کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-05 ساعت 19:47)hamed shayan نوشته:  به نظرتون به صلاح هست که all current کنن؟

به نظر من اگه Except نپال بزنن وتا 8500 اعلام کنن خوبه چون دفعه قبل که زدن خیلی برای ایرانی ها خوب شد چون یه عده بسیار زیادی نپالی تو صف باقی موندند.. اگه به فایل ceac جدید دقت کنید تقریبا بعد از شماره کیسهای 6400 کلی At NVC مونده که intransitیا ready نشدن که احتمالا همه شون نپالی هستن و اگه کارنت بشن خداییی نکرده مثل پارسال همه ویزا ها رو درو می کنن. این نظر شخصیه من هست حال اگه کسی نظر دیگه ای داره بگه ممنون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: salar5452 ، ریحانا ، bahar101 ، hamed shayan ، shahin2737
سلااااااااااااااااااااااااااااااام به همگیییییییییی
دیگه رسیدیم به هفته آخر این تاپیک !
ایشالا که تعطیلات خوبی رو گذروندین همگی !
حالا این همه صبر کردیم انگار این چند روز سخت تر از کل روزایی که گذروندیم می خواد بگذره Big Grin
من پیش بینیم رو 8650 ! Cool

یه هفته پر از انرژی های خوب ، آرامش و موفقیت داشته باشید Rolleyes
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، الناز٢ ، salar5452 ، sayat ، bahar101 ، rezasadeghi ، َalikh ، mcbehnam
(2015-06-06 ساعت 08:36)bitarafsajad2 نوشته:  سلام به همه دوستان

همسر من در لاتاری ۲۰۱۵ برنده شده٬ کیس نامبر ما هم 53xx هست٬

به دلیل مشکلات سربازی من و نداشتن پاسپورت و... فرم DS-260 رو دیر پر کردیم و فرستادیم٬ یعنی هفته ی پیش یکشنبه ۱۰ خرداد 94

به نظرتون کی نامه دوم به دستم میرسه؟ (ایمیل میشه؟)

و تقریبا زمان مصاحبه ام چه زمانی هست؟

اصلا شانسی مونده؟

من احتمالا تا اواسط شهریور ممنوع الخروج میشم٬ میتونم زورتر از این زمان مصاحبه بشم؟

ممنون از راهنماییتون...

دوستان کسی هست راهنمایی کنه؟
شماره کیس: 2015AS00005XXX
مشاهده نامه اول: 1 می ۲۰۱۴
کنسولگری: آنکارا ( تغییر به ابوظبی )
ارسال فرم ها: ۳۱ می ۲۰۱۵ ( خیلی دیر!!!! )
دریافت نامه دوم: ۲۳ جولای ۲۰۱۵ ( شانس اوردیم! Shy )
تعداد افراد : ۲ نفر
مصاحبه: ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵
دریافت ویزا : ایشالا یه ضرب Big Grin
مقصد : ایرواین کالیفرنیا
ورود به آمریکا: _____
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 10:41)bitarafsajad2 نوشته:  

به دلیل مشکلات سربازی من و نداشتن پاسپورت و... فرم DS-260 رو دیر پر کردیم و فرستادیم٬ یعنی هفته ی پیش یکشنبه ۱۰ خرداد 94

اصلا شانسی مونده؟

من احتمالا تا اواسط شهریور ممنوع الخروج میشم٬ میتونم زورتر از این زمان مصاحبه بشم؟

ممنون از راهنماییتون...

کلا دو ماه مونده یا آگوست میرین یا سپتامبر. البته احتمال اینکه این ماه نامه دوم براتون بیاد کمه. فقط دعا کنید ماه بعد نامتون بیاد
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: bitarafsajad2 ، bahar101
(2015-06-06 ساعت 10:53)bidad نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 10:41)bitarafsajad2 نوشته:  

اصلا شانسی مونده؟

ممنون از راهنماییتون...

کلا دو ماه مونده یا آگوست میرین یا سپتامبر. البته احتمال اینکه این ماه نامه دوم براتون بیاد کمه. فقط دعا کنید ماه بعد نامتون بیاد

نامه دوم رو ایمیل میزنن؟
اگه نامه دوم ماه بعد بیاد تاریخ مصاحبه کی میشه؟
شماره کیس: 2015AS00005XXX
مشاهده نامه اول: 1 می ۲۰۱۴
کنسولگری: آنکارا ( تغییر به ابوظبی )
ارسال فرم ها: ۳۱ می ۲۰۱۵ ( خیلی دیر!!!! )
دریافت نامه دوم: ۲۳ جولای ۲۰۱۵ ( شانس اوردیم! Shy )
تعداد افراد : ۲ نفر
مصاحبه: ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵
دریافت ویزا : ایشالا یه ضرب Big Grin
مقصد : ایرواین کالیفرنیا
ورود به آمریکا: _____
تشکر کنندگان:
من بین 7950 تا 8200 پیش بینی میکنم
تشکر کنندگان: Manamehr ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، AliReza.Sh ، shahin2737
8700
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، shahin2737
(2015-06-06 ساعت 11:18)رضا2015 نوشته:  من بین 7950 تا 8200 پیش بینی میکنم

رضا جون ديگه بهداد خان يه حرفي ميزنه رو حرفش حرف نزن
باز تو كيس نامبره منو نديد گرفتي ؛)
تشکر کنندگان: bahar101 ، shahin2737

اصلا شانسی مونده؟

ممنون از راهنماییتون...
من شنیدم پروسس فرم ۲۶۰ پنح ماه زمان میبره،با اینحال بد نیست به کی سی سی زنگ بزنید از خودشونم بپرسید
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-06-06 ساعت 09:48)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 19:47)hamed shayan نوشته:  به نظرتون به صلاح هست که all current کنن؟

به نظر من اگه Except نپال بزنن وتا 8500 اعلام کنن خوبه چون دفعه قبل که زدن خیلی برای ایرانی ها خوب شد چون یه عده بسیار زیادی نپالی تو صف باقی موندند.. اگه به فایل ceac جدید دقت کنید تقریبا بعد از شماره کیسهای 6400 کلی At NVC مونده که intransitیا ready نشدن که احتمالا همه شون نپالی هستن و اگه کارنت بشن خداییی نکرده مثل پارسال همه ویزا ها رو درو می کنن. این نظر شخصیه من هست حال اگه کسی نظر دیگه ای داره بگه ممنون

به نظر من اگه بخوان بدن, می دن خوبم می دن, نمونش 2013 که هم نپالی های خوب گرفتن و هم ایرانی ها, حالا بعضی دوستان می گن امسال مدیریت شده کارنت می کنند قبول, ولی چرا 2013 هم زیاد کارنت می کردند هم زیاد ویزا می دادند, تازه نپالی ها هم زیاد گرفتن و al current هم شد به صورتی که در سپتامبر کسی برای مصاحبه نماند.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، ARSAMNEW ، hamed shayan
(2015-06-06 ساعت 10:56)bitarafsajad2 نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 10:53)bidad نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 10:41)bitarafsajad2 نوشته:  [quote='bitarafsajad2' pid='620809' dateline='1433563614']
سلام به همه دوستان

اصلا شانسی مونده؟

ممنون از راهنماییتون...

نامه دوم رو در سایت DVlottery.state.gov با وارد کردن کانفرمیشن خودتون میتونید ببینید و بعد برانون ایمیل هم میکنند ----مثل
Confirmation Number: 2015------------
-اگر وضع مالی شما خوب باشه میتونید قبل از اینکه ممنوع الخروج بشید برید ترکیه وبا دانشجو های اونجا هم خونه بشید تا روز مصاحبه و از همون جا مستقیم برید عمه ریک...
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

(2015-06-06 ساعت 09:48)ARSAMNEW نوشته:  

at NVC یعنی چی؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 08:35)مهدی هژ نوشته:  سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام دوستان این هفته اسباب کشی داریم همه اماده ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از آماده هم آماده تریم پوسیدیم تو این تاپیک
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، مهدی هژ ، aa-tt
پیش بینی بنده برای این ماه 8000 با تلرانس 200 میباشد. برای همه عزیزان منتظر ارزوی موفقیت دارم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، bahar101
(2015-06-06 ساعت 13:59)m.ghoreishi نوشته:  پیش بینی بنده برای این ماه 8000 با تلرانس 200 میباشد. برای همه عزیزان منتظر ارزوی موفقیت دارم

با احترام به نظر شما دوست عزیز من روی 8400 تا پیش بینی میکنم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، َalikh ، shahin2737 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان