کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-21 ساعت 16:33)َalikh نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 16:17)nana7799 نوشته:  سلام. شماره کیس من 33xx هست و سفارت آنکارا باید برم. و ۱۰ may فرم 260 را سابمیت کردم. لطفا راهنمایی کنید حدودا چه وقت کارنت خواهم شد و چه وقت برای مصاحبه به سفارت خواهم رفت؟ با تشکر

شما برنده ٢٠١٦ هستين ؟ اگه ٢٠١٥ هستين چرا انقدر دير ؟!!
اگه ٢٠١٥ باشين شايد سپتامبر
اگه ٢٠١٦ هستين نوامبر يا دسامبر
ایشون برنده 2016 هستن. چون 2015 ها بعد از 19 می فرمارو سابمیت کردن.
منتظر باشید تا فرایند 2016 ها آغاز بشه. کارهای مدیکالتون انجام بدین . احتمالا نوامبر یا دسامبر میرین مصاحبه.
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 22:32)farhadfarhad57 نوشته:  سلام به دوستان خوب. من زیاد اینجا نمیام و خیلی تو جریان دقیق نیستم. احتمالا ماه دیگه کارنت میشم . میشه بفرمایید کی میرم مصاحبه حدودا. محل مصاحبه رو زدم ابوظبی!
نمیدونم بعد کارنتی چیکار کنم و چه مدارکی اماده کنم. و وقت دکتر بگیرم یا نه...
ببخشید سوال فوق ابتداییه. شرمندم.

کیس نامبرتون چنده؟
شما برید سراغ واکسنها ،زدیدشون بعد از طریق پاستور کارت زرد بین المللی بکیرید
ترجمه مدارک مثل شناسنامه کارت نلی مدارک تحصیلی کارت پایان خدمت ،اگه متاهلید دو نسخه عقدنامه
عکس ۵*۵
نامه تمکن مالی و ...
کارنت شدید تو مباحث مربوطه که دنبال کنید میفهمید باید چه کنید
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mojgan m ، styvan ، bahar101
(2015-05-21 ساعت 22:32)farhadfarhad57 نوشته:  سلام به دوستان خوب. من زیاد اینجا نمیام و خیلی تو جریان دقیق نیستم. احتمالا ماه دیگه کارنت میشم . میشه بفرمایید کی میرم مصاحبه حدودا. محل مصاحبه رو زدم ابوظبی!
فرهاد جان. بابا ایواله.اعصاب فولادی داری که اصلا دنبال کارهات نیستی.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-05-22 ساعت 00:32)shahin2737 نوشته:  
فرهاد جان. بابا ایواله.اعصاب فولادی داری که اصلا دنبال کارهات نیستی.
سلام .. ممنون از شما و Aghaman و manamehr . راستش پرونده مهاجرتی کانادا دارم و تا چند ماه دیگه ایشالا اگه خدا بخواد ویزام میاد. واسه همین خیلی درگیر کارای اون بودم و فقط هر ماه لیست کارنتیه لاتاری رو چک کردم. همین. چون کیس نامبرم بالا بود خیلی امید نداشتم به این. اما بالاخره شانسمو باید امتحان کنم دیگه. کیس نامبرم 7900 هست. البته من فرم اصلی رو که پر کردم قبلا (زحمت کشیدم Smile )
و واکسن هم دوتا زدم یکی ام ام ار و یکی کزاز. ولی دیگه هیچی نمیدونم.
تشکر کنندگان: mojgan m ، shahin2737 ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، Aghaman
(2015-05-21 ساعت 23:08)bidad نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 16:33)َalikh نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 16:17)nana7799 نوشته:  سلام. شماره کیس من 33xx هست و سفارت آنکارا باید برم. و ۱۰ may فرم 260 را سابمیت کردم. لطفا راهنمایی کنید حدودا چه وقت کارنت خواهم شد و چه وقت برای مصاحبه به سفارت خواهم رفت؟ با تشکر

شما برنده ٢٠١٦ هستين ؟ اگه ٢٠١٥ هستين چرا انقدر دير ؟!!
اگه ٢٠١٥ باشين شايد سپتامبر
اگه ٢٠١٦ هستين نوامبر يا دسامبر
ایشون برنده ۲۰۱۶ هستن. چون ۲۰۱۵ ها بعد از 19 می فرمارو سابمیت کردن.
منتظر باشید تا فرایند ۲۰۱۶ ها آغاز بشه. کارهای مدیکالتون انجام بدین . احتمالا نوامبر یا دسامبر میرین مصاحبه.
You have been randomely selected for the ficsal year 2015
این یعنی برای سال 2015 که در حال اتمام هست برنده شدید. شما خیلی استرس دارید و دارید دچار اشتباه میشید. لطفا نامه تون رو به ی شخص قابل اعتماد که زبانش خوب باشه و استرس نداشته باشه نشون بدید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101
لطفا اطلاعات بیشتری از خودتون بگید تا دوستان راهنمایی کنن. کیس نامبرتان با چه شماره ای آغاز میشه؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 11:19)bidad نوشته:  
لطفا اطلاعات بیشتری از خودتون بگید تا دوستان راهنمایی کنن. کیس نامبرتان با چه شماره ای آغاز میشه؟
نانا جان برنده ۲۰۱۵ هستید؟
اگه آره چرا انقدر دیر فرستادید؟!
برای سال ۲۰۱۵ شماره های رده شما کارنت شدن و مصاحبه رفتند،باید منتظر اتمام پروسس فرم تون و دریافت نامه دوم باشید.
اگر ۲۰۱۶ هستید که باید منتظر ویزا بولتنهای مربوطه باشید احتمال خیلی زیاد قبل از سال ۹۵ مصاحبه میرید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: َalikh
این ماه زود میگذره تا 15 خرداد که تعطیلاته بعدشم 5 روز بیشتر نمونده ای ول
بالاخره ماهعم میریم خونه بغلی ایششالا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، sayat ، mojgan m ، areb1356 ، mandikhanum
(2015-05-23 ساعت 10:55)مهدی هژ نوشته:  این ماه زود میگذره تا 15 خرداد که تعطیلاته بعدشم ۵ روز بیشتر نمونده ای ول

بله بله زود بياين مناظريم Smile

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes ، bahar101 ، مهدی هژ ، mojgan m
اول هفته و یه صبح پر انرژی !
سلام به همه مهاجرسرایی ها ...
یه سلام ویژه به بچه های تاپیک بولتن ...

فقط میخواستم بگم ایول به صبر و حوصلتون ...
ماها "خاک خورده "ی لاتاری هستیم !!!

خواستم بگم که داریم به اخرین روزای این تاپیک نزدیک میشیم و ماها اخرین نفراتی هستیم که از مهاجرسرا میریم ....
هوای هم رو داشته باشیم که دلمون واسه این روزا تنگ میشه .

به هم انرژی ++++++++++++++++ بدیم ...
به لحظه ای فکر کنیم که افیسر بهمون میگه "ویزاتون تا 4 روز کاری میرسه دستتون"....
به لحظه ای که این خبر رو به خانوادمون میدیم ...
به شب بعد از مصاحبه که قراره تا صبح خوابمون نبره و غرق فکر و خیال باشیم ...
به لحظه ی ورودمون به بلاد کفر ....

پرچم بچه های بالای 7 هزار بالاست ...

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babisondes ، HERMES7 ، bahar101 ، fati.d ، مهدی هژ ، p00ya2001 ، sayat ، sasanoush ، areb1356 ، Hamraaz Jng ، mandikhanum ، w5gf
(2015-05-23 ساعت 11:08)ladank نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 10:55)مهدی هژ نوشته:  این ماه زود میگذره تا 15 خرداد که تعطیلاته بعدشم ۵ روز بیشتر نمونده ای ول

میوه شیرینی بخرین داریم میایم خیلی تو زحمت نیفتینا والا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-05-23 ساعت 11:26)rezasadeghi نوشته:  اول هفته و یه صبح پر انرژی !
سلام به همه مهاجرسرایی ها ...
یه سلام ویژه به بچه های تاپیک بولتن ...

فقط میخواستم بگم ایول به صبر و حوصلتون ...
ماها "خاک خورده "ی لاتاری هستیم !!!

خواستم بگم که داریم به اخرین روزای این تاپیک نزدیک میشیم و ماها اخرین نفراتی هستیم که از مهاجرسرا میریم ....
هوای هم رو داشته باشیم که دلمون واسه این روزا تنگ میشه .

به هم انرژی ++++++++++++++++ بدیم ...
به لحظه ای فکر کنیم که افیسر بهمون میگه "ویزاتون تا ۴ روز کاری میرسه دستتون"....
به لحظه ای که این خبر رو به خانوادمون میدیم ...
به شب بعد از مصاحبه که قراره تا صبح خوابمون نبره و غرق فکر و خیال باشیم ...
به لحظه ی ورودمون به بلاد کفر ....

پرچم بچه های بالای ۷ هزار بالاست ...

-->به امید ویزای یکضرب <--

خدایی یه رتبه توپ برازندتونه
تشکر کنندگان: babisondes ، rezasadeghi ، bahar101 ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، mandikhanum ، styvan
(2015-05-23 ساعت 11:48)مهدی هژ نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 11:08)ladank نوشته:  

میوه شیرینی بخرین داریم میایم خیلی تو زحمت نیفتینا والا
ما هم هستیم
تشکر کنندگان:
هممون مییریم تعارف اومد نیمد داره بابا حالا که اصرار میکنید یه ناهاروشام میایم ناراحت نشین
تشکر کنندگان:
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: َalikh ، sayat ، mojgan m ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، Macy ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان