کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-09-05 ساعت 18:32)babak12 نوشته:  
(2014-09-05 ساعت 17:54)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم حدود 2200 هست. بعد از پر کردن فرم 260 و سابمیت کردنش دیگه پیگیری نکردم. راستش فکر میکردم حالا حالاها نیازی نیست کاری انجام بدم. ولی امروز که اومدم سایت رو دیدم متوجه شدم یه اتفاقایی افتاده. صحبت از کارنتیهای تا 2500 هست که ظاهرا شامل منم میشه. احساس میکنم باید یه کارایی رو انجام میدادم که نکردم. خیلی سر در گم شدم و استرس گرفتم. ممنون میشم راهنماییم کنید. و بگید از کجا باید شروع کنم.
یه دنیا سپاس
سلام دوست عزیز
شما بعد از کارنت شدن باید سایت DVبا اطلاعات اولیه ثبت نام که شامل شامل Confirmation Number /Last/Family Name /Year of Birth جک کنید که نامه دوم شما که حاوی زمان و مکان مصاحبه شما است جایگزین شده باشه در غیر این صورت باید منتظر باشید و هر رزو سایت DV جک کنید تا نامه دوم رویت کنید و سپس برنامه ریزی لازم با توجه به محل مصاحبه داشته باشید
لطفا تایپیک انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015 مطالعه بفرمایید
اگر سئوالی دارید در تایپیک مربوط به خودش مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید
جای نگرانی نیست استرس هم نداشته باشید
حتما برنامه ریزی لازم برای ترجمه مدارک و تکمیل واکسنها داشته باشید
و تایپیکهای مربوط مطالعه بفرمایید

يك دنيا ممنون از راهنماييتون. برقرار باشيد
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، atlantis770
از صبح تو تاپیک کلیرنس بچه های 2014 ام. اصلا حس خوبی نسبت به هیچی ندارم [emoji17]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، L_haam ، lighter ، rbrb-2015 ، َalikh ، r.bazargan
سلام به دوستان
به نظر من ،نبايد فراموش كنيم اين يك شانسه ،فقط همين
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، babak12 ، A_A ، atlantis770 ، SAAM_60 ، farslm ، r.bazargan
سلام دوستان من کیس نامبرم حدود 1800 هست از جدول بولتن ویزا چک کردم تا 2500 کارنت شدند نامه دوم هم برام نیامده ایا تو بولتن ویزا قسمتی هست که شماره کیس ها رو بشه جدا دید و چک کرد ؟
تشکر کنندگان:
ببخشید کسی جواب نمی ده اخه من دیدم برای یکی از دوستان در جواب نوشته شده شماره کیس خودت رو مرتب چک کن اگر به شمارت رسید منتظر نامه دوم باش
از کدوم قسمت بولتن ویزا چک کنیم
تشکر کنندگان:
(2014-09-06 ساعت 10:02)1352ghazal نوشته:  ببخشید کسی جواب نمی ده اخه من دیدم برای یکی از دوستان در جواب نوشته شده شماره کیس خودت رو مرتب چک کن اگر به شمارت رسید منتظر نامه دوم باش
سلام
تاپیک انتظار برای مصاحبه ۲۰۱۵ رو بخونید به جوابتون میرسید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12
(2014-09-06 ساعت 10:02)1352ghazal نوشته:  ببخشید کسی جواب نمی ده اخه من دیدم برای یکی از دوستان در جواب نوشته شده شماره کیس خودت رو مرتب چک کن اگر به شمارت رسید منتظر نامه دوم باش

سایت بولتن
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
شما Fiscal Year 2014 رو باز کنید و سپتامبر رو ببینید

احتمالا دوشنبه یا سه شنبه این هفته 10 سپتامبر دوباره اعلام میکنند برای سری دوم که الان coming soon شده!
تشکر کنندگان: babak12 ، SAAM_60
(2014-09-06 ساعت 09:46)1352ghazal نوشته:  سلام دوستان من کیس نامبرم حدود 1800 هست از جدول بولتن ویزا چک کردم تا 2500 کارنت شدند نامه دوم هم برام نیامده ایا تو بولتن ویزا قسمتی هست که شماره کیس ها رو بشه جدا دید و چک کرد ؟

سلام
خیر فقط باید سایت اصلی رو چک کنید .
موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770
سلام. نگين به اين پست ربطي نداره، بايد از الان دقت كنيم. بنده خدا ٢٠١٤اي ها. خيليييي ناراحت شدم. بايد خيلي امسال مواظب رفتار و كلاس كارمون باشيم.
از پست اقاي مي يو از برندگان ٢٠١٤ كه موفق به دريافت ويزا نشدن كپي كردم؛
امروز، 11:38 AM ارسال: #35079
me_u
عضو با سابقه

رتبه: 52
4855 بار تشکر شده در 281 پست
RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان.
این نظر شخصی منه!
از شما خواهش میکنم از مراجعه به سفارتها و اصرار برای دریافت ویزا جدا خودداری کنید.
طبق قوانین بین المللی مراجعه خارج از روتین به سفارت یک کشور و حس ایجاد اعتراض یا جر و بحث با پرسنل سفارتهامیتونه عواقب خطرناکی داشته باشه.
مخصوصا برای برنده های 2015.
اگر نخوان ویزا بدن زمین و زمان هم بهم بریزیم بازم ویزا نمیدن!ولی اگه رو دنده لجبازی بیوفتن ممکنه قوانینی صادر کنند که دودش یکضرب بره تو چشم خودمون.
بگذارید اگه خودشون بخوان اقدام خواهند کرد.
تو یک پست خوندم دو نفر غیر ایرانی (اگه اشتباه نکنم) برای دریافت ویزا لاتاری به ابوظبی مراجعه کردند. و تا بهشون گفتند ویزا نیست تشکر کردند و رفتند.
ایرانی با تمدن 2500 ساله چی از اونها کم داره که بخواد با عملکردش طرز فکر جامعه بین المللی را نسبت به خودش عوض کنه.
مطمئن باشید اگر بخوان این قضیه را بولد کنند خیلی راحت همگی محکوم میشیم.

كلا بهتره مدل گير سه پيچ نباشيم
تشکر کنندگان: atlantis770 ، ramin5589 ، miyu ، SomeOneX ، rbrb-2015 ، A_A ، SAAM_60 ، m.ghoreishi ، sinapco
سلام دوستان عزیز

لطفا در امضا قید بفرمایید کدام سفارت را انتخاب کردید تا تاپیک مسیرش منحرف نشه

سپاس
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، aghamilad
counting down for bulletin visA for oct...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، A_A ، atlantis770 ، SAAM_60 ، aidaz ، HERMES7
(2014-09-06 ساعت 15:10)Samia نوشته:  سلام. نگين به اين پست ربطي نداره، بايد از الان دقت كنيم. بنده خدا ٢٠١٤اي ها. خيليييي ناراحت شدم. بايد خيلي امسال مواظب رفتار و كلاس كارمون باشيم.
از پست اقاي مي يو از برندگان ٢٠١٤ كه موفق به دريافت ويزا نشدن كپي كردم؛
امروز، 11:38 AM ارسال: #35079
me_u
عضو با سابقه

رتبه: 52
4855 بار تشکر شده در 281 پست
RE: کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان.
این نظر شخصی منه!
از شما خواهش میکنم از مراجعه به سفارتها و اصرار برای دریافت ویزا جدا خودداری کنید.
طبق قوانین بین المللی مراجعه خارج از روتین به سفارت یک کشور و حس ایجاد اعتراض یا جر و بحث با پرسنل سفارتهامیتونه عواقب خطرناکی داشته باشه.
مخصوصا برای برنده های 2015.
اگر نخوان ویزا بدن زمین و زمان هم بهم بریزیم بازم ویزا نمیدن!ولی اگه رو دنده لجبازی بیوفتن ممکنه قوانینی صادر کنند که دودش یکضرب بره تو چشم خودمون.
بگذارید اگه خودشون بخوان اقدام خواهند کرد.
تو یک پست خوندم دو نفر غیر ایرانی (اگه اشتباه نکنم) برای دریافت ویزا لاتاری به ابوظبی مراجعه کردند. و تا بهشون گفتند ویزا نیست تشکر کردند و رفتند.
ایرانی با تمدن 2500 ساله چی از اونها کم داره که بخواد با عملکردش طرز فکر جامعه بین المللی را نسبت به خودش عوض کنه.
مطمئن باشید اگر بخوان این قضیه را بولد کنند خیلی راحت همگی محکوم میشیم.

كلا بهتره مدل گير سه پيچ نباشيم

چرا بهشون ویزا ندادن؟
دلیلش چی بود که موفق نشد ویزا بگیره؟
تشکر کنندگان:
فکر کنم بد نباشه دیگه در مورد موضوع تاپیک صحبت کنیم.
یه کم استرس بدم بهتون؟
به نظر بنده فردا ساعت 9:30 صبح به وقت کنتاکی و 6 عصر به وقت ایران سری دوم بولتن اعلام خواهد شد.
البته پیشاپیش گفته باشم خواهشا اگر نشد بنده را کچل نکنید که چرا نشد. اگر نشد پس فردا می شود اما 90% فردا بولتن جدید اعلام خواهد شد.
من یکی که 99% کارنت میشوم حالم کمی تغییر کرده (البته نه به وضعیت بدتر)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، miyu ، نیلان ، HERMES7 ، aidaz ، aria802 ، SomeOneX ، atlantis770 ، saboteur ، A_A ، milad.nas ، salar5452 ، rezasadeghi
انقدر سوال تکراری پرسیده شده توی این تاپیک که حد نداره کل تاپیک رو دنبال کردم از همون اول

اما واقعا موندم چیکار کنم ، 20 دی تا 2 بهمن تاریخ امتحانامه ، اگه تاریخ مصاحبه ام میفته اون روزا بیخودی واسه 18 واحد پول ندم ( چون اگه برم مصاحبه ، خب قاعدتا سرجلسه امتحان حاضر نمیشم و پولش هم پس نمیدن ) و از چون اگه اون روزا میفته 10-12 واحد بردارم پولش کلی کم شه و صرفه جویی شه و خرج ترجمه مدارک شه !
فردا هم انتخاب واحده ...

کیس 50XX
تشکر کنندگان:
اصلا قربان فعلا معلوم نیست حدود زمان مصاحبتون. فردا یا پس فردا بهتر جوابی میشود داد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: SomeOneX ، babak12 ، A_A ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان