کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
بهداد تو این پست ها صحبتی از نا امیدی نبود .
اتفاقا صحبت این بود که از مشکلایی که ممکنه پیش بیاد جلوگیری بشه.
والا ما پست مرتبط هم که میذاریم پاک میشه :|
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: aghamilad ، behdadK ، babak12
(2014-09-02 ساعت 21:16)rezasadeghi نوشته:  بهداد تو این پست ها صحبتی از نا امیدی نبود .
اتفاقا صحبت این بود که از مشکلایی که ممکنه پیش بیاد جلوگیری بشه.
والا ما پست مرتبط هم که میذاریم پاک میشه :|
با مبصر مون کل کل نکناااا.... یه لنگه پا وایمیسوندت دم سطل آشغال دیگه بیا و درستش کن [emoji12]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، aghamilad ، salar5452 ، behdadK ، babak12 ، SAAM_60
قربان اونقدر به من در این فروم همه گفتند بد اخلاق که کم کم دارد باورم میشود. تصمیم گرفتم یک آینه بگذارم بقل دستم، وقتی که پست میزنم مدام داخلش لبخند بزنم بلکم افاقه ای کرد Big Grin
تا بحال فکر میکردم که بقیه بنده را به بذله گویی و شوخ طبعی قبول دارند ولی احتمالا مجدد می بایست یک آمار گیری کور از اطرافیان انجام بدهم. Wink
در خصوص بحث شما بنده بار اول پاکش کردم و خواهش کردم که این بحث بیمورد را فراموش کنید. همه چیز در پست اول تاپیک کامل توضیح داده شده و بنده سعی کردم تمام و کمال و ساده (بقول همشهریهای آینده مان Dumb Proof) با شواهد و قرائن توضیحش بدهم. هر کس نفهمید خودش مسئول است و البته نفهمیدنش هم فقط استرس اضافه بابت چک کردن دوبار در ماه بولتن به ایشان اضافه میکند و لاغیر. ممکن است زورکی کسی را غسل تعمید کنید اما ... (نمونه ی اسلامی اش مشکل داشت. بالاخره اینجا خانواده نشسته!)

مجدد درخواست میکنم از بحث های بی مورد در این تاپیک کلیه دوستان خودداری کنند. قرار است اینجا حدس بزنیم مثلا کی کارنت می شویم. چرا این ماه 8 ام جدول آمد و ما را غافلگیر کرد یا برای چندمین بار به یک نفر چون خیلی اصرار دارد خودش ببیند یاد بدهیم که برود از جدول ببیند کارنت شده و یا نه. چند وقت یکبار هم من و محمود بیاییم و کمی نق بزنیم که چرا مسائل نامه دوم را اینجا مطرح میکنید و پستهایتان را پاک کنیم. خلاصه میخواهیم بشویم مثل یک خانواده سالم ایرانی که با هم گرم گرفته اند و کمی هم سر هم غر محبت آمیز میزنند. هر کس هم که تشنج ایجاد کند شب باید پستو بخوابد.

سرتان را درد آوردم امیدوارم زودتر کارنت شوید . زودتر مصاحبه بروید و یکضرب بگیرید.( راحت شیم از دستتون بابا! بریم اون لنگه دنیا یه نفسی بکشیم! Big Grin)
به امید موفقیت شما
[/quote]

با اجازه ادمین گل! Tongue
[/quote]
البته ینگه دنیا صحیح است. اگر از من نقل قول میکنید غلط املایی اش را بیشتر نکنید به اندازه کافی خودم گل کاشته امBig Grin
جدا از آن فعلا ها با هم کار داریم . گرفتن ویزا نیمه راه هم نیست

ضمنا بقیه دوستان بدانند همه بحث های غیر مرتبط با تاپیک حذف شد. هر وقت کلیرنس گرفتید و 11 ماه هم صبر کردید و بلاتکلیف بودید به شما هم اجازه میدهم در تاپیک کلیرنس اظهار نگرانی کنید. تا آن موقع در کلیه بخش های تالار 2015 اظهار ناامیدی اکیدا ممنوع است.
[/quote]
اقا لنگه از ینگه خوشمزه تره Big Grin

مدیر محترممون کارنت بشن این ماه و یه ضرب بگیرن اون ماه بلند صلوات بفرست Smile
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، aghamilad ، salar5452 ، آزاده_امین ، aidaz ، babak12 ، behdadK ، SAAM_60 ، sarankami0
(2014-09-02 ساعت 20:58)behdadK نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 18:52)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 18:20)behdadK نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 17:46)aghamilad نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 17:22)salar5452 نوشته:  من كه دلم روشنه بيشتر از 500 تا كارنت مي كنن...WinkWink
آقا ميلادراستش بخواي coming soon رو همون اولش ديدم ولي به دعواهاي بالاش كه دقت كردم گفتم اگه اعلام كنم ajab1 روچي كارش كنيم؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
اره والا تازه این اقا مدیر بد اخلاقه هست همش پست های منا پاک میکنه اصلا کاری ب این عجبه نداره
البته این عجب 1 یک هم از دوستانه
قربان اونقدر به من در این فروم همه گفتند بد اخلاق که کم کم دارد باورم میشود. تصمیم گرفتم یک آینه بگذارم بقل دستم، وقتی که پست میزنم مدام داخلش لبخند بزنم بلکم افاقه ای کرد Big Grin
تا بحال فکر میکردم که بقیه بنده را به بذله گویی و شوخ طبعی قبول دارند ولی احتمالا مجدد می بایست یک آمار گیری کور از اطرافیان انجام بدهم. Wink
در خصوص بحث شما بنده بار اول پاکش کردم و خواهش کردم که این بحث بیمورد را فراموش کنید. همه چیز در پست اول تاپیک کامل توضیح داده شده و بنده سعی کردم تمام و کمال و ساده (بقول همشهریهای آینده مان Dumb Proof) با شواهد و قرائن توضیحش بدهم. هر کس نفهمید خودش مسئول است و البته نفهمیدنش هم فقط استرس اضافه بابت چک کردن دوبار در ماه بولتن به ایشان اضافه میکند و لاغیر. ممکن است زورکی کسی را غسل تعمید کنید اما ... (نمونه ی اسلامی اش مشکل داشت. بالاخره اینجا خانواده نشسته!)

مجدد درخواست میکنم از بحث های بی مورد در این تاپیک کلیه دوستان خودداری کنند. قرار است اینجا حدس بزنیم مثلا کی کارنت می شویم. چرا این ماه 8 ام جدول آمد و ما را غافلگیر کرد یا برای چندمین بار به یک نفر چون خیلی اصرار دارد خودش ببیند یاد بدهیم که برود از جدول ببیند کارنت شده و یا نه. چند وقت یکبار هم من و محمود بیاییم و کمی نق بزنیم که چرا مسائل نامه دوم را اینجا مطرح میکنید و پستهایتان را پاک کنیم. خلاصه میخواهیم بشویم مثل یک خانواده سالم ایرانی که با هم گرم گرفته اند و کمی هم سر هم غر محبت آمیز میزنند. هر کس هم که تشنج ایجاد کند شب باید پستو بخوابد.

سرتان را درد آوردم امیدوارم زودتر کارنت شوید . زودتر مصاحبه بروید و یکضرب بگیرید.( راحت شیم از دستتون بابا! بریم اون لنگه دنیا یه نفسی بکشیم! Big Grin)
به امید موفقیت شما

با اجازه ادمین گل! Tongue
البته ینگه دنیا صحیح است. اگر از من نقل قول میکنید غلط املایی اش را بیشتر نکنید به اندازه کافی خودم گل کاشته امBig Grin
جدا از آن فعلا ها با هم کار داریم . گرفتن ویزا نیمه راه هم نیست

ضمنا بقیه دوستان بدانند همه بحث های غیر مرتبط با تاپیک حذف شد. هر وقت کلیرنس گرفتید و 11 ماه هم صبر کردید و بلاتکلیف بودید به شما هم اجازه میدهم در تاپیک کلیرنس اظهار نگرانی کنید. تا آن موقع در کلیه بخش های تالار 2015 اظهار ناامیدی اکیدا ممنوع است.

دعا میکنم بازم 2500 تا اعلام کنه، راستی بچه ها تبریک coming soon شد ویزای بولتن سپتامبر. دیگه کم کمش 1000 تا رو اعلام کنه. نکنه این بار سوگرایز شیم و فقط 100 نفر اعلام کنه. توکل به تو خدایا
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: aghamilad ، aidaz ، babak12 ، SAAM_60 ، جعفر60
بچه ها بیاین پیش کنیم با توجه به آمار چند روز بعد کامینگ سون زدن، ویزا بولتن رو اعلام میکنن؟ من فک کنم نهایتا یه هفته دیگه. البته ادمین های با تجربه هم همکاری و همیاری بفرمایین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، k1_m_1358
(2014-09-02 ساعت 23:01)mfte.teacher نوشته:  بچه ها بیاین پیش کنیم با توجه به آمار چند روز بعد کامینگ سون زدن، ویزا بولتن رو اعلام میکنن؟ من فک کنم نهایتا یه هفته دیگه. البته ادمین های با تجربه هم همکاری و همیاری بفرمایین
من که فک کنم سه شنبه دیگه اعلام کنن.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: aghamilad ، babak12
احتمال خیلی زیاد مثل ماه قبل 12 سپتامبر اعلام میکنند چون فکر کنم کامینگ سون ماه قبل هم دوم بود که اومد
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: aidaz ، mfte.teacher ، babak12 ، A_A ، Memolk ، SAAM_60
باوجود کارنت شدن تا ۲۵۰۰، فعلا با چیزایی که من خوندم تا حدود کیس نامبر ۵۰۰ نامه ی مصاحبه رو دریافت کردن، دوستان اگه اطلاعی دارید بنویسید.
ممنون.
به امید سالی پر از ویزا
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
باوجود کارنت شدن تا ۲۵۰۰، فعلا با چیزایی که من خوندم تا حدود کیس نامبر ۵۰۰ نامه ی مصاحبه رو دریافت کردن، دوستان اگه اطلاعی دارید بنویسید.
ممنون.
به امید سالی پر از ویزا
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
کیس نامبر من 27xx است آیا برای NOVEMBER CURRENT میشم؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-03 ساعت 07:45)aidin2015 نوشته:  کیس نامبر من 27xx است آیا برای NOVEMBER CURRENT میشم؟
به احتمال زیاد کارنت میشید دوست من.
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، aidin2015 ، A_A
(2014-09-02 ساعت 23:01)mfte.teacher نوشته:  بچه ها بیاین پیش کنیم با توجه به آمار چند روز بعد کامینگ سون زدن، ویزا بولتن رو اعلام میکنن؟ من فک کنم نهایتا یه هفته دیگه. البته ادمین های با تجربه هم همکاری و همیاری بفرمایین
تحلیل من اینه که تعداد کمی رو کارنت میکنن ، اونم یه دلیل مهم داره !!
" چون تا اعلام کارنت نوامبر بازم هنوز هیچ کس مصاحبه نرفته و همین جوریش هم 2500 خیلی زیاده نسبت به سال های قبل"
به احتمال زیاد کم کارنت میشه ولی از ماه بعدش روند افزایشیش شروع میشه...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، behdadK ، babak12 ، mfte.teacher
من اگه بخوام پيش بيني كنم ، مگم اين ماه براي اسيا كارنتي نداريم چون توي ٢٥٠٠ تاي اول موندن ، هنوز بكثر بچه ها نامه دومشون نيومده ، قاعدتا بايد كارنتي هاي ماه قبل ٢٠١٥ تو دو ماه برن واسه مصاحبه
حالا ما پيش بيني كرديم ديگه .
با تشكر باييييييي
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12
سلام بچه ها خسته نباشید

وقتی نامه دوم بیاد صفحه چه تغییری میکنه؟ با چه اطلاعاتی باید وارد شیم؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-09-03 ساعت 08:53)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها خسته نباشید

وقتی نامه دوم بیاد صفحه چه تغییری میکنه؟ با چه اطلاعاتی باید وارد شیم؟

سلام دوست عزيز
زمان و مكان قطعي مصاحبه شما مشخص ميشه
با همون اطلاعاتي كه در اولين ثبت نامه شما دريافت كرديد
شامل Confirmation Number /Last/Family Name /Year of Birth مي باشد
كه بايد از اينجا بررسي كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bahram10 ، rezasadeghi ، behdadK ، shahriar2002 ، HERMES7 ، atlantis770 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان