کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-20 ساعت 13:43)shahin2737 نوشته:  با نگاه کردن به فایل سی اک سالهای قبل میبینیم تراکم کیس نامبر نپالیها و ایرانیها بعد ازهفت هزار کم وتراکم کیس نامبر خیلی از کشورهای اسیایی از 7000 به بالا بیشتر میشن مثل سریلانکا با حروف اختصاری سفارتهاشون"CLM" یا مثل برمه "RNG" یا تایوان "TAI" وغیره .اگر بخواد تو سه ماه باقیمانده طبق تصاعد حدود 125 تایی که عزیزان بالایی میگن به تعداد ماههای قبلی اضافه بشه .سر اون بنده خداها بی کلاه میمونه .حالا ایرانیها رو در نظر نمیگیریم ولی کی سی سی حتما یک فکری در اینمورد برای بقیه اسیا میکنه.به نظر من با اومدن نامه دوم jun . میشه بهتر برای جولای حدس زد.
سلام دوست گرامی
من متوجه نمیشم چه ربطی به نامه دوم داره بحث تعداد کارنتی ها اگه امکانش هست یک توضیح مختصری بفرمایید
با تشکر Smile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، mandikhanum
هر دفعه سیمون هم به این اشاره میکنه که بعد از 2NDL برای ماه بعد پیش بینی میکنم. ایشان از روی نامه دوم و اعلام نوبت سفارتها (مخصوصا انکارا. http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html) به تراکم تعداد کسانی که از ماههای قبل جا موندن و تو این ماه باید برن سفارت و تعداد کیسهایی که همون ماه کارنت شدن .وخلوتی یا شلوغی سفارتها در ماه بعد وپی بردن به حفره های خالی در اون بازه پی میبره و اغلب (نه همشون)پیشبینی های ماه بعدش با یه کم اختلاف .درست از آب در میاد.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ofrfar ، Memolk ، bahar101 ، ebrahim1e ، ریحانا ، soruosh ، A_A ، َalikh ، mandikhanum
۲ یازدهم دیگه مونده تا اعلام کارنتی های جدیدSmile

ما امروز کارت زرد هامونو گرفتیم و اخر مدارک ترجمه رو دادیم واسه ترجمه، فقط مونده بلیط و هتل رزرو کنیم که اونم دست kcc رو میبوسه تاریخشو بگهTongue
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، bahar101 ، Memolk ، soruosh ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
من خودم از کی سی سی خواسته بودم که نامبرمو کمی بالا بزنه تا مذاکرات به نتیجه برسه یهو سر کوچه مان سفارت آ م ر ی ک ا بازبشه برم مصاحبهBig Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: laleht ، نیلان ، babisondes ، shahin2737 ، bahar101 ، Memolk ، bidad ، hilda60 ، Aghaman ، p00ya2001 ، A_A ، mandikhanum
این سیمون کی هست آدرس سایتشو میشه یکی از دوستان بده ماهم باهاش آشنا بشیم؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 19:47)javadgorgani نوشته:  این سیمون کی هست آدرس سایتشو میشه یکی از دوستان بده ماهم باهاش آشنا بشیم؟

http://britsimonsays.com/
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان: javadgorgani ، soruosh ، Memolk
مطمنا این ماه تعدادی کارنتی ها بالای هزار تاس
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: Macy ، ریحانا ، sayat ، p00ya2001 ، soruosh ، shayan seyfi ، babisondes ، Memolk ، bahar101
(2015-04-22 ساعت 00:43)bia2mob نوشته:  مطمنا این ماه تعدادی کارنتی ها بالای هزار تاس

خدا از دهنتون بشنوه
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، shayan seyfi ، ARSAMNEW ، babisondes ، bahar101 ، Memolk
به نظر من این ماه 6900تا 7200 کارنت میشن
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ریحانا ، babisondes ، bahar101 ، Memolk ، soruosh
منم نظرم بالای 7000 هست.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، مهدی هژ ، Memolk
دیگه این تاپیک رو دوست ندارم خسته شدم می خوام زودتر برم تو تاپیک کلیرنس با کلاس تره ههه ...حداقل مصاحبه رفتن خداکنه ALL بزنن همهه باهم یه چارتر بگیریم بریم مصاحبه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babisondes ، shahin2737 ، bahar101 ، Shahram914 ، ریحانا ، مهدی هژ ، Memolk ، mandikhanum
من عاشق تایپیک انتظارم بعدشم سفرنامه امریکا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk ، babisondes ، ARSAMNEW
(2015-04-22 ساعت 20:39)مهدی هژ نوشته:  من عاشق تایپیک انتظارم بعدشم سفرنامه آمریکا

يعني به اونجا ها هم مي رسيم؟!!!!
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
ها ایشاا... چرا نرسیم میرسیم حتمنم میرسیم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babisondes ، Macy ، Hamraaz Jng ، bahar101
سیاوش قمیشی میگه
من فقط عاشق اینم از kcc نامه بگیرم
اون بگه بیاید سراغم تا پاستو ببینم
من بگم مشکل ندارم
اون بگه ویزاتو میدم
SmileWink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bidad ، Hamraaz Jng ، soruosh ، مهدی هژ ، sayat ، fati.d ، A_A ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان