کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-10 ساعت 20:21)rezasadeghi نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 20:14)khalilkhah نوشته:  با تبریک به دوستان تازه کارنت شده و تاسف جهت دوستانی که بیصبرانه منتظر کارنت شدن بودن (انشاالله ماه آینده و ویزای یک ضرب)
نکته جالب کارنت این ماه در مقایسه با پارسال کاهش 25 هزار نفری آفریقا است که موید این مطلب است که امسال به احتمال بالای 90 درص ویزا کم نمی آید
این روند در واقع مانند سال ۲۰۱۶ خواهد بود با این تفاوت که در ۲۰۱۶ در ابتدا تعداد کم کردن ولی امسال در کارنت کردن, و پارسال در ویزا دادن

همیشه دیدن اسمت بهم حس امیدواری میده .
ممنون از امار هایی که در میاری.
از ته دل از خدا واست موفقیت میخوام .

یعنی خاطر جمع باشیم که توی سپتامبر ویزا کم نمیاد ؟؟

اعداد و ارقام که اینو نشون می ده, ولی تجربه ثابت کرده که شناخت رفتار آ م ر یکا یی ها سخته

دوستان سیمون جان هم گزارش بولتن جدیدش را انتشار داد
http://britsimonsays.com/july-visa-bulletin-released/
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، shahin2737 ، Iaccept ، bahar101
دوستان سیمون هم . . . . گیجه گرفته و گفته بگذارید ببینیم برای ماه بعد چی می شه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، Shahram914 ، bidad ، Iaccept ، bahar101
(2015-06-10 ساعت 20:56)َalikh نوشته:  ببخشید من اونقدر حالم گرفته شد یادم رفت به کارنتی های جدید تبریک بگم
مبارک باشه امیدوارم یه ضرب و بی دردسر بگیرینSmile

آقاي علي واقعا ناراحت شدم Sad
ولي مطمئنم كه ويزاتونو ميگيريد حتما !!!!
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: shayan seyfi ، َalikh ، salar5452 ، Iaccept ، bahar101 ، hamed shayan
(2015-06-10 ساعت 20:34)Soheilkhazaei نوشته:  سلام دوستان من توي كات آف آگوست كارنت شدم اين يعني مصاحبم توي آگوسته ؟ ممنون اگه راهنمايي بفرماييد

تبریک میگم دوست عزیز
بله کسانی که امروز کارنت شدن تو ماه آگوست به مصاحبه خواهند رفت. امیدوارم یکضرب ویزاتونو بگیرین و بهترینها براتون اتفاق بیفتهSmile
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، mbsamani ، salar5452 ، Iaccept ، bahar101
تبریک به همه دوستان کارنت شده و ارزوی ویزای یکضرب برای بقیه دوستان عزیز،
انشاالله سال قشنگی برای همه ایرانی ها خواهد بود...
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: mbsamani ، salar5452 ، shahin2737 ، Iaccept ، bahar101 ، پرسپولیس6
(2015-06-10 ساعت 20:56)َalikh نوشته:  ببخشید من اونقدر حالم گرفته شد یادم رفت به کارنتی های جدید تبریک بگم

آقاي علي واقعا ناراحت شدم Sad
ولي مطمئنم كه ويزاتونو ميگيريد حتما !!!!
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101 ، َalikh
سلام و تبریک به همه دوستان کارنتی و خودم و اینکه من با این تاپیک یک سال بودم و ترک کردنش سخته اما مطمعنا من کنار شما دوستان هستم انشالله ماه دیگه تا 9000 کارنت کنن بلکه بیشتر من همیشه گفتم و میگم امید داشته باشید و انگیزه و مهمتر از اون انرزی که از همه مهمتره من ماه پیش با یک عدد تک رقمی که بیشتر از شماره ی اعلام شده بود کارنت نشدم اما انرزی داشتم امید داشتم .پس انرزی تون مهمتره از دست ندین دوستاننننننننن عزیز
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: salar5452 ، mohammad_sepah ، shahin2737 ، Shahram914 ، Iaccept ، bahar101
تبريك به همه كارنتي ها انشاءا... همه ويزاي يكضرب بگيريد،
ماكه اينقدر بي خيال بوديم اين دم اخري استرس گرفتيم
اوووووووووووووووووو يه ماه ديگه هم بايد صبركرد.باسربازي كه ماداريم فقط به قصد سفر و تفريح ميريم وقت كرديم يه سر ميريم مصاحبه???
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، shahin2737 ، Iaccept ، bahar101 ، ARSAMNEW ، hamed shayan
(2015-06-10 ساعت 20:34)Soheilkhazaei نوشته:  سلام دوستان من توي كات آف آگوست كارنت شدم اين يعني مصاحبم توي آگوسته ؟ ممنون اگه راهنمايي بفرماييد

یعنی شما دقیقا ۷۶۵۰ هستید؟!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101
من اصلا انتظار این عدد را نداشتم...امیدوار بودم عدد بالاتری باشه و کلی از دوستان چمدونهاشون را جمع کنن و این تایپیک کلا درش تخته بشه و سوت و کور...ولی در هر صورت تبریک به اون دوستهایی که کارنت شدن امیدوارم همتون با ویزای یک ضرب برگردین.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Iaccept ، bahar101 ، ARSAMNEW
هزاران شادباش از ته دل برای کارنتی های جدید. موفق باشید.

من که تا همین 5 ساعت پیش دکمه ی F5 کیبوردم از دستم خلاصی نداشت، یه مورد کاری پیش اومد و تا همین الان که اومدم خونه بیخبرم بودم. یهو دیدم بولتن اعلام شده و شوکه شدم، انصافا خیلی حالم گرفته شد. هزارتا فکر و احتمال از جلوی چشمم گذشت. با اینکه شخصا به ماوراطبیعه و شانس و امیدواری خیلی باور ندارم ولی با اینحال امیدوارم اتفاقات خوبی در انتظارمون باشه. آممممممممیییننن واسه همه ی دوستانی که مثه من و همسرم این ماه هم کارنت نشدن و هنوز انتظار میکشن ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Shahram914 ، Iaccept ، shahin2737 ، bahar101 ، ARSAMNEW ، پرسپولیس6

Alikhعزیز امیدوارم ویزای یک ضرب بگیرید که لایقش هستید
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: Iaccept ، shahin2737 ، bahar101 ، َalikh ، پرسپولیس6
سلام دوستان
مصاحبه فقط یک دیدار جهت رویت افراد و مدارک مستندشون است و بررسی پرونده ها و روشن سازی یا همون کلیرنس از زمان سابمیت فرم260 اغاز شده است به همین خاطر هر چه به انتهای سپتامبر نزدیک میشویم دوره (باقیمانده)کلیرنس کوتاه و کوتاهتر میشه.. اصلا
نگران نباشید .خبرهای خوش در راه است.
تشکر کنندگان: Iaccept ، shayan seyfi ، bahar101 ، aa-tt ، پرسپولیس6
من الان دیدم.واقعا شکه شدم.چقدر کم کارنت کردن! !!!!
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، hamed shayan ، پرسپولیس6
(2015-06-10 ساعت 19:41)َalikh نوشته:  گند زدن به حال و حوصلمون
ديگه هنگ كردم نميدونم سپتامبر اميدي هست يا نه Sad

علی جون دادآش ، گفتم، میگم، خواهم گفت Smile ، خدا دو تا ویزا خوشگل براتون گذاشتهRolleyes
فقط شما باید یه زحمت بکشی بری سفارت بگیریشون دادآشCool
ایشالا خیرهRolleyes
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bahar101 ، پرسپولیس6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان