کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
قربان شما پست اول تاپیک رو میخوندید 2 نکته رو عرض کردم.
1- بنا به دلایل مختلف میتواند نامه دوم شما با تاخیر بدست شما برسد (ذکر دلایل شده)
2- این تاپیک مربوط به پیگیری نامه دوم نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: برنده 2015 ، babak12 ، bogey ، A_A ، atlantis770 ، rezasadeghi
سلام به برندگان خوش اقبال وتبریک به خاطر بردن این شانس بزرگ .من برنده لاتاری۲۰۱۴ هستم .ویزامو یکضرب گرفتم .بزرگترین تجربه من در این مدت این بوده عزیزان یادتان باشد لارتاری بردنش فقط ده درصد راهرو رفتنه بقیه به روز مصاحبه و شانستون برمیگرده .لاتاری یعنی بخت ازمایی و باید تا اخرش فقط به شانس امیدوار باشید تا ویزا توی پاستون بخوره .به کسی در اینمورد نگید چون بعدا اگر نشد خودتان اسیب میبینید .انتظارهای طولانی وپرسیدنهای مداوم ادم را کلافه میکند .پس منطقی باشید .سعی کنید در کنار انجام کارها وپر کردن فرمها وانجام مصاحبه از زندگیتون لحظه به لحظه لذت ببرید .استرس بخودتان راه ندهید اگر شانس با شما یار باشد و شما یقین داشته باشید حتما راهی سرزمین فرصتها خواهید شد .
خدایا چه بگویم .....
با سلام

با این که کیس نامبر من زیر 100 هست وباید اکتبر مصاحبه برم هنوز نامه دوم نیومده. ممکن هست دیگه دعوت نشم؟ اگوست تموم شد

ممنون جواب بدین
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 22:51)visa2015 نوشته:  با سلام

با این که کیس نامبر من زیر 100 هست وباید اکتبر مصاحبه برم هنوز نامه دوم نیومده. ممکن هست دیگه دعوت نشم؟ اگوست تموم شد

ممنون جواب بدین
سلام
دوست عزیز در خصوص نامه دوم باید در این تایپیک سئوال مطرح کنین
نه دوست عزیز چرا به مصاحبه دعوت نشین خواهش می کنم اینقدر نگران نباشید من و بقیه دوستان هم منتظر هستیم
فقط در حال حاضر باید مدارک لازم برای روز مصاحبه و مدیکال اماده کنید
حتما بین زمان ارسال نامه دوم تا مصاحبه یک وقتی مکفی برای انجام سایر کارها وجود خواهد داشت
پس جای نگرانی وجود نخواهد داشت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، A_A ، rezasadeghi ، Hagh81 ، kaamiran ، atlantis770
آخ جون که سپتامر اومد !!
کاش زودتر کارنتی های سپتامر معلوم بشه ببینیم چند چندیم !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، lighter ، aidaz ، rbrb-2015
(2014-08-31 ساعت 22:51)visa2015 نوشته:  با سلام

ممنون جواب بدین

دوست عزیز زیاد نگران نباش تازه ماه سپتامبر شروع شده و مصاحبه های شما از 1 ماه دیگه شروع میشه ، امیدوار باش میدونم انتظار سخته اما مطمئن باش همین روزا براتون نامه دوم میاد
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، kaamiran
(2014-09-01 ساعت 09:16)rezasadeghi نوشته:  آخ جون که سپتامر اومد !!
فک کنم دیگه با اعلام کارنتیای سپتامبر تقریبا معلوم شه چندتا چندتا میخوان کارنت کنن هر بار...[emoji4]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: پدی ، rezasadeghi ، babak12
سلام
فرم فوق براي لاتاري 2015 از كي فعال مي شود . بعد از مصاحبه يا بعد از اعلام بولتن ؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 12:46)aidaz نوشته:  
فک کنم دیگه با اعلام کارنتیای سپتامبر تقریبا معلوم شه چندتا چندتا میخوان کارنت کنن هر بار...[emoji4]

اینکه در هر ماه چند کیس اعلام ميشه اصلا قابل پیش بینی نیست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، atlantis770 ، aidaz ، rbrb-2015
(2014-09-01 ساعت 12:46)aidaz نوشته:  
خدا کنه یکی دو ماه جلو بیفته که زودتر تکلیف زندگیمون معلوم بشه !!
البته کیس نامبر شما پایینه و زود میرید!!
خوش به حالتون !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، aidaz
کسی میدونه کی coming soon میشه بولتن ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
آقا برای سپتامبر که دیگه اعلامی نداریم، اعلام برای ماه بعد رفت تا اکتبر که برای نوامبر رو در اکتبر اعلام میکنن

قابل توجه دوستانی که میگفتن در سپتامبر برای ماه نوامبر اعلام میشه و میخواستن سر این حرفشون من رو بکشن، دیدید که تو سپتامبر اعلام نشد؟؟؟؟؟؟
خب مسلما الان که اشتباه کردن دیگه نمیان بالا برای آدم شاخ و شونه بکشن
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: babak12 ، milad.nas
(2014-09-01 ساعت 21:38)ajab1 نوشته:  آقا برای سپتامبر که دیگه اعلامی نداریم، اعلام برای ماه بعد رفت تا اکتبر که برای نوامبر رو در اکتبر اعلام میکنن

قابل توجه دوستانی که میگفتن در سپتامبر برای ماه نوامبر اعلام میشه و میخواستن سر این حرفشون من رو بکشن، دیدید که تو سپتامبر اعلام نشد؟؟؟؟؟؟
عزیزم نه ما هستیم
شما هم تادو هفته دیگه صبر کنید خیلی چیزها معلوم میشه
به شما پیشنهاد میکنم در این دو هفته تاپیک بولتن ویزا 2014 و 2015 را مطالعه کنید بد نیست
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، آزاده_امین ، atlantis770 ، rbrb-2015
(2014-09-01 ساعت 21:38)ajab1 نوشته:  آقا برای سپتامبر که دیگه اعلامی نداریم، اعلام برای ماه بعد رفت تا اکتبر که برای نوامبر رو در اکتبر اعلام میکنن

عجب آقا عجب گیری دادیییااا!!! عزیز من تقریبا وسطای سپتامبر اعلام میشه.آخه خودت بیا یه حساب سر انگشتی بکن اونایی که قراره نوامبر برن مصاحبه بعد تو اکتبر کارنت بشن بعد دو هفته نامشون بیاد که اصلا وقت واسه هیچ کاری ندارن که با این حساب. دیگه دلیل از این منطقی تر پیدا نکردم که توضیح بدم. بعدشم باباجان با هم دعوا نداریم که. ناسلامتی قراره یه سال اینجا کنار هم باشیما [emoji5] [emoji6]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: babak12 ، Alex 2014 ، aghamilad ، A_A ، آزاده_امین ، fa15 ، milad.nas ، Rooz ، rbrb-2015 ، SAAM_60
جالب اینجاست که ایشون از دفعه قبل که به این مطلب پرداختند فرصت نکرده اند حتی یک سرچ درباره این موضوع کنند و همچنان اصراربر درست بودن برداشتشان دارن !!!
بولتن در هر ماه اعلام میشود و درآن کارنتی های ماه بعد و کات آف های دو ماه بعد را اعلام میکند.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، r.bazargan ، Rooz ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان