کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
با سلام

7 پست نامربوط پاک شد . لطفا از ایجاد بحث - نظر دهی شخصی که باعث بحث بشود خودداری فرمایید .
طبق مرامنامه مهاجرسرا و قوانین با کاربر خاطی برخورد میشه .

دوستان عزیز همه ما در 1 سطح هستیم و قصدمون باید کمک به هم باشه و با همدلی کنار هم باشیم . قرار نیست چیزی را به رخ هم بکشیم

الان ما اول اول راه هستیم از الان بخواهید با هم بحث کنید دیگه چیزی نمیمونه

پس لطفا محیط را گرم و دوستانه نگه دارید

سپاس از همه دوستان گل
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، satanicboy1 ، milad.nas ، Rooz ، SomeOneX ، danialلا ، atlantis770 ، rbrb-2015 ، نیلان ، َalikh ، SAAM_60
(2014-09-01 ساعت 21:52)aidaz نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 21:38)ajab1 نوشته:  آقا برای سپتامبر که دیگه اعلامی نداریم، اعلام برای ماه بعد رفت تا اکتبر که برای نوامبر رو در اکتبر اعلام میکنن

قابل توجه دوستانی که میگفتن در سپتامبر برای ماه نوامبر اعلام میشه و میخواستن سر این حرفشون من رو بکشن، دیدید که تو سپتامبر اعلام نشد؟؟؟؟؟؟
خب مسلما الان که اشتباه کردن دیگه نمیان بالا برای آدم شاخ و شونه بکشن
عجب آقا عجب گیری دادیییااا!!! عزیز من تقریبا وسطای سپتامبر اعلام میشه.آخه خودت بیا یه حساب سر انگشتی بکن اونایی که قراره نوامبر برن مصاحبه بعد تو اکتبر کارنت بشن بعد دو هفته نامشون بیاد که اصلا وقت واسه هیچ کاری ندارن که با این حساب. دیگه دلیل از این منطقی تر پیدا نکردم که توضیح بدم. بعدشم باباجان با هم دعوا نداریم که. ناسلامتی قراره یه سال اینجا کنار هم باشیما [emoji5] [emoji6]
برادر من چرا زور میگی! آقا اصلا برید آرشیو ویزا بولتن های سالهای قبل رو یه دور مطالعه بفرمایید. تو هیچ سالی نبوده که به قول شما مال سپتامبر رو اعلام نکن. در ثانی اگر همین روال امسال رو ملاک بگیریم. امسال کارنت های اکتبر کی تو ویزا بولتن اعلام شد؟ پس عجله نکن. به صحت حرفای ما خواهی رسید.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: SAAM_60
بجه ها بولتن ویزا برای ماه اکتبر coming soon شد
هورا اولین نفری بودم که خبر دادم

دوست عزیز ajab1 دیدی
فکر میکنم باید بیای یه معذرت خواهی کلی بکنی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، rezasadeghi ، salar5452 ، k1_m_1358 ، mfte.teacher ، SAAM_60
(2014-09-02 ساعت 15:41)aghamilad نوشته:  بجه ها بولتن ویزا برای ماه اکتبر coming soon شد
هورا اولین نفری بودم که خبر دادم

دوست عزیز ajab1 دیدی
فکر میکنم باید بیای یه معذرت خواهی کلی بکنی

بابا میلاد تو دیگه کی هستی! Cool

ولی فکر کنم تا 9 یا 12 ام همین شکلی بمونه Big Grin

با توجه به اینکه خیلی از بچه ها هنوز نامه دومشون نیومده بعید میدونم بیشتر از 500 تا کارنت کنن! عدد بین 100 تا 500 بشه 2600 تا 3000 هزار ! Rolleyes
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، atlantis770
آخ جون که coming soon شد !!!!
خدا کنه زیاد کارنت شه
حداقل 500 تا !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: A_A ، salar5452 ، aghamilad ، HERMES7 ، babak12 ، atlantis770
امیدوارم بیشتر از 500 تا کارنت کنن ولی خدا کنه حداقل تا 3000 را کارنت کنن که ایشالله من هم کمی کارهام مشخص شه
به امید یکضری گرفتن همه بجه های 2015
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: salar5452 ، HERMES7 ، babak12 ، atlantis770 ، A_A ، rezasadeghi ، SAAM_60
(2014-09-02 ساعت 17:20)aghamilad نوشته:  امیدوارم بیشتر از 500 تا کارنت کنن ولی خدا کنه حداقل تا 3000 را کارنت کنن که ایشالله من هم کمی کارهام مشخص شه
من كه دلم روشنه بيشتر از 500 تا كارنت مي كنن...WinkWink
آقا ميلادراستش بخواي coming soon رو همون اولش ديدم ولي به دعواهاي بالاش كه دقت كردم گفتم اگه اعلام كنم ajab1 روچي كارش كنيم؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A ، rezasadeghi ، SAAM_60
دوستان یه سوال ، البته ربطی به تاپیک نداره ولی چون اینجا بحث داغه نوشتم: اگه یه نفر ممنوع الخروج بشه چه پیشنهادی واسش دارین؟؟؟
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان:
(2014-09-02 ساعت 17:22)salar5452 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 17:20)aghamilad نوشته:  امیدوارم بیشتر از 500 تا کارنت کنن ولی خدا کنه حداقل تا 3000 را کارنت کنن که ایشالله من هم کمی کارهام مشخص شه
آقا ميلادراستش بخواي coming soon رو همون اولش ديدم ولي به دعواهاي بالاش كه دقت كردم گفتم اگه اعلام كنم ajab1 روچي كارش كنيم؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
اره والا تازه این اقا مدیر بد اخلاقه هست همش پست های منا پاک میکنه اصلا کاری ب این عجبه نداره Big Grin
البته این عجب 1 یک هم از دوستانه Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، salar5452 ، SAAM_60
حالا که کامینگ سون شد یه کمی تحلیل
با توجه به اینکه به آخر هفته نزدیک هستیم و فقط 3 روز فاصله داریم، احتمالا هفته آینده دوشنبه یا احتمال بیشتر سه شنبه بولتن جدید خواهد آمد و سری جدید کارنتی ها مشخص می شود.
اما بابت پیش بینی میزان کارنتی
اولا دور کارنت نشدن و یا عقبگردش رو تقریبا میشود از نظر تاریخی رد کرد. تنها یک مورد عقبگرد در لاتاری در نوامبر 2005 بوده و یک مورد ثابت بودن در فوریه 2007.
حداقل کیسی که اضافه می شود در طول تاریخ مربوط به دسامبر پارسال و 150 عدد بوده اما در نوامبر 2010 هم 200 نفر کارنت شده اند یعنی انتظاری بیش از 150 کارنت را حتما باید داشته باشیم. البته سالهای 2010 تا 2012 یک استثناء هستند چون حداقل در سری اول 7000 نفر کارنت کرده اند. پس اگر آنها را کنار بگذاریم 300 نفر حداقل می بایست کارنت شوند.
اما در مورد اینکه چه عددی امکان دارد کارنت شود
فرضیات مختلف
مشابه 2009 : تا 4500 (چیزی که بیشترین احتمالش از نظر نزدیکی با شرایط امسال هست)
مشابه 2013 باشد: تا 3100
مشابه 2014: تا 3500
میانگین 2 سال گذشته : تا 3300
میانگین همه سالها به جز 2010 تا 2012 : تا 4000
میانگین همه سالها : تا3600
اعلام حداقلی : تا 2650
اعلام حداقلی نوامبر : تا 2800
البته همه اینها نگاه به گذشته است و حتما نمیبایست گذشته تکرار شود کما اینکه امسال از انتظار بنده نیز اعلام اول بالاتر رفت ولی خودم روی حداقل 3100 و حداکثر 4500 حساب میکنم اما حسی بخواهید عدد 3500-3600 فکر میکنم کارنتی این ماه باشد. البته عددی که یک هفته آینده اعلام میشود و این طرف آنطرفش آنقدر توفیری در ماجرا برای کسی ندارد (مخصوصا خودم که به هر حال کارنت میشوم) اینقدر هم تفکر و تعمق ندارد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، SomeOneX ، salar5452 ، k1_m_1358 ، rezasadeghi ، milad.nas ، SAAM_60
ببخشید بولتن ویزا چیه؟
مگه همون کارنت شدن منظورتون نیست؟
خب اینکه مدتهاست اعلام شده تا 2500.
اگر نیست یکی برام توضیح بده از خواب زمستونی بیدار شم پلیز !
تشکر کنندگان: salar5452
(2014-09-02 ساعت 17:46)aghamilad نوشته:  
اره والا تازه این اقا مدیر بد اخلاقه هست همش پست های منا پاک میکنه اصلا کاری ب این عجبه نداره Big Grin
البته این عجب 1 یک هم از دوستانه Big Grin
قربان اونقدر به من در این فروم همه گفتند بد اخلاق که کم کم دارد باورم میشود. تصمیم گرفتم یک آینه بگذارم بقل دستم، وقتی که پست میزنم مدام داخلش لبخند بزنم بلکم افاقه ای کرد Big Grin
تا بحال فکر میکردم که بقیه بنده را به بذله گویی و شوخ طبعی قبول دارند ولی احتمالا مجدد می بایست یک آمار گیری کور از اطرافیان انجام بدهم. Wink
در خصوص بحث شما بنده بار اول پاکش کردم و خواهش کردم که این بحث بیمورد را فراموش کنید. همه چیز در پست اول تاپیک کامل توضیح داده شده و بنده سعی کردم تمام و کمال و ساده (بقول همشهریهای آینده مان Dumb Proof) با شواهد و قرائن توضیحش بدهم. هر کس نفهمید خودش مسئول است و البته نفهمیدنش هم فقط استرس اضافه بابت چک کردن دوبار در ماه بولتن به ایشان اضافه میکند و لاغیر. ممکن است زورکی کسی را غسل تعمید کنید اما ... (نمونه ی اسلامی اش مشکل داشت. بالاخره اینجا خانواده نشسته!)

مجدد درخواست میکنم از بحث های بی مورد در این تاپیک کلیه دوستان خودداری کنند. قرار است اینجا حدس بزنیم مثلا کی کارنت می شویم. چرا این ماه 8 ام جدول آمد و ما را غافلگیر کرد یا برای چندمین بار به یک نفر چون خیلی اصرار دارد خودش ببیند یاد بدهیم که برود از جدول ببیند کارنت شده و یا نه. چند وقت یکبار هم من و محمود بیاییم و کمی نق بزنیم که چرا مسائل نامه دوم را اینجا مطرح میکنید و پستهایتان را پاک کنیم. خلاصه میخواهیم بشویم مثل یک خانواده سالم ایرانی که با هم گرم گرفته اند و کمی هم سر هم غر محبت آمیز میزنند. هر کس هم که تشنج ایجاد کند شب باید پستو بخوابد.

سرتان را درد آوردم امیدوارم زودتر کارنت شوید . زودتر مصاحبه بروید و یکضرب بگیرید.
به امید موفقیت شما
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، HERMES7 ، SomeOneX ، salar5452 ، A_A ، milad.nas ، SAAM_60
(2014-09-02 ساعت 18:11)atlantis770 نوشته:  ببخشید بولتن ویزا چیه؟
مگه همون کارنت شدن منظورتون نیست؟
خب اینکه مدتهاست اعلام شده تا 2500.
اگر نیست یکی برام توضیح بده از خواب زمستونی بیدار شم پلیز !

قربان شما پست اول را از اول تا آخر بخوانید سئوالی بود در خدمت شما هستم. بالاخره در شان کاربران این سایت نیست که در تاپیکی سئوالی بپرسند که پست اولش را هم نخوانده اند.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، atlantis770 ، آزاده_امین
(2014-09-02 ساعت 18:20)behdadK نوشته:  
اره والا تازه این اقا مدیر بد اخلاقه هست همش پست های منا پاک میکنه اصلا کاری ب این عجبه نداره
البته این عجب 1 یک هم از دوستانه
قربان اونقدر به من در این فروم همه گفتند بد اخلاق که کم کم دارد باورم میشود. تصمیم گرفتم یک آینه بگذارم بقل دستم، وقتی که پست میزنم مدام داخلش لبخند بزنم بلکم افاقه ای کرد Big Grin
تا بحال فکر میکردم که بقیه بنده را به بذله گویی و شوخ طبعی قبول دارند ولی احتمالا مجدد می بایست یک آمار گیری کور از اطرافیان انجام بدهم. Wink
در خصوص بحث شما بنده بار اول پاکش کردم و خواهش کردم که این بحث بیمورد را فراموش کنید. همه چیز در پست اول تاپیک کامل توضیح داده شده و بنده سعی کردم تمام و کمال و ساده (بقول همشهریهای آینده مان Dumb Proof) با شواهد و قرائن توضیحش بدهم. هر کس نفهمید خودش مسئول است و البته نفهمیدنش هم فقط استرس اضافه بابت چک کردن دوبار در ماه بولتن به ایشان اضافه میکند و لاغیر. ممکن است زورکی کسی را غسل تعمید کنید اما ... (نمونه ی اسلامی اش مشکل داشت. بالاخره اینجا خانواده نشسته!)

مجدد درخواست میکنم از بحث های بی مورد در این تاپیک کلیه دوستان خودداری کنند. قرار است اینجا حدس بزنیم مثلا کی کارنت می شویم. چرا این ماه 8 ام جدول آمد و ما را غافلگیر کرد یا برای چندمین بار به یک نفر چون خیلی اصرار دارد خودش ببیند یاد بدهیم که برود از جدول ببیند کارنت شده و یا نه. چند وقت یکبار هم من و محمود بیاییم و کمی نق بزنیم که چرا مسائل نامه دوم را اینجا مطرح میکنید و پستهایتان را پاک کنیم. خلاصه میخواهیم بشویم مثل یک خانواده سالم ایرانی که با هم گرم گرفته اند و کمی هم سر هم غر محبت آمیز میزنند. هر کس هم که تشنج ایجاد کند شب باید پستو بخوابد.

سرتان را درد آوردم امیدوارم زودتر کارنت شوید . زودتر مصاحبه بروید و یکضرب بگیرید.( راحت شیم از دستتون بابا! بریم اون لنگه دنیا یه نفسی بکشیم! Big Grin)
به امید موفقیت شما

با اجازه ادمین گل! Tongue
تشکر کنندگان: salar5452 ، aghamilad ، behdadK ، Alex 2014 ، SAAM_60
(2014-09-02 ساعت 18:52)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 18:20)behdadK نوشته:  
اره والا تازه این اقا مدیر بد اخلاقه هست همش پست های منا پاک میکنه اصلا کاری ب این عجبه نداره
البته این عجب 1 یک هم از دوستانه

سرتان را درد آوردم امیدوارم زودتر کارنت شوید . زودتر مصاحبه بروید و یکضرب بگیرید.( راحت شیم از دستتون بابا! بریم اون لنگه دنیا یه نفسی بکشیم! Big Grin)
به امید موفقیت شما

با اجازه ادمین گل! Tongue
البته ینگه دنیا صحیح است. اگر از من نقل قول میکنید غلط املایی اش را بیشتر نکنید به اندازه کافی خودم گل کاشته امBig Grin
جدا از آن فعلا ها با هم کار داریم . گرفتن ویزا نیمه راه هم نیست

ضمنا بقیه دوستان بدانند همه بحث های غیر مرتبط با تاپیک حذف شد. هر وقت کلیرنس گرفتید و 11 ماه هم صبر کردید و بلاتکلیف بودید به شما هم اجازه میدهم در تاپیک کلیرنس اظهار نگرانی کنید. تا آن موقع در کلیه بخش های تالار 2015 اظهار ناامیدی اکیدا ممنوع است.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، areb1356 ، aghamilad ، mfte.teacher ، aidaz ، babak12 ، A_A ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان