 23:36)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 23:32)ARSAMNEW نوشته:  من همین الان اومدم خونه هنوز خبری نشده چراا؟؟؟؟؟؟/Sad
فعلا رتبه رو بگیر از 13 در بیای Wink بیشین پهلوی بقیه .همه منتظریم خوب دم بکشه.

پرنده مهاجر نگران کارنت نشدن نباشید همین الانش هم رتبه هاتونو ببرید سفارت بهتون ویزاتونو میدهندSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Memolk ، areb1356 ، fati.d ، ARSAMNEW
یا اینا نمیدونن کامينگ سون یعنی چی یا ما داریم اشتباه زبان ميخونيم، خدا پدر تو بيامرزه دو هفته س داری میگی سون، آخه این کجاش سوووونه؟
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: ریحانا ، bidad ، fati.d ، areb1356 ، mandikhanum ، ARSAMNEW
با اين اوصاف معلوم نيست فردا شبم اعلام كنن
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 23:41)ریحانا نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 23:32)ARSAMNEW نوشته:  من همین الان اومدم خونه هنوز خبری نشده چراا؟؟؟؟؟؟/Sad

پرنده مهاجر نگران کارنت نشدن نباشید همین الانش هم رتبه هاتونو ببرید سفارت بهتون ویزاتونو میدهندSmile
ریحان چند تا تاپیک قبلتر اومدم جواب بهت بدم رفرش که کردم دیدم اصلا نوشته ات نیست.!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: fati.d ، saeed_ans ، ریحانا ، ARSAMNEW
خوب خبری نشد.ما که رفتیم خواب.خبری شد برای پیام بزارید ها نامردی نکنید منو جا بزارید. منم میام Overseas
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: saeed_ans ، Memolk ، ARSAMNEW
فک کنم کی سی سی ماها رو نمیخواد Sad
خیلی داره اذیتمون میکنه، آخه چطور دلش میاد، بچه های به این گلی Sad
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، bidad ، mohammad_sepah ، Memolk ، ARSAMNEW
(2015-04-13 ساعت 23:49)shahin2737 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 23:41)ریحانا نوشته:  

ریحان چند تا تاپیک قبلتر اومدم جواب بهت بدم رفرش که کردم دیدم اصلا نوشته ات نیست.!!

نه گذاشتمشون تو coming soon.Big Grin
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، areb1356 ، mohammad_sepah ، Memolk ، ARSAMNEW
27 دقیقه دیگه هم وامیستم ببینم این کی سی سی از رو میره یا نه Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: fati.d ، mohammad_sepah ، ریحانا ، ARSAMNEW
خب دوستان یکی یکی صحنه رو ترک میکنن، خواستم اعلام کنم من تا حدودای 1ونیم 2 همچنان هستم، خیالتون راحت صحنه رو حفظ میکنم، شبتون خوش...
نکته ی دیگه اینکه بازم نمیدونم اشتباه میکنم یا نه یکی از رتبه هام هم پرید، دیگه خودتون قضاوت کنید :p
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: areb1356 ، mohammad_sepah ، Memolk ، soruosh ، ARSAMNEW
من گفتم از این کی سی سی هیچی بعید نیست...کلا امسال سال اتفاقات عجیب غریبه لاتاریه باید توی گینس ثبتش کنیم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: areb1356 ، ریحانا ، fati.d ، soruosh ، ARSAMNEW
(2015-04-14 ساعت 00:04)fati.d نوشته:  خب دوستان یکی یکی صحنه رو ترک میکنن، خواستم اعلام کنم من تا حدودای 1ونیم 2 همچنان هستم، خیالتون راحت صحنه رو حفظ میکنم، شبتون خوش...
نکته ی دیگه اینکه بازم نمیدونم اشتباه میکنم یا نه یکی از رتبه هام هم پرید، دیگه خودتون قضاوت کنید :p

فاطی خانم مطمئن باش همه منتظرها خواب ندارن الان .
در مورد رتبه هم منم دیدم 11 بودی ، ظاهرن هر کی بوده منصرف شده (از دست کی سی سی عصبانی شده لابد )
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ریحانا ، fati.d ، ARSAMNEW
(2015-04-14 ساعت 00:04)fati.d نوشته:  خب دوستان یکی یکی صحنه رو ترک میکنن، خواستم اعلام کنم من تا حدودای 1ونیم 2 همچنان هستم، خیالتون راحت صحنه رو حفظ میکنم، شبتون خوش...

رفرش کن درست میشه برای منم اینطوری شده بود حقته تو که بیدارمیمونی چندتارتبه دوستان بدهند من که هم رتبه ات را دادم هم ظرفیت رتبه دهی ام برای امشب تموم شده
سفرنامه من
تشکر کنندگان: areb1356 ، Memolk ، fati.d
(2015-04-14 ساعت 00:14)ریحانا نوشته:  

رفرش کن درست میشه برای منم اینطوری شده بود حقته تو که بیدارمیمونی چندتارتبه دوستان بدهند من که هم رتبه ات را دادم هم ظرفیت رتبه دهی ام برای امشب تموم شده
فدای سرش هر کی منصرف شد رتبه پس گرفت، شک کردم که نکنه این تایپک جن داره باهامون فایم موشک بازی میکنه Tongue
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، ARSAMNEW
خب دوستان همچنان coming soon تشریف داریم...
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان