کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
میبینم که برو بچ داریم دور هم جمع میشیم به به به به
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: sayat ، babisondes ، Hamraaz Jng ، Rose2015 ، bahar101 ، mandikhanum ، shahin2737
کارنت های ماه بعد مصاحبشون میافته برای کی؟
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 09:45)sayat نوشته:  کارنت های ماه بعد مصاحبشون میافته برای کی؟
امکانش هست بین ۱۰ مرداد تا ۱۰ شهریور باشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، sayat ، bahar101 ، mandikhanum
منم که هستم ! Rolleyes
جالبی این پروسه واسه من اینه که با وجود دونستن اینکه کارنتی های بعدی یه ماه دیگه اعلام میشه هر روز که کارمو شروع می کنم علاوه بر میل هام این تاپیک هم یکی از صفحه هایی که از صب باز می کنم و دائم در حال چک کردنشم Smile
من همونی بودم که خیلی ریلکس و بی تفاوت بودم ! Big Grin
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: مهدی هژ ، bia2mob ، bahar101 ، mandikhanum ، shahin2737
(2015-05-14 ساعت 10:07)Hamraaz Jng نوشته:  منم که هستم ! Rolleyes
جالبی این پروسه واسه من اینه که با وجود دونستن اینکه کارنتی های بعدی یه ماه دیگه اعلام میشه هر روز که کارمو شروع می کنم علاوه بر میل هام این تاپیک هم یکی از صفحه هایی که از صب باز می کنم و دائم در حال چک کردنشم Smile

بابا ریلکس بی تفاوت به خاطر ریلکسیت میخواستم یه رتبه بدم ظرفیتم تمام شده باشه طلبتSmile
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، babisondes ، bahar101 ، mojgan m ، shahin2737
(2015-05-14 ساعت 10:16)مهدی هژ نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 10:07)Hamraaz Jng نوشته:  منم که هستم ! Rolleyes

بابا ریلکس بی تفاوت به خاطر ریلکسیت میخواستم یه رتبه بدم ظرفیتم تمام شده باشه طلبتSmile

من یادم میمونه ها ! Big Grin
مچکرم Wink
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: مهدی هژ ، bahar101 ، mandikhanum ، mojgan m
بچه های کارنت شده سایت سیس هنوز از at NVC خارج نشده؟
تشکر کنندگان: shahin2737
(2015-05-14 ساعت 10:43)رضا2015 نوشته:  بچه های کارنت شده سایت سیس هنوز از at NVC خارج نشده؟

خير قربانCool
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 22:30)shahin2737 نوشته:  دیگه روزهای اخره لاتاری ماهاست و فقط ما موندیم .اگر رقم صدگان کیس نامبرتون رو اعلام بکنید هیچ طوری نمیشه.

منو شما خیلی شماره هامون نزدیکه همه اگه سفارتامون یکی بود فک کنم با هم میرفتیم مصاحبهBig Grin

آقا 78** هایی که سفارت ایروانن دساشوووون بالاااااااااBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCoolCool
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، shahin2737
(2015-05-13 ساعت 23:18)Manamehr نوشته:  بهار جان پس ما و شما خیلی بهم نزدیکیم
شاید همو ببینیم Smile

بله عزیز حتما با اومدن نامه دوم به هم خبر میدیم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-05-14 ساعت 09:55)babisondes نوشته:  

اون وقت اونایی که واسه سپتامر کارنت میشن کی میرن مصاحبه ؟
بیچاره نشیم یه وقت ماه دیگه کارنت نشیم؟Sad
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct

خدايا
كه دركش ميكنند
تشکر کنندگان: babisondes ، sayat
(2015-05-14 ساعت 12:33)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 09:55)babisondes نوشته:  

از ۱۰ شهریور تا ۱۰ مهر.
نگران نباش دختر جانShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mandikhanum ، sayat
(2015-05-05 ساعت 01:15)mandikhanum نوشته:  دو سال پیش اردیبهشت ماه وقتی در نهایت ناامیدی و افسردگی بودم شخصی اومد تو زندگیم که کل زندگیمو عوض کرد زندگیم پر شد از شادی و امید و انرژی مثبت.سال پیش تو همین ماه خبر قبولی لاتاریم اومد و فهمیدم واقعا انرژی مثبت میتونه کوه رو جا به جا کنه.در ادامش چند وقت بعد همون ادم با ارزش زندگیم واسه این که از دست ندیم همو اومد خاستگاری و .فک کنین در کمتر ۱ ماه همه اینا اتفاق اوفتاد
همه چی سریع و خوب پیش رفت.
حالام با این که کیس نامبرم بالاس دلم میخواد تو همین ماه کارنت شم که واقعا اردیبهشت واسم بهشت شه.اردیبهشت واسم پر شه از تاریخای قشنگ و سرنوشت ساز Big Grin

درسته که این ماه کارنت نشدم که خیلی دیگه ذوق مرگ شم و اردیبهشت به ماه شانسم تبدیل شه اما شاید باورتون نشه.22 ام که کارنتی هارو اعلام کردن سالگرد آشنایی من با همسرم دو سال پیش بود
شاید کارنت نشدنمونم یه حکمتی توش بوده Smile

خدايا
كه دركش ميكنند
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 12:42)babisondes نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 09:55)babisondes نوشته:  [quote='sayat' pid='611479' dateline='1431580537']

از ۱۰ شهریور تا ۱۰ مهر.
نگران نباش دختر جانShy
آیکیو بازی در اوردم یه لحظه فک کردم آخر سپتامبر همون آخر شهریوره Big Grin

خدايا
كه دركش ميكنند
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 12:49)mandikhanum نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 12:42)babisondes نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 09:55)babisondes نوشته:  [quote='sayat' pid='611479' dateline='1431580537']

از ۱۰ شهریور تا ۱۰ مهر.
نگران نباش دختر جانShy
آیکیو بازی در اوردم یه لحظه فک کردم آخر سپتامبر همون آخر شهریوره Big Grin

اپیدمیه این قضیه بین خانومها Big Grin خانوم بنده هم همینطورنSmile
تشکر کنندگان: mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان