کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-12 ساعت 11:52)bidad نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 11:39)farzad.ch نوشته:  سلام به همه دوستان. یه سوال داشتم . کسایی که کارنت شدن همشون ایمیل دریافت کردن و صفحه قبولی لاتاری واشون تغییر کرده ؟ چون واسه من هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. چون من دیر مطلع شدم و فرم رو پر کردم.
معمولا از 24 ام نامه های دوم میاد.
شما کی فرمو پر کردین؟
مرسی از جوابت
من یک هفته میشه فرم رو پر کردم :-(
4300 بودم.
تشکر کنندگان: babisondes ، ریحانا ، p00ya2001 ، bidad ، Memolk ، mojgan m
سلام به همه و ی هوراااااااااااااااااااااای بزرگ برای همه کارنتیها
خوشحالم که نپال کات آف خورد ولی یکم نگران شدم واسه ایران کات آف نزنن Sad
راسی حالا که بازار رتبه دادن داغه به منم رتبه بدین رتبم زیاد بشه بتونم رتبه بدم دیگههههههههههههه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hvac8008 ، babisondes ، m.ghoreishi ، p00ya2001 ، َalikh ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mojgan m
Dear Simon,
I want to thank you for your great works. I’m Hesam from Iran with CN 82**. Do you think if I may be current in the next bulletin for an August interview? I mean, may do the next visa bulletin have a jump about 1400 to 1500 cases for Asia?
And may do Iran subject by cutt-off this year?

It can jump that much for sure. Iran won’t hit a cut off, no.

خوشبختانه سیمون گفته واسه بولتن بعدی کات آف نمیخوره ایران
امیدوارم کات آف نخوره و یک جامپ داشته باشم واسه آسیا تا همه ایرانی ها خوشحال بشن و این تاپیک قفل بشه
تشکر کنندگان: َalikh ، Hamraaz Jng ، Memolk ، bahar101 ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، hamed shayan
والا من خیلی خوشبینممم بزار تا 84xx بشه ماهم بهاهت بیایم
در ضمن دوستان سیمون گفته که این کات آف که برای نپال زدن فقط بخاطر زلزله هست و ماه بعد بیشتر اعلام میکنن برای نپالی ها

I think the KDU embassy asked to limit the cases for interview because of the earthquake. I expect the limit to increase next month.
پیروز باشید

(2015-05-12 ساعت 12:55)َalikh نوشته:  والا من خیلی خوشبینممم بزار تا 84xx بشه ماهم بهاهت بیایم

امیدوارم همین طور بشه دوست عزیز
تشکر کنندگان: babisondes ، مهدی هژ ، bahar101 ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، mojgan m
تبريك به همه ي دوستاني كه كارنت شدن ، من هم با اختلاف اندكي افتادم واسه ماه ديگه ، فكر كنم تعداد كساني كه بايد تو اين تاپيك بمونيم ديگه انگشت شمار شده ، دوستاني كه كارنت شدين و يا حتي مصاحبه رفتين ما رو تنها نذارين ، ما به حضور گرم شما نيازمنديم
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
اما اگه ماه بعد دوباره نپالی ها را اعلام کنن این موضوع با یک جامپ بزرگ برای بولتن بعدی آسیا در تناقض می باشد
تشکر کنندگان: bahar101 ، ARSAMNEW ، p00ya2001
(2015-05-12 ساعت 13:01)Macy نوشته:  تبريك به همه ي دوستاني كه كارنت شدن ، من هم با اختلاف اندكي افتادم واسه ماه ديگه ، فكر كنم تعداد كساني كه بايد تو اين تاپيك بمونيم ديگه انگشت شمار شده ، دوستاني كه كارنت شدين و يا حتي مصاحبه رفتين ما رو تنها نذارين ، ما به حضور گرم شما نيازمنديم

دوست عزیز من بتون تبریک میگم بخاطر اینکه شما همون هفته اول آگوست میرید مصاحبه و در صورتی که این ماه هم کارنت میشدید اخر جولای میرفتید مصاحبه پس خوشحال باشید و آماده سفر بشید در نهایت تفاوت تاریخ مصاحبه شما 3 یا 4 روز بود
تشکر کنندگان: babisondes ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، farrokh33 ، ریحانا
بشینیم روز شماری کنیم تا ماه بعد ای دل.... ای دل....... ای دل..................
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101 ، ARSAMNEW ، mojgan m ، َalikh
(2015-05-12 ساعت 13:06)ebrahim1e نوشته:  اما اگه ماه بعد دوباره نپالی ها را اعلام کنن این موضوع با یک جامپ بزرگ برای بولتن بعدی آسیا در تناقض می باشد

دوست عزيز من جاي شما باشم به اين مسائل فكر نمي كنم ، چون شما ديگه ١٠٠٪ ماه بعدي كارنت ميشين ، اين تجزيه و تحليل ها فقط استرس ميده ، فقط از الان گفته باشم رتبه ي من فراموش نشه ، البته مي تونين پيشاپيش هم رتبه بدين ??
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، ebrahim1e ، bahar101 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، mojgan m
(2015-05-12 ساعت 13:13)ebrahim1e نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 13:01)Macy نوشته:  تبريك به همه ي دوستاني كه كارنت شدن ، من هم با اختلاف اندكي افتادم واسه ماه ديگه ، فكر كنم تعداد كساني كه بايد تو اين تاپيك بمونيم ديگه انگشت شمار شده ، دوستاني كه كارنت شدين و يا حتي مصاحبه رفتين ما رو تنها نذارين ، ما به حضور گرم شما نيازمنديم

دوست عزیز من بتون تبریک میگم بخاطر اینکه شما همون هفته اول آگوست میرید مصاحبه و در صورتی که این ماه هم کارنت میشدید اخر جولای میرفتید مصاحبه پس خوشحال باشید و آماده سفر بشید در نهایت تفاوت تاریخ مصاحبه شما ۳ یا ۴ روز بود

حق با شماست دوست عزيز ، احتمالا اگر آخر جولاي مي رفتم شايد ويزا براي اون ماه تموم مي شد ، به هر حال هر چي به صلاحه براي همه همون پيش بياد
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Memolk ، bahar101 ، ARSAMNEW ، p00ya2001 ، mojgan m ، َalikh
تبریک به همه مهاجران این تاپیک. دیگه کم کم داره سوت و کور میشه اینجا. امیدوارم به همه دوستان ویزا برسه یه دونه ام بما بدن بریم. کلی منتظر موندیم ....
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mojgan m
(2015-05-12 ساعت 00:40)omid_bl نوشته:  اتفاق جالبی که افتاده اینه که نپال از این ماه محدود شد. چیزی که همه انتظار داشتیم آگوست اتفاق بیفته. به هر حال زلزله معادلات رو بهم زد. این 6850 حدود 100 تا از پیش بینی سیمون بیشتر بود.

یادتون هست اونموقع که بحث اثرگذاری زلزله نپال بر میزان کات آف این ماه ، داغ بود گفتم کاش برای نپال استثنا بگذارند. Wink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: styvan ، bahar101 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، omid_bl ، 123a ، mojgan m ، َalikh
(2015-05-12 ساعت 07:20)babisondes نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 06:58)bahar101 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 00:34)Mahmood129 نوشته:  دقیقا گفته بودم 6850 همونم شد !!!!! به مدیر هم رتبه بدید Big Grin

مدیر عزیز این دو خطی که به نامه قبولیمون اضافه شده من رو نگران کرده واسه ماست یا ۲۰۱۶ ای ها؟

واس ماس.
منظورشون اینه که تا شماره ۶۸۵۰ ویزا هست که کارنت کردن

یعنی چی ؟ تا الان یا کلا؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-05-11 ساعت 23:25)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 23:11)peymanr نوشته:  به نظرم فهمیدم چرا اکثر ایرانیا اف بی ای چک می خورن چون افیسر هایی که به فارسی مصاحبه می کنن همشون مثل سارا گروی اینقدر به فارسی مسلط هستن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinکه تمام جوابای ما رو اشتباه متوجه میشن از طرف هر چی سوال میکردن یه چیز دیگه جواب میدادSadSadSadSadSad

واقعا ادم نمیدونه فک کنه اشتباه متوجه میشه یا خودشو میزنه به اون راه.شوهرم زنگ زد بش میگه کیس نامبر ما نزدیک ۸۰۰۰ چرا این قدر دیر کارنت میکنن.اصلا ما کارنت میشیم یا نه.جواب میده باید به سفارتتون زنگ بزنید بپرسید چرا این قدر دیر خوندنتون.واااااااا

من فك مي كنم تو اعداد مشكل داشت فكر كرد كيس شما ٨٠٠است
تشکر کنندگان: mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان