کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
امشب هم کامینگ سون نزدن نامردا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum ، m.ghoreishi ، ریحانا
نمیدونم حالا پارسال قبول شدم چرا توقع داشتم امسال هم 2016 را قبول شده باشم.اعتماد به نفسمون رفته بالا و باور داریم خوش شانسیم.Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babisondes ، p00ya2001 ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، shahin2737 ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
دیگه وقتشه بگیم فقط و فقط یک هفته مونده تا اعلام نتایج
ایشالا که خیرهSmile
همگی دوست داریم کی ثی صی جونمTongue
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ریحانا ، sayat ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-05-06 ساعت 08:08)ریحانا نوشته:  نمیدونم حالا پارسال قبول شدم چرا توقع داشتم امسال هم 2016 را قبول شده باشم.اعتماد به نفسمون رفته بالا و باور داریم خوش شانسیم.Big Grin

کم کم نرمشهای گردن رو شروع کن که از چن روز دیگه هی باید تبلتو نگاه کنی هم لپ تاپ ، ماه پیش بود گفتی ارتروز گرفتم Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، bia2mob ، mandikhanum
امروز تاپيک2016 رو ميخوندم،ياد سال هاي قبل خودم افتادم،طفلکي ها خيلي ناراحتنند، با اين که کيس نامبرم نزديک هشت هزاره ولي باز اميد دارم،حداقل به نامم در اومده!
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: babisondes ، p00ya2001 ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، mandikhanum
(2015-05-06 ساعت 08:11)babisondes نوشته:  دیگه وقتشه بگیم فقط و فقط یک هفته مونده تا اعلام نتایج
ایشالا که خیرهSmile

شاید هم کمتر از یک هفته اگر اینو درنظر بگیریم که اکثر ماه ها در 9 ام اعلام شده.Smile
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babisondes ، shahin2737
(2015-05-06 ساعت 08:14)babisondes نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 08:08)ریحانا نوشته:  نمیدونم حالا پارسال قبول شدم چرا توقع داشتم امسال هم 2016 را قبول شده باشم.اعتماد به نفسمون رفته بالا و باور داریم خوش شانسیم.Big Grin

کم کم نرمشهای گردن رو شروع کن که از چن روز دیگه هی باید تبلتو نگاه کنی هم لپ تاپ ، ماه پیش بود گفتی ارتروز گرفتم Smile

نه دیگه خواهرم یک برنامه داده که خودش به محض رفرش شدن و تغییر سایت ، آلارم میده .البته هنوز امتحانش نکردم .
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babisondes ، shahin2737

ولي ريحانا جان خيلي كيف داشت امسال هم قبول بشي كيس نامبرت همين 68XX باشهBig Grin
يا اگه قبول ميشدي با كيس نامبر زير 100 چيكار ميكردي؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babisondes ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-05-06 ساعت 08:25)ریحانا نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 08:11)babisondes نوشته:  دیگه وقتشه بگیم فقط و فقط یک هفته مونده تا اعلام نتایج
ایشالا که خیرهSmile

شاید هم کمتر از یک هفته اگر اینو درنظر بگیریم که اکثر ماه ها در 9 ام اعلام شده.Smile

دختر جان ۹ می شنبس ، اگه بخان خوب عمل کنن رفت تا ۱۱ که بعید میدونم . ولی بیا لج نکن همون ۱۳ رو در نظر بگیر خیرشو ببینی. سر صبحی مشتری خوبی باش واسه تاپیک کارنتیهاSmile
تشکر کنندگان: ریحانا ، Hamraaz Jng
(2015-05-06 ساعت 08:28)ریحانا نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 08:14)babisondes نوشته:  

نه دیگه خواهرم یک برنامه داده که خودش به محض رفرش شدن و تغییر سایت ، آلارم میده .البته هنوز امتحانش نکردم .

من فکر کردم برنامه ورزشی نرمشی داده که گردنت زیاد اذیت نشهSmile
سعی کن از روش های سنتی استفاده کنی ، استرسش بیشتره ادرنالین بیشتر تولید میشهBig Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، mandikhanum
نمیدونم حالا پارسال قبول شدم چرا توقع داشتم امسال هم 2016 را قبول شده باشم.اعتماد به نفسمون رفته بالا و باور داریم خوش شانسیم.Big Grin
[/quote]

[/quote]

[/quote]

من فکر کردم برنامه ورزشی نرمشی داده که گردنت زیاد اذیت نشهSmile
سعی کن از روش های سنتی استفاده کنی ، استرسش بیشتره ادرنالین بیشتر تولید میشهBig Grin
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
اگه کسی مصاحبش بیفتهseptemberو apبخوره اونوقت تکلیفش جی میشه؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
دعا کنیم همگی ویزای یکضرب بگیریم که حتی اگر دیر به مصاحبه دعوت شدیم فرصت دریافت ویزا و ورود به آمریکا رک داشته باشیم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: babisondes ، p00ya2001 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، areb1356 ، mandikhanum
(2015-05-06 ساعت 08:28)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 08:08)ریحانا نوشته:  نمیدونم حالا پارسال قبول شدم چرا توقع داشتم امسال هم 2016 را قبول شده باشم.اعتماد به نفسمون رفته بالا و باور داریم خوش شانسیم.:D

ولي ريحانا جان خيلي كيف داشت امسال هم قبول بشي كيس نامبرت همين 68XX باشه:D
يا اگه قبول ميشدي با كيس نامبر زير 100 چيكار ميكردي؟

من هم دقیقا احساس شما را داشتم:).
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng
(2015-05-06 ساعت 09:34)رحمان005 نوشته:  اگه کسی مصاحبش بیفتهseptemberو apبخوره اونوقت تکلیفش جی میشه؟

احتمال داره AP اون زود به كلير تبديل بشه مواردي از سال قبل بودند
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان