کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-13 ساعت 22:30)shahin2737 نوشته:  دیگه روزهای اخره لاتاری ماهاست و فقط ما موندیم .اگر رقم صدگان کیس نامبرتون رو اعلام بکنید هیچ طوری نمیشه.
من اعلام کردم 83XX
تشکر کنندگان: bahar101 ، مهدی هژ ، shahin2737
ماهم رقم صدگانو زدیم بخاطر شاهین ۲۷۳۷!

ای کاش دقیقا معلوم بود چند نفر در انتظاریم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، mandikhanum ، shahin2737
(2015-05-13 ساعت 22:19)Manamehr نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:07)bidad نوشته:  دوستانی که تازه دارن رویت میشن لطفا امضاتون رو کامل کنید
منم که همیشه هستم. روزی نیست که پنج بار به این تاپیک سر نزنم

دوست عزیز میشه یه فضولی بکنم؟
چرا تا نارچ فرمو پر نکردید؟
من اول فکر می کردم قبل از کارنت شدن باید پر کنیم و چند ماه هم به مهاجرسزا سر نمیزدم کلا روند کارنتیها هم بد بود تا بیام فرمارو پر کنم شد مارچ . الانم دست به دعام که روند بررسی پرونده ها در کی سی سی سریعتر بشه.
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، mojgan m ، mandikhanum
(2015-05-13 ساعت 23:05)bidad نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:07)bidad نوشته:  دوستانی که تازه دارن رویت میشن لطفا امضاتون رو کامل کنید

من اول فکر می کردم قبل از کارنت شدن باید پر کنیم و چند ماه هم به مهاجرسزا سر نمیزدم کلا روند کارنتیها هم بد بود تا بیام فرمارو پر کنم شد مارچ . الانم دست به دعام که روند بررسی پرونده ها در کی سی سی سریعتر بشه.
نگران نباشید تا کارنت شدن ما تقریبا ۵ ماهو پرکردید
اگه خدا بخواد ما بریم همه چی خودش ردیف میشه Smile

وای چرا سه بار اومد؟
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-13 ساعت 22:34)َalikh نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 22:30)shahin2737 نوشته:  دیگه روزهای اخره لاتاری ماهاست و فقط ما موندیم .اگر رقم صدگان کیس نامبرتون رو اعلام بکنید هیچ طوری نمیشه.
من اعلام کردم 83XX
ما هم **76
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: َalikh ، shayan seyfi ، مهدی هژ ، Hamraaz Jng ، shahin2737
بهار جان پس ما و شما خیلی بهم نزدیکیم
شاید همو ببینیم Smile
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: َalikh ، مهدی هژ ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، shahin2737
(2015-05-13 ساعت 18:41)bia2mob نوشته:  خوب بچه های کیس بالایی خودتونو اماده کنیدبرا کارنتی این ماه به یاری خدا

ما آماده ایم بخدا واسه این ماه هم آماده بودیمShy
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، shahin2737
(2015-05-13 ساعت 23:19)bahar101 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 18:41)bia2mob نوشته:  خوب بچه های کیس بالایی خودتونو اماده کنیدبرا کارنتی این ماه به یاری خدا

ما آماده ایم بخدا واسه این ماه هم آماده بودیمShy

من مطمئن بودم این ماه کارنت نمیشیم
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum
78XX نبوددد
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Hamraaz Jng ، mandikhanum ، shahin2737
سلام دوستان بغير از styvan كارنتي ماه بعد همه سفارت انكارا و ايروان هستن! امسال با همه سختيهاش و جشم انتظاري براي كارنت شدن. بيش از 1 سال كذشت......... انشاالله تا وقت ديكه ميريم مصاحبه--ويزاي يك ضررررررب--اولين سفر به امريكا براي دريافت كرين كارت................
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum
كارنتي هاي سري بعد سفارت ابوظبي جند نفر هستن؟
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من وقتی کیس نامبر شما رو میفهمم اصلا روم نمیشه راجع به کیس نامبر خودم صحبت کنم و این اولین بار کامنت میزارم.من شمارم تقریبا 14600 البته نه از سهمیه ایران. یعنی امیدی هست کارنت بشم؟
تشکر کنندگان: mandikhanum ، shahin2737
(2015-05-14 ساعت 01:40)Alireza554_ab نوشته:  دوستان سلام من وقتی کیس نامبر شما رو میفهمم اصلا روم نمیشه راجع به کیس نامبر خودم صحبت کنم و این اولین بار کامنت میزارم.من شمارم تقریبا 14600 البته نه از سهمیه ایران. یعنی امیدی هست کارنت بشم؟

دوست عزيز اميدوارم شهروند كشورى باشى كه از سهميه اونجا استفاده كردى و قبول شدى در غير اينصورت متاسفانه ريجكت خواهيد شد، اگر از سهميه اروپا يا افريقا بدرستى استفاده كردى و قبول شدي اصلا جاى نگرانى نيست و مطمئنأ كارنت و به مصاحبه دعوت خواهيد شد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mandikhanum
من هم هستم ٨٠xx
به اميد اينكه هممون ويزا بگيريم
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum ، shahin2737
(2015-05-14 ساعت 02:14)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 01:40)Alireza554_ab نوشته:  دوستان سلام من وقتی کیس نامبر شما رو میفهمم اصلا روم نمیشه راجع به کیس نامبر خودم صحبت کنم و این اولین بار کامنت میزارم.من شمارم تقریبا 14600 البته نه از سهمیه ایران. یعنی امیدی هست کارنت بشم؟

دوست عزيز اميدوارم شهروند كشورى باشى كه از سهميه اونجا استفاده كردى و قبول شدى در غير اينصورت متاسفانه ريجكت خواهيد شد، اگر از سهميه اروپا يا افريقا بدرستى استفاده كردى و قبول شدي اصلا جاى نگرانى نيست و مطمئنأ كارنت و به مصاحبه دعوت خواهيد شد

ایران هستید؟
سهمیه کدوم قاره اید؟
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان