کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
احتمال زیاد امسال به جای coming soon ، عبارت coming late رو میبینیم !!

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، khalilkhah ، mandikhanum ، ARSAMNEW
من یکی از کسایی هستم که اوایل کلن هیچ توجهی به این تاپیک ، به اینکه اصن کی بولتن اعلام میشه و چقدراعلام میشه نداشتم، الان 1-2 ماه که تقریبا هر روز این تاپیک رو دونه به دونه پست ها شو چک می کنم . Big Grin
چه استرسی داره .
یکمم نا امیدم که یه موقع به کیس نامبر من نرسه ولی بازم وقتی بعضی از پست ها رو میبینم دلم آروم میشه . Smile
منو به عنوان یه عضو نو پا که قبلن فقط خواننده بود و الان فعال شده بپذیرید Big Grin
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، Memolk ، mandikhanum ، Macy
(2015-05-06 ساعت 18:04)Hamraaz Jng نوشته:  من یکی از کسایی هستم که اوایل کلن هیچ توجهی به این تاپیک ، به اینکه اصن کی بولتن اعلام میشه و چقدراعلام میشه نداشتم، الان 1-2 ماه که تقریبا هر روز این تاپیک رو دونه به دونه پست ها شو چک می کنم . Big Grin
چه استرسی داره .
یکمم نا امیدم که یه موقع به کیس نامبر من نرسه ولی بازم وقتی بعضی از پست ها رو میبینم دلم آروم میشه . Smile
منو به عنوان یه عضو نو پا که قبلن فقط خواننده بود و الان فعال شده بپذیرید Big Grin

خوش اومدی به جمع کاربران مهاجرسرا امیدوارم هرچه زود کارنت بشید و با خوشحالی از این تاپیک برید

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، ARSAMNEW ، mandikhanum ، Hamraaz Jng
فکر نکنم دیگه کامینگ سون بزنن یکدفعه 11می که میشه دوشنبه یحتمل کارنتیهای جولای رو اعلام میکنن
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW ، mandikhanum
(2015-05-06 ساعت 16:10)Manamehr نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 16:48)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 15:54)rezasadeghi نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 11:02)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 01:15)mandikhanum نوشته:  دو سال پیش اردیبهشت ماه وقتی در نهایت ناامیدی و افسردگی بودم شخصی اومد تو زندگیم که کل زندگیمو عوض کرد زندگیم پر شد از شادی و امید و انرژی مثبت.سال پیش تو همین ماه خبر قبولی لاتاریم اومد و فهمیدم واقعا انرژی مثبت میتونه کوه رو جا به جا کنه.در ادامش چند وقت بعد همون ادم با ارزش زندگیم واسه این که از دست ندیم همو اومد خاستگاری و .فک کنین در کمتر ۱ ماه همه اینا اتفاق اوفتاد
همه چی سریع و خوب پیش رفت.
حالام با این که کیس نامبرم بالاس دلم میخواد تو همین ماه کارنت شم که واقعا اردیبهشت واسم بهشت شه.اردیبهشت واسم پر شه از تاریخای قشنگ و سرنوشت ساز Big Grin

دقیقا پارسال تو همین روز 5 می بود ( یعنی چهار پنج روز بعد از اعلام نتایج ) که فهمیدم برنده شدم داشتم دلی دلی کنان تو کوچه شرکت می اومدیم و اصلا به فکر لاتاری و
واقعا این روز قشنگه و این اردیبهشت زیبا که هم توش برنده شدم هم کارنت بشم ایشالا و ویزا رو بگیریم
دقیقا پارسال همین موقع به که فهمیدم برنده شدم !!
ولی نمیشه نتیجه نهایی گرفت که این تغییرات ارزشش رو داشته یا نه
تا بریم مصاحبه و نتیجه این کوفتی معلوم شه ...
چقدر جالبه هر کسی با ورود لاتاری به زندگیش یه سری چیزارو تجربه کرده و حتی حس هرکدوممون موقع فهمیدن برنده شدنمون ممکنه خیلی فرق داشته باشه.من روز 2 may جمعه صبح زود بیدار شدم همه خواب بودن.بابام شیراز بود اون واسم چک کرده بود وقتی زنگ زد گفت برنده شدی فقط گریه میکردم میگفتم حالا من چی کا کنم نمیخوام برم.از طرفی واسم جالب بود بار اولی که اسم نوشتم برنده شدم هیجان زده بودم اما از دوری همیشه متنفر بودم.حتی حاضر بودم قید لاتاریو بزنم اما تنها نرم حداقل عشق زندگیم بام بیاد.که خوب خیلی سختیا کشیدیم با وجود همه مخالفتایی که بود از طرف خانوادم ازدواج کردیم و خوش حالم که جنگیدمBig Grin
حتی اگه ویزارو نگیرم با این که خیلی خیلی ناراحت میشم و شاید حتی ضربه بخورم اما چیزی از دست ندادم حتی خیلی چیزارم به دست اوردمBig Grin
امیدوارم همه همین حسو داشته باشن
همیشه از ته دلم آرزو داشتم کاش وطن جای بهتری بودSad
چه جالبه حسهای مختلفی که پارسال تجربه شدن!
من پارسال این روزها باردار بودم و در حال خرید سیسمونی از طرفی دندونم جراحی نیاز پیدا کرد و خیلی اذیت شدم.اصلا نفهمیدیم نتایج اومدن تا ۱۰ خرداد! قبل از خواب یهو بادم افتاد نتایج باید اومده باشه!!
اول اسم خودمو چک کردم و دیدم برنده نشدم بعد اسم همسرم و دیدم و نامه معروف اول ظاهر شد! باورم نمیشد صداش کردم خودشم باور نمیشد و اولین فکری که به ذهنم اومد این بود که دخترم چقدر خوش اقبال و خوش قدمه
البته بعدش خیلی تو تردید افتادم بخاطر دوری از خانواده و دلتنگی و این حرفا اما بعد تولد دخترم مصمم تر شدیم و الانم با کیس نامبر خوشگلمون در انتظار معجزه دوم کائناتیم که سر برسه!
کاش این پست با نوشته های بقیه ادامه پیدا کنه.
من معتقدم حتی در اوج ناامیدی باید امیدواری بهم دیگه بدیم. از جملات شما کلی انرژی مثبت گرفتم . این یکسال خیلی بدی ها داشت : استرس، هیجان، فرداهای مبهم اما خیلی چیزهای مثبتی هم همراهش بود. اولش دیدن صفحه قبولی که خداییش واسه هممون مثل خواب می مونه چه بریم و چه نریم فکر نکنم کسی اون روز و لحظه رو یادش بره. بعدش خوندن زبان و تطبیق فکری با شرایط جدید. امیدوارم خدا بهترین ها را واسمون رقم بزنه.
ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﯾﮏ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺍﺳﺖ. . .
ﻫﺮﮔﺰ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﺏ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﺳﺖ ﺑﺰﻧﯽ،،،
ﺯﯾﺮﺍ ﺁﻥ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺁﺑﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺗﻮ ﮔﺬﺷﺖ ﺩﯾﮕﺮ
ﺑﺎﺯ ﻧﻤﯽ ﮔﺮﺩﺩ. . .
از ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ ...
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk ، ARSAMNEW ، mandikhanum ، Hamraaz Jng ، مهدی هژ
(2015-05-06 ساعت 18:04)Hamraaz Jng نوشته:  من یکی از کسایی هستم که اوایل کلن هیچ توجهی به این تاپیک ، به اینکه اصن کی بولتن اعلام میشه و چقدراعلام میشه نداشتم، الان 1-2 ماه که تقریبا هر روز این تاپیک رو دونه به دونه پست ها شو چک می کنم . Big Grin
چه استرسی داره .

دقیقا مثل من!
یکی دو ماهه دارم موضوع رو تعقیب میکنم و استرسم زیاد شده
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW ، mandikhanum ، Hamraaz Jng
هههههههههههههههههههههههی چه حس عجیبیه از یک طرف آدم میره بچه های 2016 را میبینه، میبینه هیچ کدوم قبول نشدن. کلی خوشحال میشه که 2015 خودش قبول شده از طرف دیگه کلی احساس بد از این شرایط میگیره چیزایی مثل دیر کارنت شدن دیر نامه دوم اومدن و از همه مهمتر مسئله کلیرررررررررررررررررررررنس تازه همه این مشکلات تا با مسائل شخصی قاطی میشه آدم سرش سوت میکشه
واااااااااااای چه حس نفس گیری
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Memolk ، mojgan m ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mandikhanum ، babisondes ، styvan
2015 سالی تکرار نشدنی بود واقعا باید روزی صد بار شکرگذار بود برای نامه ی.قبولی و حتی کیس نامبر بالا خیلی ها حاضرن هر چی دارن را بدن و این حس را تجربه کنن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mojgan m ، bahar101 ، bia2mob ، ARSAMNEW ، areb1356 ، mandikhanum ، babisondes
(2015-05-06 ساعت 15:50)ریحانا نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 13:51)omid_bl نوشته:  باز خراب کاری کردن تواعلام نتایج. مثل اینکه یک سری که میرن نتایج ۲۰۱۶ رو چک کنن یک پیغام error دریافت میکنند (session timeout). مثل اینکه مشکل ۲۰۱۲ داره تکرار میشه, شاید دوباره قرعه کشی کنند (شاید). بعید نیست این bulletin این هفته coming soon نشه تا این مشکل رو برطرف کنند (سرشون شلوغه :دی)

من هم میخواستم چک کنم این ارور را دریافت می کردم ولی به محض اینکه UNDO و سپس رفرش کنید می توانید یک کانفرمیشن نامبر جدید را چک کنید بنظرم مشکلی نیست.Rolleyes

اگه بعد refresh کردن زد not selected حتما نشدید, ولی مشکل اینکه هیچکی تا الان پیغام انتخاب شدن نگرفته (این بحث الان تو همه اینترنت هست), ۲۰۱۶ از همون اول بد شروع شده.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، sasanoush
بادرود
یه حسی به من میگه امشب کامینگ سون میشه و دوشنبه هفته دیگه کارنتی ها اعلام میشه .شبتون به خیر.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، bia2mob ، ARSAMNEW ، mandikhanum
کی سی سی هم دیگه دیمی کار میکنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-05-06 ساعت 23:52)َalikh نوشته:  کی سی سی هم دیگه دیمی کار میکنه

فکر میکنم هفته آینده کامینگ سون بشه و تا دو هفته بعد شماره جدید رو اعلام کنن. این ماه دیرتر از ماه های گذشته اعلام میکنن. من که از ماه پیش دچار استرس شدم و هر نیم ساعت دارم مهاجرسرا رو چک میکنم که شاید خبر جدیدی باشه... حتی نیمه شبها بیدار میشم. سایت رو چک میکنم و دوباره میخوابم. خدا به خیر بگذرونه با این حال و روزی که ما داریم Sad
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: mandikhanum ، ریحانا ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، َalikh
(2015-05-06 ساعت 16:43)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:59)ریحانا نوشته:  امروز که قبولی ۲۰۱۶ را برای دوستان چک میکردم و جمله بولد شده HAS NOT BEEN SELECTED را می دیدم واقعا خدا را شکر کردم که پارسال برای ما صفحه دیگری باز شده بود حتی برای تقویت روحیه رفتم و شماره ۲۰۱۵ ام را دوباره(برای چندمین بار) چک کردم.

ايشالا زودتر جاي اون نامهه نامه دومت رو هم ببيني . من هر چند وقت يبار ميرم ميبينمش يكم اروم ميشم

چه جالب فک کردم ففط منم که هر چند وقت یه بار میرم نامه قبولیمو چگ میکنم.نمیدونم هنوز باور نشده برنده شدم یا فک میکنم ممکنه در بره Big Grin
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: ریحانا ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
(2015-05-07 ساعت 00:35)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 16:43)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:59)ریحانا نوشته:  امروز که قبولی ۲۰۱۶ را برای دوستان چک میکردم و جمله بولد شده HAS NOT BEEN SELECTED را می دیدم واقعا خدا را شکر کردم که پارسال برای ما صفحه دیگری باز شده بود حتی برای تقویت روحیه رفتم و شماره ۲۰۱۵ ام را دوباره(برای چندمین بار) چک کردم.

ايشالا زودتر جاي اون نامهه نامه دومت رو هم ببيني . من هر چند وقت يبار ميرم ميبينمش يكم اروم ميشم

چه جالب فک کردم ففط منم که هر چند وقت یه بار میرم نامه قبولیمو چگ میکنم.نمیدونم هنوز باور نشده برنده شدم یا فک میکنم ممکنه در بره Big Grin
فقط من و شما نیستیم. خیلی دیگه هستن...
خدا رحم کنهBig Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: mandikhanum ، ریحانا ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Memolk ، Hamraaz Jng
آخه جالبیش اینکه هر دفعه هم قبولیموچک میکنم پر از شعف و شادی میشم انگارباراوله متوجه برنده شدنم شدم
....نه ولی هر دفعه خداراشکر میکنم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mojgan m ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Memolk ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان