کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-06 ساعت 14:00)Aghaman نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 13:59)m.ghoreishi نوشته:  پیش بینی بنده برای این ماه 8000 با تلرانس 200 میباشد. برای همه عزیزان منتظر ارزوی موفقیت دارم

با احترام به نظر شما دوست عزیز من روی 8400 تا پیش بینی میکنم

خواهش میکنم. نظر شما هم محترم و محفوظه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، shayan seyfi ، Hamraaz Jng ، shahin2737 ، bahar101 ، bia2mob
من پیش بینی ام ۸۰۰۰ هست
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi
وقتی واسه اضافه کردن خانواده توی CSC تلاش میکنم خطا میده باید چه کار کرد. لطفا کمک کنید
ببخشید اینجا نوشتم توی گفتگوی CSC هیشکی جواب نداد.
تشکر کنندگان:
دوستان گلم
دلیل اینکه تا الان هیچ گونه حرج و مرج و بهم ریختگیی ندیدیم رو فراموش نکنید !!!

کم کارنت کردن kcc باعث شده که تا این ماه های اخر ثبات وجود داشته باشه .
از اونجایی که دوست داریم همه ی ایرانی ها کارنت بشن و 2 تا بولتن دیگه باقی مونده ، یک کارنت مناسب و هوشمندانه میتونه به هممون " ویزا " رو برسونه .
من پیشبینیم واسه این ماه 8100 و واسه ماه بعد تا 9000 به بالاست
فکر میکنم با این کارنت هم ویزا کم نمیاد و هم همه ی ایرانی ها به مصاحبه میرن .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، salar5452 ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، shayan seyfi ، aa-tt
احتمال داره ٢ شنبه اعلام كنند؟
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-06 ساعت 13:01)Manamehr نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 09:48)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 19:47)hamed shayan نوشته:  به نظرتون به صلاح هست که all current کنن؟

به نظر من اگه Except نپال بزنن وتا 8500 اعلام کنن خوبه چون دفعه قبل که زدن خیلی برای ایرانی ها خوب شد چون یه عده بسیار زیادی نپالی تو صف باقی موندند.. اگه به فایل ceac جدید دقت کنید تقریبا بعد از شماره کیسهای 6400 کلی At NVC مونده که intransitیا ready نشدن که احتمالا همه شون نپالی هستن و اگه کارنت بشن خداییی نکرده مثل پارسال همه ویزا ها رو درو می کنن. این نظر شخصیه من هست حال اگه کسی نظر دیگه ای داره بگه ممنون
at NVC یعنی چی؟

یعنی مرحل اداری کیسشون به جریان نیفتاده یا فرم ها رو پر نکردن بفرستند یا اینکه هنوز کارنت نشدن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-06-06 ساعت 16:10)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 13:01)Manamehr نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 09:48)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 19:47)hamed shayan نوشته:  به نظرتون به صلاح هست که all current کنن؟

به نظر من اگه Except نپال بزنن وتا 8500 اعلام کنن خوبه چون دفعه قبل که زدن خیلی برای ایرانی ها خوب شد چون یه عده بسیار زیادی نپالی تو صف باقی موندند.. اگه به فایل ceac جدید دقت کنید تقریبا بعد از شماره کیسهای 6400 کلی At NVC مونده که intransitیا ready نشدن که احتمالا همه شون نپالی هستن و اگه کارنت بشن خداییی نکرده مثل پارسال همه ویزا ها رو درو می کنن. این نظر شخصیه من هست حال اگه کسی نظر دیگه ای داره بگه ممنون
at NVC یعنی چی؟

یعنی مرحل اداری کیسشون به جریان نیفتاده یا فرم ها رو پر نکردن بفرستند یا اینکه هنوز کارنت نشدن
به دعای من وشما ربطی نداره نپالی ها به 3500 ویزا نزدیک شدن و دیگه امکان کارنت شدن کیس نپالی بعد گرفتن 3500 ویزا نیست. امسال هم به قول شما حداکثر ویزای ممکن رو درو میکنن. مشکل پارسال این بود که از قاره های دیگه هم بخصوص اروپا زیاد کارنت کردن و اونا هم که معمولا یکضرب میگیرن. به همین دلیل ویزا به ایرانی های ap خورده نرسید
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
CEAC data 6 June 2015
پیشنهاد می کنم یه خروجی اکسل ازش بگیرید، واسه چک کردن و مشاهده پیشرفت و روند کار به دردتون میخوره. موفق باشید. و همگی همچنان در انتظار اعلام بولتن هستیم ... به کمک کلید F5 معروف Big Grin
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi ، Hamraaz Jng
(2015-06-06 ساعت 11:25)َalikh نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 11:18)رضا۲۰۱۵ نوشته:  من بین 7950 تا 8200 پیش بینی میکنم

رضا جون ديگه بهداد خان يه حرفي ميزنه رو حرفش حرف نزن
باز تو كيس نامبره منو نديد گرفتي ؛)
رضا جان گوش کن وگرنه میگم علی آواتار 4 ستاره بزنه Big Grin (تازه آواتارش جا هم داره)
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، shayan seyfi
سلام
اینکه همه جا تبعیضه من قبول دارم - فقط دعا می کنم خدا بهترین ها رو براتون به وجود بیاره

پارسال یکی از دوستان من که پزشک هستش و قبولی لاتاری بودن با زن و چهار تا بچه اش ماه اخر رفت سفارت و راحت ویزا گرفت
اگر ویزا تموم شده بود - بایدبرا ایشون هم تموم شده بود .
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Macy ، shayan seyfi
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
8900

2015AS85XX آنکارا 1 نفر ارسال فرم نوامبر
تشکر کنندگان: َalikh ، shayan seyfi ، bahar101
بچه ها من سایت اعلام بولتن و پیدا نمیکنم
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 22:36)sayat نوشته:  بچه ها من سایت اعلام بولتن و پیدا نمیکنم

اینم سایت :
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، sayat ، bahar101
دوستان لازم نیست سر بعضی مسایل و اثباتش کار به جدل و بحثهای تند برسه
پیشنهاد میکنم یه کم آستانه تحملمون رو بالا ببریم بخصوص این اواخر
چندتایی پست دیدم که زیبنده دوستان نبود امیدوارم خودشون حذف کنن
به امید ویزا برا همه فارغ از همه بحث ها و تحلیلها
دوستان تاپیک ها جای بحث و توهین دو نفر بهم نیست
اگر کسی امار مشکوک میده شما گزارش کنید و توهین نکنید !
عزیزان یک روز برن مرخصی اجباری و روی امار درست دادن و درست صبحت کردن تمرکز کنن!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان