کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
من واقعا به انرژی شما احسنت میگم امیدوارم همگی ویزا بگیرید
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، p00ya2001 ، Memolk ، ARSAMNEW ، bia2mob ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-05-09 ساعت 12:11)َalikh نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 10:52)omid_bl نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 09:32)ریحانا نوشته:  جهان هستی
من باید باید ماه جولای(تیرماه) برم مصاحبه
من باید باید این ماه کارنت بشم
در یک جمله باید باید این ماه تا 7000 کارنت کنند.(تحت تاثیر مستند سکرت)

بکن ۷۰۵۰ که ما هم دعات کنیم Smile
ما که بخیل نیستیم اصلا 7500 خوبه؟

یه ذره دیگه بیشتر بشه منم مشتریم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Memolk ، Hamraaz Jng ، ARSAMNEW
یکنفر لطفا بگه برای ماه جون چند ایرانی قراره مصاحبه بروند؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mandikhanum
حداقل یک کامینگ سون میزدند دلمون خوش بشه.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: Memolk ، babisondes ، bahar101 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
یه روزنامه تبلیغاتی هست مثل قاصدک شهر .به اسم :هفته بازار.خوندنش اگهی هاش خالی از لطف نیست . آدم با خوندن تک تک اگهی ها به یک سری از روحیات ایرانیهای اونجا پی میبره .http://www.haftehbazaar.com/
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mandikhanum
خسته کننده ترین کار اینه که روزی صد بار بیام این تایپیک را چک کنم اون هم وقتی می دونم امروز و فردا هیچ اتفاقی نمیوفته.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: 123a ، babisondes ، bahar101 ، Mahboy ، L_haam ، ARSAMNEW ، ریحانا ، mandikhanum
(2015-05-09 ساعت 17:30)Memolk نوشته:  خسته کننده ترین کار اینه که روزی صد بار بیام این تایپیک را چک کنم اون هم وقتی می دونم امروز و فردا هیچ اتفاقی نمیوفته.
ممول جان تا جمعه نیا خبری نمیشه
تشکر کنندگان: bahar101 ، mojgan m
سلام ..
من فکر میکنم تا 7000 کارنت میشیم Smile
10تیر تا 10 مرداد هم که تاریخ مصاحبس ...
پس 5950 تا 7000 دنبال مدارکاشون باشن ...
شماره کیس:**63 /تاریخ رویت قبولی:2-2014 May /تاریخ تکمیل فرم:May20 /کنسولگری:آنکارا/ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر /کارنتی: May 12 /نامه دوم:May20 /مصاحبه: ابوظبيjuly / دریافت ویزا: / ورود به usa: /
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، mojgan m ، mandikhanum ، ARSAMNEW
بچه ها اگر هزار تا هزار تا کارنت کنند که فقط تا هشت هزار ميرند مصاحبه،پس کيس نامبر بالايي ها چي؟؟!!!
خدا کنه اين روند ادامه پيدا نکنه،همه بروند مصاحبه
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk ، mojgan m ، ARSAMNEW
(2015-05-09 ساعت 23:52)sayat نوشته:  بچه ها اگر هزار تا هزار تا کارنت کنند که فقط تا هشت هزار ميرند مصاحبه،پس کيس نامبر بالايي ها چي؟؟!!!

============
ماه اخر ALL CURENT میشن Smile
شماره کیس:**63 /تاریخ رویت قبولی:2-2014 May /تاریخ تکمیل فرم:May20 /کنسولگری:آنکارا/ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر /کارنتی: May 12 /نامه دوم:May20 /مصاحبه: ابوظبيjuly / دریافت ویزا: / ورود به usa: /
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ARSAMNEW
(2015-05-09 ساعت 23:54)toosi نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 23:52)sayat نوشته:  بچه ها اگر هزار تا هزار تا کارنت کنند که فقط تا هشت هزار ميرند مصاحبه،پس کيس نامبر بالايي ها چي؟؟!!!

============
ماه اخر ALL CURENT میشن Smile

هزار تا هزار تا هم کارنت شه ماهه اخر میشه8950 دیگه پس بازم حلهههه
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، Memolk ، ziba_sunset ، mojgan m ، ARSAMNEW
من برای مطالعه در مورد آ م ر ی ک ا که میرم در فروم های مربوطه، تقریبا نوشته ها قدیمی اند(هرچند هنوز هم باارزشند و موضوعیت دارند) بیایید برای گذر راحت تر زمان در این چند وقت باقیمانده و تکمیل مطالب فوروم مربوطه، هرکدام که برایش امکان دارد داوطلب بشه و مطالبی از اینترنت پیدا کنه (خصوصا سایت های انگلیسی که مطالب بروز تری دارند)و قبلش هم از مدیرسایت بخواهیم یک فروم جدید برای 2015 ای ها باز کنه و همه را در آنجا به اشتراک بگذاریم. اگر همراهی می کنید از مدیر سایت درخواست ساخت آن را بکنیم؟؟؟تازه اینجوری خودمونو برای آنچه می خواهیم به آن دستیابیم آماده کردیم که نکته دیگری از قانون جذب است.Wink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mojgan m ، sayat ، Hamraaz Jng ، p00ya2001 ، Mahboy ، shahin2737 ، َalikh ، Memolk ، mandikhanum ، ARSAMNEW
من که همیشه موافقم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، shahin2737 ، Memolk ، mandikhanum ، babisondes ، ARSAMNEW
(2015-05-10 ساعت 08:04)ریحانا نوشته:  من برای مطالعه در مورد آ م ر ی ک ا که میرم در فروم های مربوطه، تقریبا نوشته ها قدیمی اند(هرچند هنوز هم باارزشند و موضوعیت دارند) بیایید برای گذر راحت تر زمان در این چند وقت باقیمانده و تکمیل مطالب فوروم مربوطه، هرکدام که برایش امکان دارد داوطلب بشه و مطالبی از اینترنت پیدا کنه (خصوصا سایت های انگلیسی که مطالب بروز تری دارند)و قبلش هم از مدیرسایت بخواهیم یک فروم جدید برای ۲۰۱۵ ای ها باز کنه و همه را در آنجا به اشتراک بگذاریم. اگر همراهی می کنید از مدیر سایت درخواست ساخت آن را بکنیم؟؟؟تازه اینجوری خودمونو برای آنچه می خواهیم به آن دستیابیم آماده کردیم که نکته دیگری از قانون جذب است.Wink
اين بحث در تايپيك كليرنس هم داغ داره دنبال ميشه ولي فعلا كه پراكندگي ايده ها هست و كسي نيست كه بتونه موضوع رو جمع بندي كنه Big GrinShy
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ریحانا ، Memolk ، mojgan m ، mandikhanum ، ARSAMNEW
TEGORY RANK CUT-OFFS
WHICH WILL APPLY IN JUNE

For June, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2015 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:
Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately
AFRICA 34,150 Except:
Egypt: 24,675
Ethiopia: 30,000
ASIA 5,950
EUROPE 34,125
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 6
OCEANIA 1,175
SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN 1,075
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان