کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-10 ساعت 19:23)ziba_sunset نوشته:  بدتر از کارنت کردن کم اسیا کارنت زیاد اروپا و افریقا تو اگوسته

سلام
دوستان هر قاره ای سهمیه خودشو داره. نگران نباشید.دوستان یکضربو گذاشتن واسه سپتامبر. بررسی پرونده ها از زمان سابمیت فرم 260 شروع میشه نه از زمان مصاحبه. نگران نباشید ایشالا با ویزای یکضرب و کلیرنس دو سه هفته ای همه میگیرین.
تشکر کنندگان: aa-tt ، nimanoush ، shayan seyfi ، Iaccept ، bahar101 ، farrokh33 ، hamed shayan
گند زدن به حال و حوصلمون
ديگه هنگ كردم نميدونم سپتامبر اميدي هست يا نه Sad
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت .
ناراحت از اینکه کارنت نشدم یا خوشحال از اینکه کم کارنت کردن و ماه اخر خر تو خر نمیشه .
واقعا شوکه شدم .
اگه واقعا استدلالی پشتش باشه باید خوشحال بود.
تو این نقطه حتی نمیدونم بگم خوش شانسم که لاتری بردم یا بد شانسم که اینجوری افتادیم به ماه های اخر ...

خدا جون سفت دستامونو بگیر که بدجور بهت نیاز داریم ....
تبریک به دوستان کارنتی .
یک ماه دیگه مهمون این تاپیک لعنتی هستیم ....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
سپتامبر کارنت شدن به هیچ دردی نمیخوره الا یکی :تکلیفمون یک روزه روشن میشه !!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، hamed shayan
(2015-06-10 ساعت 19:41)َalikh نوشته:  گند زدن به حال و حوصلمون
ديگه هنگ كردم نميدونم سپتامبر اميدي هست يا نه Sad
اميدت به خدا باشه برادر

(2015-06-10 ساعت 19:49)shahin2737 نوشته:  سپتامبر کارنت شدن به هیچ دردی نمیخوره الا یکی :تکلیفمون یک روزه روشن میشه !!!
دوست من بودن سال قبل يك هفته اي كلير شدند ،اميد به خدا
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، salar5452 ، shayan seyfi ، Manamehr ، bahar101 ، ARSAMNEW ، shahin2737
(2015-06-10 ساعت 19:32)gonbad61 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 19:23)ziba_sunset نوشته:  بدتر از کارنت کردن کم اسیا کارنت زیاد اروپا و افریقا تو اگوسته

سلام
دوستان هر قاره ای سهمیه خودشو داره. نگران نباشید.دوستان یکضربو گذاشتن واسه سپتامبر. بررسی پرونده ها از زمان سابمیت فرم 260 شروع میشه نه از زمان مصاحبه. نگران نباشید ایشالا با ویزای یکضرب و کلیرنس دو سه هفته ای همه میگیرین.

ایول به این همه روحیه, اینارو جایی خوندی
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bahar101 ، hamed shayan
(2015-06-10 ساعت 20:07)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 19:32)gonbad61 نوشته:  

سلام

ایول به این همه روحیه, اینارو جایی خوندی

آقا الهي هر چي از خدا ميخاي بهترن بده اينچه كه گفتي از هرجا كه بود مهم نيست ، واسه من كه كلي آرامشً و امنيت خاطر آورد مرسي ازت

تشکر کنندگان: aaraam ، shayan seyfi ، bia2mob ، salar5452 ، bahar101
تصورم بیشتر از این بود...
اوس کریم حکمت تو شکر...

تشکر کنندگان: areb1356 ، hesam427 ، salar5452 ، shayan seyfi ، bia2mob ، saboteur ، shahin2737 ، Shahram914 ، Iaccept ، bahar101
با تبریک به دوستان تازه کارنت شده و تاسف جهت دوستانی که بیصبرانه منتظر کارنت شدن بودن (انشاالله ماه آینده و ویزای یک ضرب)
نکته جالب کارنت این ماه در مقایسه با پارسال کاهش 25 هزار نفری آفریقا است که موید این مطلب است که امسال به احتمال بالای 90 درص ویزا کم نمی آید
این روند در واقع مانند سال 2016 خواهد بود با این تفاوت که در 2016 در ابتدا تعداد کم کردن ولی امسال در کارنت کردن, و پارسال در ویزا دادن
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، areb1356 ، mbsamani ، salar5452 ، shayan seyfi ، Shahram914 ، nimanoush ، Iaccept ، fa15 ، bahar101 ، farzad.ch
(2015-06-10 ساعت 20:14)khalilkhah نوشته:  با تبریک به دوستان تازه کارنت شده و تاسف جهت دوستانی که بیصبرانه منتظر کارنت شدن بودن (انشاالله ماه آینده و ویزای یک ضرب)
نکته جالب کارنت این ماه در مقایسه با پارسال کاهش 25 هزار نفری آفریقا است که موید این مطلب است که امسال به احتمال بالای 90 درص ویزا کم نمی آید
این روند در واقع مانند سال ۲۰۱۶ خواهد بود با این تفاوت که در ۲۰۱۶ در ابتدا تعداد کم کردن ولی امسال در کارنت کردن, و پارسال در ویزا دادن

همیشه دیدن اسمت بهم حس امیدواری میده .
ممنون از امار هایی که در میاری.
از ته دل از خدا واست موفقیت میخوام .

یعنی خاطر جمع باشیم که توی سپتامبر ویزا کم نمیاد ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bia2mob ، salar5452 ، Iaccept ، bahar101 ، ARSAMNEW ، سارینا88
سلام دوستان من توي كات آف آگوست كارنت شدم اين يعني مصاحبم توي آگوسته ؟ ممنون اگه راهنمايي بفرماييد

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: aaraam ، Iaccept ، bahar101
تبریک ب دوستان کارنت شده و آرزوی بهترین ها برای کیسهای بالا ۷۶۵۰
دوستان گلم، امیدتون ب خدا باشه
یاعلی

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mbsamani ، shayan seyfi ، shahin2737 ، Shahram914 ، bahar101
دوستان کسی میتونه یه توضیحی درمورد صفحه اول این تایپیک(بولتن 2015) بده؟
تشکر کنندگان:
ببخشید من اونقدر حالم گرفته شد یادم رفت به کارنتی های جدید تبریک بگم
مبارک باشه امیدوارم یه ضرب و بی دردسر بگیرینSmile
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، nimanoush ، bahar101 ، Macy ، ARSAMNEW ، hamed shayan
با فاصله خيلي كم منم كارنت شدم .
ولي شك شدم واقعا ! :|
اين چه وضعه اعلام كردن آخه !
دوستان سري بعد بدونن كه حتما اين طوري به نفعشون خواهد بود و ما هنوز كنار هميم !
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: shayan seyfi ، َalikh ، mbsamani ، salar5452 ، Iaccept ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان