کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام
پيش بيني من 7950
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bahar101 ، nimanoush
مطمئناً حداقلش 8200
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، shahin2737 ، bahar101 ، Hamraaz Jng
من ميگم 8500 كارنت ميشن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: shayan seyfi ، shahin2737 ، َalikh ، bahar101 ، Hamraaz Jng
بچه ها به نظرتون تا سه شنبه امکان داره اعلام کنن یا میره برا پنجشنبه جمعه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-07 ساعت 09:22)مهدی هژ نوشته:  بچه ها به نظرتون تا سه شنبه امکان داره اعلام کنن یا میره برا پنجشنبه جمعه
از دوشنبه ساعت 7 عصر به بعد ایشالا. جدول دوم صفحه اول رو نگاه بکن میتونه حدودی دستت بیاد .
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: مهدی هژ ، shayan seyfi ، ajab1 ، bahar101 ، Hamraaz Jng
دوستان فقط این دم اخری یه سری صحبت باقی میمونه ...

همیشه توی همه حال ادم باید امیدوار باشه ولی کنارش باید " واقع بین " هم بود .
همتون میدونید که ماها جزو دسته ی اخر مصاحبه رونده ها هستیم .
تا 2 ماه دیگه که ما بریم مصاحبه ممکن هر اتفاقی بیوفته . همیشه بدترین شرایط رو در نظر بگیرید تا واسش اماده باشید .
خدارو صدهزار مرتبه شکر که امسال اتفاق های پارسال تکرار نشده و طبق امارهای استاد "خلیل خواه " واسه ماه های اخر هم شانس های زیادی باقی مونده .
پس با دید باز و امیدوارانه بریم جلو ...

الان نزدیک یک سالی هست که توی این تاپیک هستیم و وقت " خداحافظیه " کم کم .
این پست یکی مونده به اخر من توی تاپیک بولتن که اخریش میشه تبریک به بچه ها به مناسبت کارنت شدن .
دم همتون گرم .... ایول به صبر و حوصلتون ....
مارو هم ته دلتون " دعا " کنید ...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
با ارزوی کلیر کوتاه برای این ماه اخریها
روی 8000 بیشتر نباید حساب کرد مگر اینکه نپال سهمیه اش رو کامل پر کرده باشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، مهدی هژ ، salar5452 ، bahar101
دیگه واقعا یه ذره هم برام اعصاب نمونده

یه نفر بیاد یه خبر خوب بده
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: bahar101 ، bia2mob ، salar5452
(2015-06-07 ساعت 08:59)p00ya2001 نوشته:  من ميگم 8500 كارنت ميشن

شما يه دونه باشي!!! عزيز دلي ؛)
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، salar5452 ، shahin2737 ، پرسپولیس6
سلام دوستان عزیز منتظر.بالای 8000 رو درنظر بگیرید البته خیلی دوست دارم بیشتر بگم وحتی بنویسمALL .خودتون رو برا مصاحبه آماده کنید .همیشه شاد باشید
(2015-06-07 ساعت 08:49)ریحانا نوشته:  مطمئناً حداقلش 8200
ریحانا داشتیم ؟ یه 200-300 تا بیا بالا
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، salar5452 ، shahin2737 ، mbsamani
(2015-06-07 ساعت 12:09)مهدی هژ نوشته:  دیگه واقعا یه ذره هم برام اعصاب نمونده

یه نفر بیاد یه خبر خوب بده
خبرهایی خوب در راه است !
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، bia2mob ، shayan seyfi ، salar5452 ، shahin2737 ، مهدی هژ
حدس من واسه این ماه 7850 ست
ولی امیدوارم 8570 تا اعلام کنن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bahar101 ، shahin2737 ، mcbehnam
انتظاااااااااااااااااااااااااااار ... CoolRolleyes
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: َalikh ، shayan seyfi ، salar5452 ، bahar101 ، mbsamani ، حاجی واشنگتن
دوستانی که کارنت شدم مثل بنده حقیر
لطفا جهت تضعیف نشدن روحیه بچهای منتظر کارنت بیاین از گفتن پیش بینی تو این مکان پر استرس خودداری کنیم، واقعا حق میدم به بچها که نگران باشن.
در کل ارزوی موفقیت دارم Shy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، salar5452 ، bahar101 ، mbsamani ، َalikh ، aaraam ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان