کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
مگه میشه بریم مصاحبه بگن ویزا تمام شده یعنی اگه ویزا تمام بشه هم دوباره برا مصاحبه بهمون نوبت میدن؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، mojgan m
تبریک تبریک به تمامی افرادی که کارنت شدن ! Wink
ایشالا همه چی خوب پیش بره براتون !
ایشالا ماه بعدم ما کارنت میشیم ! Rolleyes

حالا فک می کنید سری بعد تا چقدر کارنت کنن ؟ Cool
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، Memolk ، r.bazargan ، babisondes ، Macy ، bahar101 ، mojgan m
یه چیز بگم که خیال همه راحت باشه .
امسال ویزا کم نمیاد پس الکی نگران نباشید .

دلیل این که تا الان جون به لبمون کردن واسه کارنت اینه که ویزا تموم نشه پس با خیال راحت برید جلو ....
پشتش یه سیاست قوی بوده و ویزا تموم نخواهد شد .
--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: fati.d ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، laleht ، hamed shayan ، Memolk ، r.bazargan ، ریحانا ، bia2mob ، Macy ، bahar101 ، farrokh33
(2015-05-12 ساعت 07:38)soliimi نوشته:  فکر کنم دیگه ما 8300 امید نداشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب بیچاره شدیم.... من که خیلی ناراحتم ...
داداش گلم ویزاهای آگوست و سپتامبر واس ماس یعنی کلش باس ماس
اولا این سری کارنتیها چرا اینقدر خسیسن ؟ ما یه رتبه هم کاسب نشدیم کارنتیم کارنتیای قدیم ولی خب باز من آرزوی یکضریو واس همشون دارم
دوییما قرار به نا امیدی نبود ماه بعد تا 8500 کارنت میکنن چون خوشبختانه فعلا ترمز برادران نپالی رو کشیدن پمپ زده بودن هلپ هلپ ویزاها رو هورت میکشیدن
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Memolk ، r.bazargan ، p00ya2001 ، babisondes ، farrokh33 ، amin.forouzandeh
تبريك و شادباش به تمامي كارنتي ها به اميد بهترين اتفاق براي تك تك شما

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، Memolk ، ریحانا ، mojgan m
(2015-05-12 ساعت 10:56)َalikh نوشته:  اولا این سری کارنتیها چرا اینقدر خسیسن ؟ ما یه رتبه هم کاسب نشدیم کارنتیم کارنتیای قدیم ولی خب باز من آرزوی یکضریو واس همشون دارم
دوییما قرار به نا امیدی نبود ماه بعد تا 8500 کارنت میکنن چون خوشبختانه فعلا ترمز برادران نپالی رو کشیدن پمپ زده بودن هلپ هلپ ویزاها رو هورت میکشیدن

اتفاقا میخواستم به شما رتبه بدم سهمیه امروزم تمام شد ایشاا... فردا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: َalikh
سلام به همه دوستان. یه سوال داشتم . کسایی که کارنت شدن همشون ایمیل دریافت کردن و صفحه قبولی لاتاری واشون تغییر کرده ؟ چون واسه من هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. چون من دیر مطلع شدم و فرم رو پر کردم.
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 10:56)َalikh نوشته:  اولا این سری کارنتیها چرا اینقدر خسیسن ؟ ما یه رتبه هم کاسب نشدیم کارنتیم کارنتیای قدیم ولی خب باز من آرزوی یکضریو واس همشون دارم

راس ميگي alikh
اصلا رتبه ها واس ماسBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، َalikh
دوستان از خساست در بیان و این رتبه هارو خرج کنن دیگه !!

رتبه بدید به بچه های که هنوز کارنت نشدن ....
رتبه بدید به "صبوری" بچه های تاپیک بولتن ....
رتبه بدید به بچه هایی که به همه انرژی + دادن ....
رتبه بدید به بچه هایی که ویزای همرو دیدن و خودشون در ارزوی ویزا هستن ...
رتبه بدید به شوخ طبعی و استقامتشون ...
رتیه بدید به اقا مهدی کیا
علی اقا کریمی

اول از همه به ELHAM عزیز که اولین نفر خبر کارنتی جدید رو داد .
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، fati.d ، Memolk
(2015-05-12 ساعت 11:39)farzad.ch نوشته:  سلام به همه دوستان. یه سوال داشتم . کسایی که کارنت شدن همشون ایمیل دریافت کردن و صفحه قبولی لاتاری واشون تغییر کرده ؟ چون واسه من هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. چون من دیر مطلع شدم و فرم رو پر کردم.
معمولا از 24 ام نامه های دوم میاد.
شما کی فرمو پر کردین؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk
(2015-05-12 ساعت 01:43)ARSAMNEW نوشته:  منم کارنت شدم هوررررا چه سورپرایزی بود دلهره گرفتم اینقدر انتظار کشیدم که اصلا باورم نمیشه ایشالا که بقیه هم زودتر کارنت بشن
ریحانا نفهمیدیم کارنت شد یا نه الا خوابه صبح بیدار شه شوکه میشه ایشالا شده باشه

بله من هم با اختلاف کمی کارنت شدم کل دیشبو بیدار بودم دخترم مریض شده بود یک لحظه با خودم گفتم کاش پشت این اتفاق بد یک خبر خوب برای کارنتی بگیرم. حدود یکساعت پیش بین کارم گفتم یک سری به بولتون بزنم که سورپرایز شدم و بلافاصله در حین تماس گرفتن با همسرم هم زودی آمدم این سایت تا خوشحالیمو با دوستان مهاجرسرایی به اشتراک بگذارم خیلی ممنون بابت همه انرژی های مثبت تک تکتون.Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، babisondes ، salar5452 ، Hamraaz Jng ، fati.d ، Memolk ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mojgan m ، khalilkhah ، AliReza.Sh
(2015-05-12 ساعت 02:25)m.ghoreishi نوشته:  [quote='m.ghoreishi' pid='609555' dateline='1431277285']

دوستان کارنت شده ضمن تبریک به تک تکتون
این پست پیش بینی دیروز منه که قرار شد در صورت درست بودن بعدش رتبه بدین Tongue
دیگه خود دانید Cool

کاش میشد دوباره رتبه دادSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babisondes ، Hamraaz Jng ، Memolk
(2015-05-12 ساعت 12:04)ریحانا نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 01:43)ARSAMNEW نوشته:  منم کارنت شدم هوررررا چه سورپرایزی بود دلهره گرفتم اینقدر انتظار کشیدم که اصلا باورم نمیشه ایشالا که بقیه هم زودتر کارنت بشن
ریحانا نفهمیدیم کارنت شد یا نه الا خوابه صبح بیدار شه شوکه میشه ایشالا شده باشه

بله من هم با اختلاف کمی کارنت شدم کل دیشبو بیدار بودم دخترم مریض شده بود یک لحظه با خودم گفتم کاش پشت این اتفاق بد یک خبر خوب برای کارنتی بگیرم. حدود یکساعت پیش بین کارم گفتم یک سری به بولتون بزنم که سورپرایز شدم و بلافاصله در حین تماس گرفتن با همسرم هم زودی آمدم این سایت تا خوشحالیمو با دوستان مهاجرسرایی به اشتراک بگذارم خیلی ممنون بابت همه انرژی های مثبت تک تکتون.Big Grin

تبريك ريحانا جان
بريد آماده بشيد واسه سفر
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، Hamraaz Jng ، Memolk ، ARSAMNEW ، mojgan m
تبریک به همه تازه کارنتی ها
براتون آرزوی موفقیت و ویزای یک ضرب می کنم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ریحانا ، babisondes ، Hamraaz Jng ، fati.d ، ARSAMNEW ، mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان