کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
یه چیزی بگم بچها!?!?

هنوز کامینگ سون نشدهBig Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، mandikhanum
حس میکنم هفته دیگه کامینگ سون میشه. من که این هفته منتظرش نیستم...
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-04-14 ساعت 10:07)rbrb-2015 نوشته:  اگه به روال چند ماه قبل بخوان پیش برن ماه دیگه تا 6750 کارنت میکنن.

من هنوز سر حرفم هستم.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: mbsamani ، m.ghoreishi ، mojgan m ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Memolk
باز خراب کاری کردن تواعلام نتایج. مثل اینکه یک سری که میرن نتایج ۲۰۱۶ رو چک کنن یک پیغام error دریافت میکنند (session timeout). مثل اینکه مشکل ۲۰۱۲ داره تکرار میشه, شاید دوباره قرعه کشی کنند (شاید). بعید نیست این bulletin این هفته coming soon نشه تا این مشکل رو برطرف کنند (سرشون شلوغه :دی)
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babisondes ، mojgan m ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا ، Memolk ، َalikh
(2015-05-06 ساعت 13:36)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 10:07)rbrb-2015 نوشته:  اگه به روال چند ماه قبل بخوان پیش برن ماه دیگه تا 6750 کارنت میکنن.

من هنوز سر حرفم هستم.

ایشالا بالای ۶۸۰۰ کارنت کنن.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، mojgan m ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، Memolk
انشالله تا 7000 بشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: babisondes ، mojgan m ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، Memolk ، mandikhanum
هنوز نفهمیدیم کارنتی پایین به نفع ایرانی هاست یا نه اگه قرار باشه همه برن مصاحبه یعنی تا 8 هزار و خورده ای که رنج ایرانی ها هست ، با همین روند کارنتی هم میتونن تو این سه سری همشون کارنت بشن بدی کارنتی بالا اینه که اگه کلیر بخوریم که اکثرا کلیر می خوریم باید بریم تو لیست انتظار و تو این فاصله کشور های دیگه سهمیه ها رو پر میکنند مثل پارسال که خیلی ها نتونستن ویزا بگیرین و ویزا تموم شد ...شرایط خیلی پیچیدس ...ایشالا حالا چه می خواد با کارنتی پایین چه با کارنتی بالا باشه ، فقط بشه همه ویزا ها رو بگیریم و نقره داغ نشیم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin2737 ، mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum ، styvan
(2015-05-01 ساعت 23:40)shahin2737 نوشته:  بارالها.
اون مامور کی سی سی که تعداد کارنتیهای ماه اول رو تعیین کرد دوباره به سر کار برگردان.
بارالها.
دیگه نوع سنگی رو که میخواهی بزنی تو سر مامور فعلی رو خودت تعیین کن.من کوچکتر از اونی هستم که تو کار حضرتت دخالت کنم.
حرف مرد یکیه.Big Grin
از بس که حرص خوردیم از این مامورهای اعلام نتایج.چه بولتن شون وچه 2016 شششششون.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mojgan m ، bahar101 ، Memolk
(2015-05-06 ساعت 15:19)ARSAMNEW نوشته:  هنوز نفهمیدیم کارنتی پایین به نفع ایرانی هاست یا نه اگه قرار باشه همه برن مصاحبه یعنی تا 8 هزار و خورده ای که رنج ایرانی ها هست ، با همین روند کارنتی هم میتونن تو این سه سری همشون کارنت بشن بدی کارنتی بالا اینه که اگه کلیر بخوریم که اکثرا کلیر می خوریم باید بریم تو لیست انتظار و تو این فاصله کشور های دیگه سهمیه ها رو پر میکنند مثل پارسال که خیلی ها نتونستن ویزا بگیرین و ویزا تموم شد ...شرایط خیلی پیچیدس ...ایشالا حالا چه می خواد با کارنتی پایین چه با کارنتی بالا باشه ، فقط بشه همه ویزا ها رو بگیریم و نقره داغ نشیم
دوباره عرض میکنم.امسال به طرز عجیبی به هر کیسی که کارنت شده ویزا رسیده.کم کارنت کرده اند ولی خوب دارن ویزا میدن خوب هم کلیر میکنند.اصلا هم نگران نیستند که ایا سقف اسیا پر میشه یا نه.خوشبحال قبلی ها نوش جانشان. درسته که خیلی از کم کارنتی در هر ماه نالیدیم ولی اگر تو این سه ماه باقیمانده یکدفعه انفجاری کارنت کنند دیگه بما که هیچ به ap خورده های ماه های قبل هم ویزا نمیرسه.همش میره تو جیب سریلانکا و تایوان ودیگران .فقط صبر باید کرد ودید.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mojgan m ، ARSAMNEW ، bahar101 ، ریحانا ، Shahram914 ، babisondes ، Memolk ، mandikhanum
تقریبا هر روز که یه سر به صفحه کلیرنس می زنم بچهایی هستن که کلیر شدن ایشالا این سرعت در ماه های آخر زیاد بشه که ما هم پشت دیوار کارنتی موندیم بتونیم زودتر کلیر بشیم اگه یک ماهه کلیر کنن که عالیه ولی بالای دو ماه دیگه فاجعست برای ما کیس بالایی ها اونا که به امید یضربن یعنی شرایطش رو دارن حتی با کیس های بالا شانس زیادی دارن برای گرفتن ویزا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-05-06 ساعت 13:51)omid_bl نوشته:  باز خراب کاری کردن تواعلام نتایج. مثل اینکه یک سری که میرن نتایج ۲۰۱۶ رو چک کنن یک پیغام error دریافت میکنند (session timeout). مثل اینکه مشکل ۲۰۱۲ داره تکرار میشه, شاید دوباره قرعه کشی کنند (شاید). بعید نیست این bulletin این هفته coming soon نشه تا این مشکل رو برطرف کنند (سرشون شلوغه :دی)

من هم میخواستم چک کنم این ارور را دریافت می کردم ولی به محض اینکه UNDO و سپس رفرش کنید می توانید یک کانفرمیشن نامبر جدید را چک کنید بنظرم مشکلی نیست.Rolleyes
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk
اگر قبول میشدم اونم زیر 100 تا واقعا سوژه خنده بود و آنقدر به شانسم ایمان پیدا می کردم که دیگه از کار استعفا و میرفتم لاس وگاس و ق م ا ر میکردم یا در انواع لاتاری های دیگر شرکت میکردم.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk ، shahin2737 ، mandikhanum ، AliReza.Sh
امروز که قبولی 2016 را برای دوستان چک میکردم و جمله بولد شده HAS NOT BEEN SELECTED را می دیدم واقعا خدا را شکر کردم که پارسال برای ما صفحه دیگری باز شده بود حتی برای تقویت روحیه رفتم و شماره 2015 ام را دوباره(برای چندمین بار) چک کردم.
سفرنامه من
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Hamraaz Jng ، Shahram914 ، bahar101 ، Memolk ، َalikh ، shahin2737 ، mandikhanum
(2015-05-05 ساعت 16:48)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 15:54)rezasadeghi نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 11:02)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 01:15)mandikhanum نوشته:  دو سال پیش اردیبهشت ماه وقتی در نهایت ناامیدی و افسردگی بودم شخصی اومد تو زندگیم که کل زندگیمو عوض کرد زندگیم پر شد از شادی و امید و انرژی مثبت.سال پیش تو همین ماه خبر قبولی لاتاریم اومد و فهمیدم واقعا انرژی مثبت میتونه کوه رو جا به جا کنه.در ادامش چند وقت بعد همون ادم با ارزش زندگیم واسه این که از دست ندیم همو اومد خاستگاری و .فک کنین در کمتر ۱ ماه همه اینا اتفاق اوفتاد
همه چی سریع و خوب پیش رفت.
حالام با این که کیس نامبرم بالاس دلم میخواد تو همین ماه کارنت شم که واقعا اردیبهشت واسم بهشت شه.اردیبهشت واسم پر شه از تاریخای قشنگ و سرنوشت ساز Big Grin

دقیقا پارسال تو همین روز 5 می بود ( یعنی چهار پنج روز بعد از اعلام نتایج ) که فهمیدم برنده شدم داشتم دلی دلی کنان تو کوچه شرکت می اومدیم و اصلا به فکر لاتاری و
واقعا این روز قشنگه و این اردیبهشت زیبا که هم توش برنده شدم هم کارنت بشم ایشالا و ویزا رو بگیریم
دقیقا پارسال همین موقع به که فهمیدم برنده شدم !!
ولی نمیشه نتیجه نهایی گرفت که این تغییرات ارزشش رو داشته یا نه
تا بریم مصاحبه و نتیجه این کوفتی معلوم شه ...
چقدر جالبه هر کسی با ورود لاتاری به زندگیش یه سری چیزارو تجربه کرده و حتی حس هرکدوممون موقع فهمیدن برنده شدنمون ممکنه خیلی فرق داشته باشه.من روز 2 may جمعه صبح زود بیدار شدم همه خواب بودن.بابام شیراز بود اون واسم چک کرده بود وقتی زنگ زد گفت برنده شدی فقط گریه میکردم میگفتم حالا من چی کا کنم نمیخوام برم.از طرفی واسم جالب بود بار اولی که اسم نوشتم برنده شدم هیجان زده بودم اما از دوری همیشه متنفر بودم.حتی حاضر بودم قید لاتاریو بزنم اما تنها نرم حداقل عشق زندگیم بام بیاد.که خوب خیلی سختیا کشیدیم با وجود همه مخالفتایی که بود از طرف خانوادم ازدواج کردیم و خوش حالم که جنگیدمBig Grin
حتی اگه ویزارو نگیرم با این که خیلی خیلی ناراحت میشم و شاید حتی ضربه بخورم اما چیزی از دست ندادم حتی خیلی چیزارم به دست اوردمBig Grin
امیدوارم همه همین حسو داشته باشن
همیشه از ته دلم آرزو داشتم کاش وطن جای بهتری بودSad
چه جالبه حسهای مختلفی که پارسال تجربه شدن!
من پارسال این روزها باردار بودم و در حال خرید سیسمونی از طرفی دندونم جراحی نیاز پیدا کرد و خیلی اذیت شدم.اصلا نفهمیدیم نتایج اومدن تا ۱۰ خرداد! قبل از خواب یهو بادم افتاد نتایج باید اومده باشه!!
اول اسم خودمو چک کردم و دیدم برنده نشدم بعد اسم همسرم و دیدم و نامه معروف اول ظاهر شد! باورم نمیشد صداش کردم خودشم باور نمیشد و اولین فکری که به ذهنم اومد این بود که دخترم چقدر خوش اقبال و خوش قدمه
البته بعدش خیلی تو تردید افتادم بخاطر دوری از خانواده و دلتنگی و این حرفا اما بعد تولد دخترم مصمم تر شدیم و الانم با کیس نامبر خوشگلمون در انتظار معجزه دوم کائناتیم که سر برسه!
کاش این پست با نوشته های بقیه ادامه پیدا کنه.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ریحانا ، ARSAMNEW ، rbrb-2015 ، hilda60 ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum ، AliReza.Sh
(2015-05-06 ساعت 15:59)ریحانا نوشته:  امروز که قبولی 2016 را برای دوستان چک میکردم و جمله بولد شده HAS NOT BEEN SELECTED را می دیدم واقعا خدا را شکر کردم که پارسال برای ما صفحه دیگری باز شده بود حتی برای تقویت روحیه رفتم و شماره 2015 ام را دوباره(برای چندمین بار) چک کردم.

ايشالا زودتر جاي اون نامهه نامه دومت رو هم ببيني . من هر چند وقت يبار ميرم ميبينمش يكم اروم ميشم
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، ریحانا ، Memolk ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان