کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-21 ساعت 09:01)ican2015 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 23:35)Manamehr نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 21:49)areb1356 نوشته:  دوست عزیز.
خوبیش اینه که من و شما میدونیم مصاحبمون هفته اول اگوسته :)

والا ما از دوستان شنیدیم ترتیبی نیست زنان مصاحبه و بوده کیس شماره بالاتری که هفده اول رفته و بلعکس!
معلوم نیست روالشون چجوریه
سلام دقيقا درست فرموديد
همين نامه هايي كه ديشب اومد واسه برخي دوستان، برخي عزيزان با شماره نزديك به انتهاي رنج اعلام شده و ارسال فرم اول در نوامبر و حتي تغيير سفارت در دوم جولاي مصاحبه دارند و برخي ديگر با شماره كيس هاي پايين و ارسال فرم در ماه مي، در هفته انتهايي جولاي زمان مصاحبه برايشان تعيين شده است!!!!!!!

احتمالا آیتمهایی در این ترتیب چینش مصاحبه موثرند که ما ازش بیخبریم!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-05-21 ساعت 11:31)Manamehr نوشته:  

والا ما از دوستان شنیدیم ترتیبی نیست زنان مصاحبه و بوده کیس شماره بالاتری که هفده اول رفته و بلعکس!
سلام دقيقا درست فرموديد
همين نامه هايي كه ديشب اومد واسه برخي دوستان، برخي عزيزان با شماره نزديك به انتهاي رنج اعلام شده و ارسال فرم اول در نوامبر و حتي تغيير سفارت در دوم جولاي مصاحبه دارند و برخي ديگر با شماره كيس هاي پايين و ارسال فرم در ماه مي، در هفته انتهايي جولاي زمان مصاحبه برايشان تعيين شده است!!!!!!!

منم فكر ميكنم افرادى كه تعداد نفرات كيس بيشتر بوده رو زودتر گذاشتن چون بيشتر دوستانى كه نامه دومشون آپديت شده ٢-٣ نفره بودن

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m ، nimanoush ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-21 ساعت 11:34)ladank نوشته:  

سلام دقيقا درست فرموديد

منم فكر ميكنم افرادى كه تعداد نفرات كيس بيشتر بوده رو زودتر گذاشتن چون بيشتر دوستانى كه نامه دومشون آپديت شده ٢-٣ نفره بودن

پس چرا مارو حساب نکردن?! من حقمو از تو میخام Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ican2015 ، mojgan m ، bahar101
(2015-05-21 ساعت 11:34)ladank نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 23:35)Manamehr نوشته:  [quote='areb1356' pid='614202' dateline='1432142362']
دوست عزیز.

سلام دقيقا درست فرموديد

[/quote
نميدونم
شايد، ولي ما كيسمون 4 نفره تاريخ ارسال فرمهامون هم ماه مي، شمارمون هم 60xx ولي هنوز حتي نامه دوممون ارسال نشده(ايميل اومده، نامه آپديت نشده)!!!!!!!!
تشکر کنندگان: babisondes ، gonbad61 ، mojgan m ، nimanoush ، bahar101 ، mandikhanum
ما هم احتمال زیاد باید دوم سوم اگوست باشیمایشاا... چون فرم خانممو همون روزی که سایت ثبت نام باز شد فرستادیم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: babisondes ، sayat ، mojgan m ، bahar101 ، hamed shayan
(2015-05-21 ساعت 11:47)مهدی هژ نوشته:  ما هم احتمال زیاد باید دوم سوم اگوست باشیمایشاا... چون فرم خانممو همون روزی که سایت ثبت نام باز شد فرستادیم

همه كارنتى هاى جولاى مصاحبشون ماه جولاى هستش آگوست واسه كارنتى هاى ماه بعد يعنو جولاى هستش

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m ، َalikh
تشکر کنندگان: ican2015 ، mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-21 ساعت 09:46)sayat نوشته:  نامه دوم ها آمد و سیمون به زودي پیش بینی میکنه?

دوست عزيز از كجا مي دونيد نامه ها اومدن؟ چون من سايت سفارت انكارا رو چك كردم هنوز اپديت نشده ، ايا وب سايت ديگه اي هست براي چك كردن؟؟ ممنون
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
(2015-05-21 ساعت 13:11)Macy نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 09:46)sayat نوشته:  نامه دوم ها آمد و سیمون به زودي پیش بینی میکنه?

دوست عزيز از كجا مي دونيد نامه ها اومدن؟ چون من سايت سفارت انكارا رو چك كردم هنوز اپديت نشده ، ايا وب سايت ديگه اي هست براي چك كردن؟؟ ممنون

ای میل نامه دپم اومده ولی هنوز رو یایت قرار نگرفته
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Macy ، mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
دوستان عزیز ..... بحث نامه دوم در این تاپیک نیست .

در تاپیک انتظار برای مصاحبه 2015 باید پیگیری کنید .

این تاپیک برای دوستان عزیزی هست که منتظر بولتن و یا اخبار مرتبط با بولتن هستن ...

اینجوری دوستان فک میکنن خبر جدیدی شده اما وقتی میان در تاپیک میبینن یه مبحثی هست که ربطی به بولتن نداره

لذا لطفا هر پست را در جای خود بدهید

ممنون از همکاری شما . و به امید کارنت شدن این سری همه ایرانی ها
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

اوه سوختم اين تاپيك چقدر داغ شده
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، Hamraaz Jng
سلام. شماره کیس من 33xx هست و سفارت آنکارا باید برم. و 10 may فرم 260 را سابمیت کردم. لطفا راهنمایی کنید حدودا چه وقت کارنت خواهم شد و چه وقت برای مصاحبه به سفارت خواهم رفت؟ با تشکر
تشکر کنندگان: َalikh ، mojgan m
(2015-05-21 ساعت 16:17)nana7799 نوشته:  سلام. شماره کیس من 33xx هست و سفارت آنکارا باید برم. و ۱۰ may فرم 260 را سابمیت کردم. لطفا راهنمایی کنید حدودا چه وقت کارنت خواهم شد و چه وقت برای مصاحبه به سفارت خواهم رفت؟ با تشکر

شما برنده ٢٠١٦ هستين ؟ اگه ٢٠١٥ هستين چرا انقدر دير ؟!!
اگه ٢٠١٥ باشين شايد سپتامبر
اگه ٢٠١٦ هستين نوامبر يا دسامبر
تشکر کنندگان: mojgan m
سلام به دوستان خوب. من زیاد اینجا نمیام و خیلی تو جریان دقیق نیستم. احتمالا ماه دیگه کارنت میشم . میشه بفرمایید کی میرم مصاحبه حدودا. محل مصاحبه رو زدم ابوظبی!
نمیدونم بعد کارنتی چیکار کنم و چه مدارکی اماده کنم. و وقت دکتر بگیرم یا نه...
ببخشید سوال فوق ابتداییه. شرمندم.
(2015-05-21 ساعت 22:32)farhadfarhad57 نوشته:  سلام به دوستان خوب. من زیاد اینجا نمیام و خیلی تو جریان دقیق نیستم. احتمالا ماه دیگه کارنت میشم . میشه بفرمایید کی میرم مصاحبه حدودا. محل مصاحبه رو زدم ابوظبی!
نمیدونم بعد کارنتی چیکار کنم و چه مدارکی اماده کنم. و وقت دکتر بگیرم یا نه...
ببخشید سوال فوق ابتداییه. شرمندم.

خب دوست من خودت هم همکاری کن لطفا
حداقل حدود شماره کیست رو بده تا دوستان دقیق کمک کنند
ممنون
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان