کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان این ادرس وبلاگ ارش rs232 است که باخوندنش این چند روز مانده به اعلام نتایج راحتتر میگذره
http://natashagodwin.blogspot.com/
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Shahram914
چن روز بود اعلام نکرده بودم
بشتابید بشتابید
۴ پنجه دیگر به اعلام کارنتی ها جدید مانده
بدنبال کارت زرد و ترجمه مدارک خود باشید Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: fati.d ، hilda60 ، mojgan m ، shahin2737 ، َalikh ، bia2mob ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum
تو این شب آرزوها آرزو می کنم همه به آرزوشون برسن
کی سی سی هم ماه بهد تعداد کارنتی ها رو افزایش قابل ملاحظه ای بده
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: fati.d ، shahin2737 ، babisondes ، shayan seyfi ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، bahar101
پیش بینی این ماه من 6750 ولی امید وارم بیشتر باشه
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: 123a ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-22 ساعت 20:39)مهدی هژ نوشته:  من عاشق تایپیک انتظارم بعدشم سفرنامه آمریکا

يعني به اونجا ها هم مي رسيم؟!!!!
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101
دیگه حوصله ندارم منتظر بمونم. ای خدا... منم این ماه کارنت بشم و برم مصاحبه. آمین
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: babisondes ، ریحانا ، bahar101 ، ARSAMNEW
خوش بحال خونه بغلیا، پارتی گرفتن، ماه جون دارن میرن سفر ، گمونم مصاحبه میخان برن ، جالبه اکثرشون ۹ جون میرن مسافرت Big Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: fati.d ، mojgan m ، ریحانا ، bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-24 ساعت 21:45)babisondes نوشته:  خوش بحال خونه بغلیا، پارتی گرفتن، ماه جون دارن میرن سفر ، گمونم مصاحبه میخان برن ، جالبه اکثرشون ۹ جون میرن مسافرت Big Grin
ایشااله ماه دیگه تو همچین روزی شما هم پارتی گرفتید...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: mojgan m ، areb1356 ، ARSAMNEW
(2015-04-24 ساعت 22:49)fati.d نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 21:45)babisondes نوشته:  خوش بحال خونه بغلیا، پارتی گرفتن، ماه جون دارن میرن سفر ، گمونم مصاحبه میخان برن ، جالبه اکثرشون ۹ جون میرن مسافرت Big Grin

قول دادیا? فاطی جان اگه به قولت عمل نکنی من ادم کینه ای هستم نفرینت میکنم ویزاتو یک ضرب بگیریSmile
تشکر کنندگان: mojgan m ، fati.d ، ریحانا ، ARSAMNEW
خونه بغلیا منظور کیا هستن؟ انتظار برای دعوت به مصاحبه؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: babisondes ، ریحانا
(2015-04-24 ساعت 23:14)mojgan m نوشته:  خونه بغلیا منظور کیا هستن؟ انتظار برای دعوت به مصاحبه؟

نه شمارش معکوس واسه نتایج لاتاری!? Smile
انتظارو میگم دیگه، Wink
شاید ۳ هفته دیگه بیاید کارنتی ها شایدTongue
تشکر کنندگان: mojgan m ، ARSAMNEW
(2015-04-24 ساعت 23:00)babisondes نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 22:49)fati.d نوشته:  

قول دادیا? فاطی جان اگه به قولت عمل نکنی من ادم کینه ای هستم نفرینت میکنم ویزاتو یک ضرب بگیریSmile
نشد دیگه، نفرینت قشنگ بود من قولمو پس میگیرم Big Grin
ولی جدای از شوخی با تمام وجود آرزو میکنم همه منتظرای این خونه ماه دیگه منتقل بشن خونه بغلی و همگی ویزاشونو یکضرب بگیرن...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، areb1356
خوب نامه دوم دوستان کارنت شده هم اومد. آقای سیمون آنالیز ماه بعد رو ماکسیموم تا فردا غروب انجام میدن و میگن حدودا تا چه شماره ای واسه ژولای اعلام میشه. ایشالا که بالای ۷۰۰۰ باشه ...
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: fati.d ، babisondes ، sayat ، bahar101 ، ARSAMNEW
یکی به این دختره ( fati)بگه نیا این تاپیک ما نفرینمونو بیشتر میکنیمSmile
الان باید دنبال وقت دکتر و دفتر پست باشیWink
تشکر کنندگان: fati.d
دوستان اصلا بيايين ماه بعدي هر كي كارنت شد يه دور همي بگيريم با هم آشنا شيم ، شايد دوستان خوبي بتونيم براي هم باشيم حتي در بلاد غربت
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: fati.d ، َalikh ، bahar101 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان