کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-04-25 ساعت 00:00)babisondes نوشته:  یکی به این دختره ( fati)بگه نیا این تاپیک ما نفرینمونو بیشتر میکنیمSmile
الان باید دنبال وقت دکتر و دفتر پست باشیWink
من تو این تاپیک حق آب و گل دارم babisondes Big Grin
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101
(2015-04-25 ساعت 00:00)Macy نوشته:  دوستان اصلا بيايين ماه بعدي هر كي كارنت شد يه دور همي بگيريم با هم آشنا شيم ، شايد دوستان خوبي بتونيم براي هم باشيم حتي در بلاد غربت

من تو شهرمون گاو پیشونی سفیدم، ایشالا اینجا هم بتونم دوستان خوب و پایه پیدا کنمShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW
(2015-04-25 ساعت 00:11)babisondes نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 00:00)Macy نوشته:  دوستان اصلا بيايين ماه بعدي هر كي كارنت شد يه دور همي بگيريم با هم آشنا شيم ، شايد دوستان خوبي بتونيم براي هم باشيم حتي در بلاد غربت

من تو شهرمون گاو پیشونی سفیدم، ایشالا اینجا هم بتونم دوستان خوب و پایه پیدا کنمShy

مي تونم بپرسم شهرتون كجاس؟ البته اگه دوست ندارين مي تونين نگين
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101
بچه هايى كه اين ماه نامشون اومده وقت مصاحبشون ماه جون هستش حالا با اين حساب كه خدا بخواد ماه ديگه بالاى ٦٢٠٠ اعلام ميكنن و ماه بعدش نامه ما بياد يعنى وقت مصاحبه آگوست كه خوب اگه بخواد چك بخوره وقتى نمى مونه :/

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-25 ساعت 00:14)ladank نوشته:  بچه هايى كه اين ماه نامشون اومده وقت مصاحبشون ماه جون هستش حالا با اين حساب كه خدا بخواد ماه ديگه بالاى ٦٢٠٠ اعلام ميكنن و ماه بعدش نامه ما بياد يعنى وقت مصاحبه آگوست كه خوب اگه بخواد چك بخوره وقتى نمى مونه :/

کی گفته حالا ۶۲۰۰? ایشالا این ماه تا ۶۹۷۵ اعلام میکننShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: fati.d ، ریحانا ، bahar101
(2015-04-25 ساعت 00:06)fati.d نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 00:00)babisondes نوشته:  یکی به این دختره ( fati)بگه نیا این تاپیک ما نفرینمونو بیشتر میکنیمSmile

حقتو برو از بچهای انتظار بگیر!

(2015-04-25 ساعت 00:06)fati.d نوشته:  

حقتو برو از بچهای انتظار بگیر!SmileBig Grin
تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، َalikh ، ARSAMNEW ، shayan seyfi
تشکر کنندگان:
پس سيمون کي پيش بيني ميکنه!
ي کم از بار استرسمون کم بشه!!!
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، ARSAMNEW ، ریحانا
هممون میریم مصاحبه حالا این ماه کارنت نشدیم ماه بعد حتما حتما حتما میشیم و میریم و بعدشم ویزا و امریکا حالا ببین کی گفتم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: sayat ، amir1635 ، babisondes ، mojgan m ، bahar101 ، Macy ، ARSAMNEW ، ریحانا ، shayan seyfi ، mandikhanum
ي سوالي ذهنمو مشغول کرده،وقتي اسيا بيست هزار قبولي داره،اين ها چرا اينقدر کم کارنت ميکنند،يعني لاتاري اينقدر بي در و پيکره؟؟!!!
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101
دوستان ما هم برای ماه جون مصاحبه داریم اما مثل اینکه باید از خیرش بگذریم چون كیس به نام خانمم است ولی مدرک تحصیلی دیپلم نداره.با اینکه ما در لندن زندگی میکنیم و ایشان ٢٠ ساله در کار مو و بیوتی هست و همه مدارکشم داره اما در سایت کاریابی امریکا که سرچ میکنم کار ایشان در زون ٣ هست و svp زیر ٧.فکر نمیکنم راهی داشته باشه.اینجا برای مصاحبه و مدیکال نفری باید ٤٠٠ پوند هزینه کنی.حالا این پولم بدیم بعد ریجکت بخوره خیلی حال گیریه.
تشکر کنندگان: َalikh ، ARSAMNEW ، ریحانا
خوب آقای سیمون گفتند امشب یخورده کار دارن, اینشالله تا فردا شب حتما پیش بینی میکنن ولی این فایل رو فعلا استخراج کردن از CEAC

[عکس: April25update.jpg]

جدول بالا نشون میده, تا به امروز در آسیا ۳۵۰۹ نفر ویزا گرفتند, ۸۸۰ نفر مشمول کلیرنس هستند که اغلب ایرانین, ۱۵۷۱ نفر که Ready زده به زودی یا این هفته یا تو ماه مه میرن مصاحبه, ۵۰۴ نفر هم که In Transit زده تازه دیروز نامه دوم گرفتند و ماه ژون میرن مصاحبه. تا پایان ماه ژون اونایی که میرن مصاحبه (شامل ready و in Transit) یک درصد خاصی باز مشمول پروسه کلیرنس میشن, و از اونور هم یه سری از AP ها ایشالا کلیر میشن. با این تفاسیر تا پایان ماه ژون با یک تخمین معقول حدود ۵۰۰۰ ویزا صادر خواهد شد, و هنوز ۳۰۰۰ و خورده ای ویزا میمونه. سهمیه آسیا حدود ۸۰۰۰ (بین ۸۱۰۰ تا ۸۳۰۰ فکر کنم)

اون ۷۷۶۰ که NVC زده واس ماس (یعنی کلش واس ماس), کسانی که بررسی فرمشون تموم شده و هنوز کارنت نشدند.البته خیلی از این ۷۷۶۰ تا هم اصلا مصاحبه نمیرن (اونایی که شمارشون بالای ۱۱۰۰۰ هست), پس فکر نکنید هنوز ۷۷۶۰ نفر دیگه بعد ژون باید برن مصاحبه, اینطور نیست. دقتم داشته باشید تو هر ۱۰۰۰ تا (مثلا ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰) ۱۰۰۰ کیس نیستش, بیش از نصفش این وسط خالی هستش . پس اینکه آقای سیمون میگن خیلی راحت تا نزدیک ۱۱۰۰۰ حتما میره و جای نگرانی نیست, بیراه نمیگن. تو کل ۹ ماه حدود۵۰۰۰ ویزا از آسیا صادر شده, و حدود ۳۰۰۰ تا میمونه برای سه ماه آینده. حالا دیگه فعلا سوالی نپرسید باز بعضیا میان انرژی منفی میدن و میگن اگه اینطوریه پس چرا .....

تنها نکته ای که میمونه اینکه که ماه بعد چقدر کارنت میکنن, امیدوارم بالای ۷۰۰۰ باشه. ممکن هست ماه بعد باز زیاد اعلام نکنند و کارنت های زیاد رو بزارن واسه دو ماه آخر, یا اینکه ماه بعد بیشتر اعلام کنند و دو ماه آخر فشار کارنت کمتر شه :دی در هر دو صورت یک سهمیه مشخصی هست که باید پر بشه و دوستان ایرانی که همه پایین ۸۹۰۰ هستند هیچ نگرانی از مصاحبه نرفتن نداشته باشن.

تا فردا که سیمون خان پیش بینی کنند ... بدرود
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
[quote='omid_bl' pid='598444' dateline='1429990736']
خوب آقای سیمون گفتند امشب یخورده کار دارن, اینشالله تا فردا شب حتما پیش بینی میکنن ولی این فایل رو فعلا استخراج کردن از CEAC

[عکس: April25update.jpg]

جدول بالا نشون میده, تا به امروز در آسیا ۳۵۰۹ نفر ویزا گرفتند, ۸۸۰ نفر مشمول کلیرنس هستند که اغلب ایرانین, ۱۵۷۱ نفر که Ready زده به زودی یا این هفته یا تو ماه مه میرن مصاحبه, ۵۰۴ نفر هم که In Transit زده تازه دیروز نامه دوم گرفتند و ماه ژون میرن مصاحبه. تا پایان ماه ژون اونایی که میرن مصاحبه (شامل ready و in Transit) یک درصد خاصی باز مشمول پروسه کلیرنس میشن, و از اونور هم یه سری از AP ها ایشالا کلیر میشن. با این تفاسیر تا پایان ماه ژون با یک تخمین معقول حدود ۵۰۰۰ ویزا صادر خواهد شد, و هنوز ۳۰۰۰ و خورده ای ویزا میمونه. سهمیه آسیا حدود ۸۰۰۰ (بین ۸۱۰۰ تا ۸۳۰۰ فکر کنم)
سهمیه ویزابرای آسیا 8500 هست که انشا الله 3500 باقیمانده برای ماستSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum ، Ehsan171

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان