کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
[quote='اصان' pid='609256' dateline='1431236751']
TEGORY RANK CUT-OFFS
WHICH WILL APPLY IN JUNE

For June, immigrant numbers in the DV category are available to qualifiell
ممنون ولی ما منتظر اعلام کات آف بعدی بولتون هستیم برای مصاحبه شوندگان جولای.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Mahboy ، mojgan m ، shahin2737 ، ARSAMNEW
(2015-05-10 ساعت 08:04)ریحانا نوشته:  من برای مطالعه در مورد آ م ر ی ک ا که میرم در فروم های مربوطه، تقریبا نوشته ها قدیمی اند(هرچند هنوز هم باارزشند و موضوعیت دارند) بیایید برای گذر راحت تر زمان در این چند وقت باقیمانده و تکمیل مطالب فوروم مربوطه، هرکدام که برایش امکان دارد داوطلب بشه و مطالبی از اینترنت پیدا کنه (خصوصا سایت های انگلیسی که مطالب بروز تری دارند)و قبلش هم از مدیرسایت بخواهیم یک فروم جدید برای ۲۰۱۵ ای ها باز کنه و همه را در آنجا به اشتراک بگذاریم. اگر همراهی می کنید از مدیر سایت درخواست ساخت آن را بکنیم؟؟؟تازه اینجوری خودمونو برای آنچه می خواهیم به آن دستیابیم آماده کردیم که نکته دیگری از قانون جذب است.Wink
سلام ، پیشنهاد میکنم یه مقدار برای تقویت زبانتون هم که شده از متون به زبان اصلی استفاده کنید . تو سایت رسمی دولت آمریکا مطالب مفید زیادی هست و هر دولت ایالتی هم سایت مختص به خودش رو داره میتونید مراجعه و مطالعه بفرمائید . البته تجارب هموطنامون هم تو این سایت خوبه ولی پراکندگیش زیاده و اغلب نگاههای شخصی هست و نمیشه بهش عمومیت داد . اما تاپیک آمریکا از خیال تا واقعیت به نسبت بهتره
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: mojgan m ، p00ya2001 ، mandikhanum ، ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، ARSAMNEW ، farrokh33
نميتونم به کسي رتبه بدم:-(
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: mel ، p00ya2001 ، mandikhanum ، Memolk ، areb1356
(2015-05-10 ساعت 13:25)gholamrezaei نوشته:  [quote='ریحانا' pid='609221' dateline='1431228862']
من برای مطالعه در مورد آ م ر ی ک ا که میرم در فروم های مربوطه، تقریبا
سلام ، پیشنهاد میکنم یه مقدار برای تقویت زبانتون هم که شده از متون به زبان اصلی استفاده کنید . تو سایت رسمی دولت آمریکا مطالب مفید زیادی هست و هر دولت ایالتی هم سایت مختص به خودش رو داره میتونید مراجعه و مطالعه بفرمائید . البته تجارب هموطنامون هم تو این سایت خوبه ولی پراکندگیش زیاده و اغلب نگاههای شخصی هست و نمیشه بهش عمومیت داد . اما تاپیک آمریکا از خیال تا واقعیت به نسبت بهتره

ممنون اتفاقا برای تقویت زبان و گذشت زمان این پیشنهاد را دادم تا هرکس از سایت های انگلیسی چکیده ای ترجمه کرده و به یک فوروم منتقل تا اطلاعات مفید بدون پراکندگی در دسترس همه باشد. من خودم بخش عمده ای از همون سایت آمریکا را خواندم و واقعا خوبه.
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sayat ، mandikhanum ، shahin2737 ، Memolk ، mojgan m ، bahar101 ، farrokh33
(2015-05-10 ساعت 14:34)sayat نوشته:  نميتونم به کسي رتبه بدم:-(

با سلام شما باید تعداد رتبه خودتون به 5 برسه سپس میتونید به دیگران رتبه دهید دوست عزیز

(2015-05-10 ساعت 15:11)ریحانا نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 13:25)gholamrezaei نوشته:  [quote='ریحانا' pid='609221' dateline='1431228862']
من برای مطالعه در مورد آ م ر ی ک ا که میرم در فروم های مربوطه، تقریبا

ممنون اتفاقا برای تقویت زبان و گذشت زمان این پیشنهاد را دادم تا هرکس از سایت های انگلیسی چکیده ای ترجمه کرده و به یک فوروم منتقل تا اطلاعات مفید بدون پراکندگی در دسترس همه باشد. من خودم بخش عمده ای از همون سایت آمریکا را خواندم و واقعا خوبه.

با سلام . ریحانا خانم میتونید درخواستتونو به آی دی ناظم بدید . برای ساخت تالار جدید ایشون باید تایید کنند .

و در آخر امید ما هم مثل شماهاست که زودتر اعلام کنند کارنتی های جدید را Wink
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Memolk ، shahin2737 ، mojgan m ، bahar101 ، ریحانا ، sayat ، sasanoush
مظلوم تر از بچه های تاپیک بولتن وجود نداره !

الان اومدم تو مهاجر سرا دیدم تاپیک بولتن رفته پایین ِ پایین !!
ایشالا این تاپیک دوباره شلوغ بشه و پر بشه از هوراااااااااااا و شادی .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babisondes ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101 ، Mahmood129 ، Memolk ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mandikhanum
دوستان فردا کامینگ سونیتتتت
تا جمعه ام بولت اومده
ایشالااا ب همه ویزا میرسه Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

واقعا رفتارشون عجیبه
یک ماه 10 روز کامینگ سون میزنن یک ماه اصلا نمیزنن اعصاب فولادی میخواااااااااااااااد
حالا فردا کامینگ بزنن که باید تا الان اعلام میکردن کی اعلام کنن کی نامه ها بیاد
هفت خانی است برای خودش ولی بچرخ تا بچرخیم :-)
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: babisondes ، omid_bl ، mojgan m ، ریحانا ، bahar101 ، Memolk ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، hamed shayan ، mandikhanum
دوستان عزیز و منتظر کامینگ سوون نگران نباشید که این ماه به محض کامینگ سوون شدن با فاصله زمانی خیلی کمی کارنتیها رو هم اعلام میکنن.میگید نه نگاه کنید.

فقط رتبه فراموش نشه پیلیز
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mojgan m ، َalikh ، hilda60 ، Iaccept ، ریحانا ، bia2mob ، bahar101 ، Memolk ، shayan seyfi ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mel ، mandikhanum
(2015-05-10 ساعت 17:47)Mahmood129 نوشته:  [quote='sayat' pid='609343' dateline='1431252282']
نميتونم به کسي رتبه بدم:-(

با سلام شما باید تعداد رتبه خودتون به ۵ برسه سپس میتونید به دیگران رتبه دهید دوست عزیز

من یه سوالی دارم نمیدونم کجا مطرح کنم ؟ این قوانین رتبه و افزایش تعداد ستاره ها و ... چیه؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-05-10 ساعت 21:40)َalikh نوشته:  من یه سوالی دارم نمیدونم کجا مطرح کنم ؟ این قوانین رتبه و افزایش تعداد ستاره ها و ... چیه؟

قانون نوشته ای نداره فقط دوستان بر اساس میزان کمکها و راهنمایهای هر کاربر میتونن بهش رتبه بدن . در مورد ستاره ها بستگی به تعداد ارسالهای کاربر داره و به تدریج که تعداد ارسالها زیاد میشه ستاره هام زیاد میشن

اسمون دلت و پروفایلت پر ستارهWink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: َalikh ، ریحانا ، rezasadeghi ، shahin2737 ، bia2mob ، bahar101 ، areb1356 ، Memolk ، Mahboy
(2015-05-10 ساعت 21:44)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:40)َalikh نوشته:  من یه سوالی دارم نمیدونم کجا مطرح کنم ؟ این قوانین رتبه و افزایش تعداد ستاره ها و ... چیه؟

قانون نوشته ای نداره فقط دوستان بر اساس میزان کمکها و راهنمایهای هر کاربر میتونن بهش رتبه بدن . در مورد ستاره ها بستگی به تعداد ارسالهای کاربر داره و به تدریج که تعداد ارسالها زیاد میشه ستاره هام زیاد میشن

اسمون دلت و پروفایلت پر ستارهWink
فدایی داری
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mojgan m ، shahin2737 ، bahar101
تا ماه قبل بولتون کامینگ سون میشد هم اصلا نگاهش نمیکردم تا کات آف را اعلام کنه حالا باید منتظر اون هم باشیم. امیدوارم این بار بجای coming soon بزنند coming really soon و سریعا کات آف را اعلام کنند اون هم از نوع بالای ۷۰۰۰
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mojgan m ، sayat ، shahin2737 ، bahar101 ، areb1356 ، َalikh ، Memolk ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi
کم کم اعصابم داره میریزه به هم ها... حالا ی کاری کنن کلا قید کامینگ سون رو بزنم. برم دو هفته دیگه چک کنم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101 ، areb1356 ، َalikh ، Memolk ، babisondes ، ریحانا
(2015-05-10 ساعت 14:34)sayat نوشته:  نميتونم به کسي رتبه بدم:-(

الان که رتبتون 5 هست باید بتونید ! Big GrinCoolCool
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: sayat ، ARSAMNEW ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان