کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان
خانوم گل منم میخواد پیش بینی کنه و پیش بینیش 8100 تا 8300 هست . اگه پیش بینیش درست بود رتبه یادتون نره
ممنون از لطفتون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mandikhanum ، َalikh ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، mojgan m ، bahar101
(2015-05-20 ساعت 21:49)areb1356 نوشته:  دوست عزیز.
خوبیش اینه که من و شما میدونیم مصاحبمون هفته اول اگوسته :)

والا ما از دوستان شنیدیم ترتیبی نیست زنان مصاحبه و بوده کیس شماره بالاتری که هفده اول رفته و بلعکس!
معلوم نیست روالشون چجوریه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: َalikh ، areb1356 ، ARSAMNEW ، mojgan m ، nimanoush ، bahar101
(2015-05-20 ساعت 23:35)Manamehr نوشته:  

والا ما از دوستان شنیدیم ترتیبی نیست زنان مصاحبه و بوده کیس شماره بالاتری که هفده اول رفته و بلعکس!
قبلا اره ولي با پروسس فرماي ٢٦٠ خيلي مرتب تر شده
تشکر کنندگان: areb1356 ، ARSAMNEW ، mojgan m ، nimanoush ، bahar101
سلام دوستان
یه سوال داشتم.
به نظرتون بعد از کارنت شدنم نامه دوم برام دیر میاد حتما؟
آخه من فرم ds260 ششم سپتامبر فرستاده بودم
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mojgan m ، bahar101
(2015-05-21 ساعت 00:15)shayan seyfi نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم.

ما که نوامبر فرستادیم
میگن اگه ۵ ماه گذشته باشه دیگه تاثیر چندانی نداره
دیگه نمی دونم صحت داره دقیفا یا نه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Aghaman ، ARSAMNEW ، shayan seyfi ، mojgan m ، bahar101
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m ، َalikh ، nimanoush ، bahar101
دوستان الان تا چه شماره ای کارنت شدند و کارنتی جدید چندم ماه اعلام میشه؟
یکی از دوستان من 8300 هست
امیدی هست بره مصاحبه؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
یه سوال داشتم.

نه دیگه تاثیری نداره
فرمتان کاملا پروسس شده و به موقع نامه ی دومتان می آید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، mojgan m ، nimanoush ، bahar101
یه سوال داشتم.

(2015-05-21 ساعت 07:49)babisondes نوشته:  مرسی از تشویق همتون بابت حدس درستم Big Grin
هستم در خدمتتون جایی نرفتم ، طبق معمول هر شب دنبال رفیق بازی های شبانه بودم نشد بیام همراهیتون کنم Smile
ایمیل اومده اما نامه جایگزین نشده ، جالبه دوستی که ۶۷۰۰ بوده و نوامبر ارسال کرده فرماشو نامش اومده و ۲ جولای مصاحبشه!

مثل اینکه به موقع میاد نگران نباشید این بالا هم سند زندشو گذاشتم براتون
دوستمون با 6700 دوم جولای میره مصاحبه تو نوامر تازه مدارک رو ارسال کرده و جزو اولین نفرات در جولای میره مصاحبه پس شما هم نگران نباش
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، Hamraaz Jng ، ican2015 ، mojgan m ، bahar101
(2015-05-20 ساعت 23:35)Manamehr نوشته:  

سلام دقيقا درست فرموديد
همين نامه هايي كه ديشب اومد واسه برخي دوستان، برخي عزيزان با شماره نزديك به انتهاي رنج اعلام شده و ارسال فرم اول در نوامبر و حتي تغيير سفارت در دوم جولاي مصاحبه دارند و برخي ديگر با شماره كيس هاي پايين و ارسال فرم در ماه مي، در هفته انتهايي جولاي زمان مصاحبه برايشان تعيين شده است!!!!!!!
تشکر کنندگان: babisondes ، Hamraaz Jng ، shahin2737 ، mojgan m ، ARSAMNEW ، bahar101 ، mandikhanum
نامه دوم ها آمد و سیمون به زودي پیش بینی میکنه?
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: babisondes ، shahin2737 ، mojgan m ، َalikh ، bahar101 ، mandikhanum
برو بچ گل گلاب چندم خرداد کارنتیای جدیدو اعلام میکنن
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
انشاله 21-22 خرداد.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: babisondes ، مهدی هژ ، mojgan m ، nimanoush ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-05-21 ساعت 10:43)مهدی هژ نوشته:  برو بچ گل گلاب چندم خرداد کارنتیای جدیدو اعلام میکنن

یک دونه جگر گوساله، یک کیلو ارزن، ۳ تا پشگل الاغ، موی گرگ سیاه تبت، نیش عقرب بیار تا واست پیش گویی کنم WinkSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، mojgan m ، َalikh ، shahin2737 ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-21 ساعت 11:09)babisondes نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 10:43)مهدی هژ نوشته:  برو بچ گل گلاب چندم خرداد کارنتیای جدیدو اعلام میکنن

یک دونه جگر گوساله، یک کیلو ارزن، ۳ تا پشگل الاغ، موی گرگ سیاه تبت، نیش عقرب بیار تا واست پیش گویی کنم WinkSmile

بابا بی خیال ارزون حساب کن مشتری شیم
ولی خداییش چندم خرداد اعلام میکنن

اهان الان دیدم دوستمون گفت
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان