کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
خوب، تبریک به همه کارنت شده ها و با آرزوی گرفتن ویزا براشون.
من و نیلان و بقیه کارنت نشده ها اینجا رو آب و جارو می کنیم برای ماه بعدی Smile
به امید موفقیت همه بچه های مهاجرسرا
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
به نظرم امسال دارن حساب شده تر عمل میکنن و اونایی که کارنت میشن تا روز آخر یعنی 30 سپتامبر هم احتمال گرفتن ویزا واسشون هست ناامید نباشید اتفاقات سالهای گذشته پیش نمیاد
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
منم کارنت شدم هوررررا چه سورپرایزی بود دلهره گرفتم اینقدر انتظار کشیدم که اصلا باورم نمیشه ایشالا که بقیه هم زودتر کارنت بشن
ریحانا نفهمیدیم کارنت شد یا نه الا خوابه صبح بیدار شه شوکه میشه ایشالا شده باشه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-05-12 ساعت 01:43)ARSAMNEW نوشته:  منم کارنت شدم هوررررا چه سورپرایزی بود دلهره گرفتم اینقدر انتظار کشیدم که اصلا باورم نمیشه ایشالا که بقیه هم زودتر کارنت بشن
ریحانا نفهمیدیم کارنت شد یا نه الا خوابه صبح بیدار شه شوکه میشه ایشالا شده باشه

کیسش حدود ۶۷۰۰ بود ، صبح کلی انرژی پیدا میکنه نتایجو ببینهSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: areb1356 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، َalikh ، Memolk ، ریحانا ، farrokh33
چقدر انرژی مثبت. تبریک به هم کارنت شده ها. فکر کنم خیلیها امشب باید اساس کشی کنن و از این پیج برن Wink. مطمئنم امسال کسی از قافله جا نمیمونه. با آرزوی ویزای یکضرب برای همه کارنت شده ها Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Shahram914 ، Hamraaz Jng ، َalikh ، Memolk ، ریحانا ، farrokh33
(2015-05-10 ساعت 21:31)m.ghoreishi نوشته:  دوستان عزیز و منتظر کامینگ سوون نگران نباشید که این ماه به محض کامینگ سوون شدن با فاصله زمانی خیلی کمی کارنتیها رو هم اعلام میکنن.میگید نه نگاه کنید.

فقط رتبه فراموش نشه پیلیز

دوستان کارنت شده ضمن تبریک به تک تکتون
این پست پیش بینی دیروز منه که قرار شد در صورت درست بودن بعدش رتبه بدین Tongue
دیگه خود دانید Cool
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Shahram914 ، Alex 2014 ، Memolk ، baranmf ، farrokh33 ، amin.forouzandeh
سلام با توجه به اینکه از نپال کسی به مصاحبه نمیره از این به بعد ایا تعداد کارنتیها از ماه دیگه افزایش پیدا می کنه
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 02:25)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:31)m.ghoreishi نوشته:  دوستان عزیز و منتظر کامینگ سوون نگران نباشید که این ماه به محض کامینگ سوون شدن با فاصله زمانی خیلی کمی کارنتیها رو هم اعلام میکنن.میگید نه نگاه کنید.

فقط رتبه فراموش نشه پیلیز

دوستان کارنت شده ضمن تبریک به تک تکتون
این پست پیش بینی دیروز منه که قرار شد در صورت درست بودن بعدش رتبه بدین Tongue
دیگه خود دانید Cool

کارت درسته داییSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng
سلام
میشه یکی بگه تا چه شماره ای کارنتی ها رو اعلام کردند.
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 02:53)m.ghoreishi نوشته:  حدس من برا اين ماه بين ٦٥٠٠ تا ٦٨٠٠ هستش فقط اميدوارم دوستان تازه كارنت شده نامه دوم رو خيلى زود دريافت كنن كه از نظر زمانى به مشكل نخورن

این یکی هم پیشگویی 10روز قبلم که برا تعداد کارنتیها گفتم Cool

نوستراداموس کجایی ببینی رو دستت بلند شدم Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-05-12 ساعت 02:32)setin نوشته:  سلام
میشه یکی بگه تا چه شماره ای کارنتی ها رو اعلام کردند.

تا 6850 اینم لینکش
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2015.html
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، Memolk
(2015-05-04 ساعت 17:09)hilda60 نوشته:  من میدونم . هر وقت دیر کامینگ سون میزنن
تعداد بالایی رو کارنت میکنن D:
میگین نه حالا ببینید.. حدس من 6500 تا 7000 هستش
به امید تعداد کارنتی های باااااااااااااااااااااااااااااااااالا
به امید موفقیت همتوووووووووووووووووووووووووووون
به امید کلیر شدن هرچه سریعتر همسر من Sad

دوستان خوب به حرف من رسیدیدBig Grin دیدید گفتم وقتی دیر اعلام میکنن تعداد بالایی رو کارنت میکنن
.....
حالا رتبه ها رو خرج کنید دوستان عزیزSmileSmileBig GrinBig Grin
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، َalikh ، Memolk ، baranmf
بالاخره اعلام شد 6850
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW ، mel ، Hamraaz Jng ، Memolk ، baranmf
تبريك به تمام دوستاني كه كارنت شدن ايشالا همتون يكضرب بگيريد ويزا رو،
برا منم دعا كنيد زود كلير شم داره ميشه ٣ ماه،
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mel ، Hamraaz Jng ، َalikh ، Memolk ، styvan ، bahar101 ، shahin2737
تبریک به دوستان کارنت شده
ما که بازم منتظر موندیم
یه مفسر قدرقدرت بیاد بگه محدود شدن نپال به نفع ما ایرانیاست یا نه؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، Memolk
(2015-05-12 ساعت 00:34)Mahmood129 نوشته:  دقیقا گفته بودم 6850 همونم شد !!!!! به مدیر هم رتبه بدید Big Grin

مدیر عزیز این دو خطی که به نامه قبولیمون اضافه شده من رو نگران کرده واسه ماست یا 2016 ای ها؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bia2mob ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان