کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-12 ساعت 00:34)ladank نوشته:  خوب منم كارنت سدم ميريم مرحله بعد تا كى غول آخرش بكشيم و با پسر تو قلعه ازدواج كنيم Smile))

پسره خوابه Big Grin
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، mojgan m
(2015-05-12 ساعت 12:04)ریحانا نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 01:43)ARSAMNEW نوشته:  منم کارنت شدم هوررررا چه سورپرایزی بود دلهره گرفتم اینقدر انتظار کشیدم که اصلا باورم نمیشه ایشالا که بقیه هم زودتر کارنت بشن
ریحانا نفهمیدیم کارنت شد یا نه الا خوابه صبح بیدار شه شوکه میشه ایشالا شده باشه

بله من هم با اختلاف کمی کارنت شدم کل دیشبو بیدار بودم دخترم مریض شده بود یک لحظه با خودم گفتم کاش پشت این اتفاق بد یک خبر خوب برای کارنتی بگیرم. حدود یکساعت پیش بین کارم گفتم یک سری به بولتون بزنم که سورپرایز شدم و بلافاصله در حین تماس گرفتن با همسرم هم زودی آمدم این سایت تا خوشحالیمو با دوستان مهاجرسرایی به اشتراک بگذارم خیلی ممنون بابت همه انرژی های مثبت تک تکتون.Big Grin

واقعا خوشحال شدم برات. بچه ها همه انرژی مثبت فرستادن تا تو هم همراه ما این سری کارنت بشی راستش دیشب تو اون شلوغی یاد تو بودیم که خوشبختانه شما هم راهی شدی
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Memolk ، 123a ، bahar101 ، ریحانا ، mojgan m ، Hamraaz Jng
(2015-05-11 ساعت 23:39)salar5452 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 23:32)peymanr نوشته:  واقعا ادم نمیدونه فک کنه اشتباه متوجه میشه یا خودشو میزنه به اون راه.شوهرم زنگ زد بش میگه کیس نامبر ما نزدیک ۸۰۰۰ چرا این قدر دیر کارنت میکنن.اصلا ما کارنت میشیم یا نه.جواب میده باید به سفارتتون زنگ بزنید بپرسید چرا این قدر دیر خوندنتون.واااااااا

بله سوال شوهر شما رو دیدم جواب داد که ایمیل بزنین سفارتتون بینین چرا ایمیل دعوت به مصاحبتون نیومده SmileSmileSmileSmile واقعا بولتن ویزا رو برد زیر سوال خانم سارا گرویWinkWinkWinkWink

اصلامتوجه سوال نشد.من منتظر بودم همسرتون سوال رو واضح تر بپرسن ولي نشد.
[/quote]

به نظرم فك كرد شمارتون ٨٠٠ است
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: shahin2737 ، mojgan m
(2015-05-12 ساعت 00:41)َalikh نوشته:  به همه کارنتی های جدید تبریک میگم برا ما منتظران دعا کنین

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد ماه بعد نوبت شما هست خودتون رو آماده کنید این یک ماه خیلی زود تر از اونی که فکر میکنی میگذره پس تا ماه بعد این موقع .شاد باشید
تشکر کنندگان: bahar101 ، ican2015 ، shahin2737 ، Hamraaz Jng
دوستان با توجه به بولتن دیشب کسی میدونه دقیقا چند تا از بچه های مهاجرسرا هستند که هنوز کارنت نشدن؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: w5gf
(2015-05-12 ساعت 07:38)soliimi نوشته:  فکر کنم دیگه ما 8300 امید نداشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بیچاره شدیم.... من که خیلی ناراحتم ...
سلام دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد تا حدود کیس ۱۰۰۰۰ وشاید هم بیشترمصاحبه میرن مخصوصا که نپال کات اف خورد اصلا ناامید نشین وخودتون رو برا مصاحبه اماده نگه دارید .شاد باشید
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، ریحانا ، ican2015 ، amin.forouzandeh
سلام
خداحافظ ما رفتیم تاپیک انتظار مصاحبه
به امید کارنتی همه شما دوستان عزیز و ویزای یکضرب
خدانگدار ، به امید دیدار
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: ican2015 ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mojgan m ، Memolk ، َalikh ، Hamraaz Jng
دوست داشتم بدونم آنکارایی های کارنت شده این ماه کیا هستند بغیر خودم و Babisondes و mojgan و Alex2014 ؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ican2015 ، toosi ، mojgan m ، Memolk ، َalikh
(2015-05-11 ساعت 11:32)farrokh33 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:31)m.ghoreishi نوشته:  دوستان عزیز و منتظر کامینگ سوون نگران نباشید که این ماه به محض کامینگ سوون شدن با فاصله زمانی خیلی کمی کارنتیها رو هم اعلام میکنن.میگید نه نگاه کنید.

فقط رتبه فراموش نشه پیلیز
سلام دوست عزیز ممکنه بدون کامینگ سون این دفعه یهو کارنتی ها رو اعلام کنن من به سه شنبه خوشبین هستم تا فردا وحداکثر جمعه با اعلام بالای ۷۰۰۰تا .شاد باشید
سلام دوستان عزیز .تبریک به کارنتی های جدید وصبر وپایداری برای دوستان منتظر .من حدسم دررابطه بااعلام کارنتی ها بدون کامینگ سون درست درآمد ولی انتظار داشتم بالای ۷۰۰۰اعلام کنن که نشد ولی از الان حدس میزنم ماه بعد بالای ۸۰۰۰اعلام کنند امیدوارم این بار درست حدس زده باشم .همگی شاد باشید
(2015-05-12 ساعت 15:19)ریحانا نوشته:  دوست داشتم بدونم آنکارایی های کارنت شده این ماه کیا هستند بغیر خودم و Babisondes و mojgan ؟؟
سلام دوست عزیز میتونید از طریق وایبر ویا واتساپ گروه کارنتی های جدید رو تشکیل بدید وبا هم درارتباط باشید وبرا گرفتن بلیط +هتل وتدارک سفر با هم همفکری کنید وحتی همسفر شوید. فوریه گذشته که به آنکارا رفته بودم گروهی رو دیدم که با هم اومده بودن تو یک هتل وانرژی زیادی به هم میدادن ومثل یک خانواده بودن حتی اشخاصی که فرداش مصاحبه داشتن روز قبل اومده بودن برا روحیه دادن به دوستاشون در سفارت .فقط باید کمی حالت های بد بینی وعدم اعتماد رو گذاشت کنار .تومسافرت خارج از ایران .ایرانی ها خیلی به هم نزدیک میشن واگر کاری از دستشون بربیاد برا همدیگه انجام میدن .با ارزوی یک سفر خاطره انگیزوخوب. همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: ریحانا ، ican2015 ، hamed shayan ، mojgan m ، Memolk ، Hamraaz Jng ، AliReza.Sh
(2015-05-12 ساعت 15:19)ریحانا نوشته:  دوست داشتم بدونم آنکارایی های کارنت شده این ماه کیا هستند بغیر خودم و Babisondes و mojgan و Alex2014 ؟؟
رو من هم حساب كن.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، babisondes ، mojgan m ، Memolk ، َalikh
سلام عزيزان.
وقت كرديد تو قسمت مهاجرا آمريكا تاپيك آمريكا از خيال تا واقعيت رو هم مروري بكنين.حرفهاي قشنگي توشه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mojgan m ، Memolk
(2015-05-12 ساعت 15:19)ریحانا نوشته:  دوست داشتم بدونم آنکارایی های کارنت شده این ماه کیا هستند بغیر خودم و Babisondes و mojgan و Alex2014 ؟؟
هنوز یکمی زوده.بزار نامه دوم که بیاد اونوقت بفکر همسفر باش. سفارتها شاید جابجا بشه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: farrokh33 ، babisondes ، mojgan m ، Memolk
بچه ها لطفا بیایید چراغ این تاپیکو روشن نگه داریم تا احساس تنهایی نکنیم
۶۸۵۰ به بالایی ها سلاااااام!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: shahin2737 ، farrokh33 ، ican2015 ، babisondes ، mojgan m ، Mahboy ، َalikh ، Macy ، Hamraaz Jng ، amin.forouzandeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان