کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-09-04 ساعت 01:58)nazanin_nmk نوشته:  سلام من کیس نامبرم بین 1000 تا 2000 هست ولی یکم فرم اول رو دیر ارسال کردم یعنی 7 جون ارسال کردم حالا میشه بهم بگید حدودن من کی میشه وقت مصاحبم ؟
من خیلی استرس دارم
هنوز نه ایمیلی برام اومده و نه داخل سایت نامه دوم جایگزین نامه اول شده
اصلا نگران نباش دوست من.
تو مسیر دریافت نامه دوم تا حالا سابقه نداشته کسی جا بمونه
نامه دومت هم میاد فقط با کمی تاخیر.
به احتمال زیاد تو همون اکتبر با نهایتا نوامبر میری مصاحبه.
خوش به حالت که زود میری Smile
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، babak12 ، atlantis770 ، جعفر60
دوستان نامه دوم فقط تو سایت جایگزین نامه اول میشه ؟؟؟ به ایمیل نمیاد ؟؟؟

از دوستان کیا سفارت انکارا هستند که باهم آشنا بشیم ؟؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2014-09-04 ساعت 09:51)heridas نوشته:  دوستان نامه دوم فقط تو سایت جایگزین نامه اول میشه ؟؟؟ به ایمیل نمیاد ؟؟؟

سلام دوست عزيز
اگر شما كارنت شديد بله بايد مرتب سايت جك كنيد
در برخي موارد براي دوستان ايميلي دريافت كردن مبني بر اين كه سايت dv اپديت شده
لطفا امضاء تكميل كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، rezasadeghi ، shahriar2002 ، HERMES7
(2014-09-04 ساعت 08:09)rezasadeghi نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 01:58)nazanin_nmk نوشته:  سلام من کیس نامبرم بین 1000 تا 2000 هست ولی یکم فرم اول رو دیر ارسال کردم یعنی 7 جون ارسال کردم حالا میشه بهم بگید حدودن من کی میشه وقت مصاحبم ؟
من خیلی استرس دارم
اصلا نگران نباش دوست من.

دوست من سلام
مهم زودتز و دیرتر نیست مهم نتیجه خوب برای همه است ، من که انقدر استرس دارم فکر کنم ویزا بگیرم از خوشحالی سکته میکنم میمیرم ارزو به دل میمونم Big Grin
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: babak12 ، shahriar2002 ، SomeOneX ، atlantis770 ، rezasadeghi
(2014-09-04 ساعت 13:28)nazanin_nmk نوشته:  
من خیلی استرس دارم
اصلا نگران نباش دوست من.

دوست من سلام
مهم زودتز و دیرتر نیست مهم نتیجه خوب برای همه است ، من که انقدر استرس دارم فکر کنم ویزا بگیرم از خوشحالی سکته میکنم میمیرم ارزو به دل میمونم Big Grin
حالا خوبه شما میگی جون فرما هاتونو پر کنین باور کنین من جولای فرم هامو ثبت نهایی کردم. باور کنین اصلا ککم نمی گزه. چون میدونم که اخرش ویزا رو میگرم و یه ضرب هم ایشالا میگیرم. فقط بد جور حواسم به ویزا بولتن هستش. شمام ذهن خودتونو زیاد درگیر نکنین( نمی گم من ذهنم در گیر نیست) آخرش که معلومه همون میگیریم این ویزا رو. از حالا حساب کن در بدترین حالت یه سال دیگه رفتیم به امید خدا
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، shahriar2002 ، SAAM_60
سلام دوستان
دقت کردین بیشتر بحث های تاپیک تکراریه؟
خب عزیزان از وقتی که سوال مطرح میکنید تا وقتی که جواب میگیرید یه نیگا به بحث های قبلی بندازید قولتون میدم با صرف وقت خیلی کمتری جوابتون رو پیدا میکنید
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، shahriar2002 ، Mahmood129 ، Memolk ، SAAM_60
(2014-09-04 ساعت 14:04)mfte.teacher نوشته:  
من خیلی استرس دارم
اصلا نگران نباش دوست من.
تیچر عزیز
خیلی با روحیت حال کردم !
ایشالا که یکضرب میگیری .

دوست من سلام
حالا خوبه شما میگی جون فرما هاتونو پر کنین باور کنین من جولای فرم هامو ثبت نهایی کردم. باور کنین اصلا ککم نمی گزه. چون میدونم که اخرش ویزا رو میگرم و یه ضرب هم ایشالا میگیرم. فقط بد جور حواسم به ویزا بولتن هستش. شمام ذهن خودتونو زیاد درگیر نکنین( نمی گم من ذهنم در گیر نیست) آخرش که معلومه همون میگیریم این ویزا رو. از حالا حساب کن در بدترین حالت یه سال دیگه رفتیم به امید خدا
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-09-04 ساعت 00:10)mfte.teacher نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 11:42)sunn789 نوشته:  من دعا مکینم 2500 تا کارنت شن چرا موج منفی میفرستید ، بگذارید من موج مثبت بدم ، ببینید این دفعه چون ثبت نامهها اینترنتی بود میدونن چند تا از اول تا شماره 2500 اسیا ثبت نام کردن خوب به هر حال یک سری منصرف شدن یک سری ثبت نام نکردن پس چون اینترنتی شده روند سریع تر شده و مدیریت هم سریع تر میشه ، بعد عم سه تا سفارت فقط کار ایرانی ها رو انجام میده خوب این هم یعین به جای یک فرصت سه تا فرصت ، پس امیدواریم اگه 750 تا کارنت شن من هم هستمSmile
راستی امیدوارم روند ویزاشونهم همینقدر سریع باشه

ماها سری طلایی دی وی لاتاری خواهیم شد. کارنت های بالا و ویزاهای یه ضرب. خصوصا اینکه ایشالا از کشورهای دیگه هم منصرف بشن از زفتن و ویزای لاتاری اونا رم بدن بماها که واجب الویزا هستیمBig Grinريا، در این دوره برای اولین بار تمامی کسایی که از ایران قبول شدن ویزا میگرن اونم با کمترین مشکل و جریان هفت درصد کل ویزاها ی مهاجرت که به هر کشور تعلق میگیره. استثنائا واسه ما از دستشون در میره. حال کردی موجو. به خدا این سونامیه نه موجه. تا باشه از این سونامی هاBig Grin

سلام تيچر جان
اگه شما هم كيس نامبرت حدود 3400 هست مثل ما هستي
ما هم همين حدوده 4 نفر هم هستيم آنكارا
منم به يه ضرب بودن ويزام فكر ميكنم
تو آنكارا ميبينمت
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، SAAM_60
سلام دوستان
من کیس نامبرم حدود 2200 هست. بعد از پر کردن فرم 260 و سابمیت کردنش دیگه پیگیری نکردم. راستش فکر میکردم حالا حالاها نیازی نیست کاری انجام بدم. ولی امروز که اومدم سایت رو دیدم متوجه شدم یه اتفاقایی افتاده. صحبت از کارنتیهای تا 2500 هست که ظاهرا شامل منم میشه. احساس میکنم باید یه کارایی رو انجام میدادم که نکردم. خیلی سر در گم شدم و استرس گرفتم. ممنون میشم راهنماییم کنید. و بگید از کجا باید شروع کنم.
یه دنیا سپاس
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی از دوستان میدونه از چه زمانی اپدیت کیس ها شروع میشه؟ منظورم اینه که قبل از مصاحبه اپدیتی انجام میشه یا نه و اگر میشه چطوری باید اون رو چک کرد؟
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-09-05 ساعت 17:54)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم حدود 2200 هست. بعد از پر کردن فرم 260 و سابمیت کردنش دیگه پیگیری نکردم. راستش فکر میکردم حالا حالاها نیازی نیست کاری انجام بدم. ولی امروز که اومدم سایت رو دیدم متوجه شدم یه اتفاقایی افتاده. صحبت از کارنتیهای تا 2500 هست که ظاهرا شامل منم میشه. احساس میکنم باید یه کارایی رو انجام میدادم که نکردم. خیلی سر در گم شدم و استرس گرفتم. ممنون میشم راهنماییم کنید. و بگید از کجا باید شروع کنم.
یه دنیا سپاس

دوست عزیز باید کارت واکسن بین المللی بگیرین و مدارک رو ترجمه کنید و تمکن مالی تهیه کنید بهتره ببینید کدوم سفارتین تاپیک واکسیناسون و ترجمه وجود داره ونداشتن اسپانسر وجود داره
میتونین همین تاپیک رو در 2014 بخونین
تشکر کنندگان: babak12 ، R-AL ، A_A ، atlantis770
(2014-09-05 ساعت 17:54)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
یه دنیا سپاس
سلام دوست عزیز
شما بعد از کارنت شدن باید سایت DVبا اطلاعات اولیه ثبت نام که شامل شامل Confirmation Number /Last/Family Name /Year of Birth جک کنید که نامه دوم شما که حاوی زمان و مکان مصاحبه شما است جایگزین شده باشه در غیر این صورت باید منتظر باشید و هر رزو سایت DV جک کنید تا نامه دوم رویت کنید و سپس برنامه ریزی لازم با توجه به محل مصاحبه داشته باشید
لطفا تایپیک انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015 مطالعه بفرمایید
اگر سئوالی دارید در تایپیک مربوط به خودش مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید
جای نگرانی نیست استرس هم نداشته باشید
حتما برنامه ریزی لازم برای ترجمه مدارک و تکمیل واکسنها داشته باشید
و تایپیکهای مربوط مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: atlantis770 ، آزاده_امین ، HERMES7 ، Alex 2014 ، aghamilad ، R-AL ، A_A
(2014-09-04 ساعت 09:51)heridas نوشته:  دوستان نامه دوم فقط تو سایت جایگزین نامه اول میشه ؟؟؟ به ایمیل نمیاد ؟؟؟

من انکارام
تشکر کنندگان:
(2014-09-04 ساعت 22:54)rezasadeghi نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 14:04)mfte.teacher نوشته:  
من خیلی استرس دارم
اصلا نگران نباش دوست من.
تیچر عزیز
خیلی با روحیت حال کردم !
ایشالا که یکضرب میگیری .

دوست من سلام
Tongue ممنون نازنین خانم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-05 ساعت 22:48)jahan2015 نوشته:  

من انکارام

سلام ما هم انکارا هستیمSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان