کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
تا 2850 کارنت میشه! Smile
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، salar5452 ، rezasadeghi ، SomeOneX ، A_A ، m.ghoreishi
تا ۷۰۰۰ کارنت بشن، بلند صلوات ;-)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، SomeOneX ، L_haam ، mbsamani ، ریحانا ، A_A ، m.ghoreishi ، lighter ، mfte.teacher ، fakhredin
قدر این روزای خوب، رویاهای شیرین امریکایی و این استرس شیرین کارنتی رو بدونید که دیگه هرگز تکرار نمیشه.....
تشکر کنندگان: salar5452 ، HERMES7 ، babak12 ، rezasadeghi ، sunn789 ، SomeOneX ، aghamilad ، ashkansoso65 ، Tabassomshojaat ، A_A ، rbrb-2015 ، lighter
دوستان عزيز
خواهش ميكن يه سر به تاپيك كليرنس 2014 يزنيد و بخونيد كه چه اتفاقاتي داره اونجا مي افته.متاسفانه يه پايان تلخ داره براشون اتفاق مي افته،هرچند كه دلم روشنه كه همه اونايي كه لياقتشو دارن ويزا رو مي گيرند.
دعا يادتون نره كه بشدت بهش نياز دارن.خيلي هاشون هم اين ادعا رو ميكنند كه ممكنه اين اتفاق و شايد بدتر از اون براي ماها هم بيفته.
""""براي اينكه از بحث اين تاپيك خارج نشم پيش بيني من حداقل 3500-3000 است"""""درضمن اين رو بدونيد كه اگه حدوداي 3000 كارنت كنن از سال قبل حدود دوماه جلوتريم.چون در لاتاري 2014 كيس نامبرهاي تا3000 در ژانويه مصاحبه شدن.
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ramin5589 ، miyu ، babak12 ، atlantis770 ، SomeOneX ، mbsamani ، Tabassomshojaat ، A_A ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، lighter
(2014-09-08 ساعت 10:44)rainolf نوشته:  قدر این روزای خوب، رویاهای شیرین آمریکایی و این استرس شیرین کارنتی رو بدونید که دیگه هرگز تکرار نمیشه.....
خدا کنه این روزای شیرین با کلیرنسی به روزای تلخ تبدیل نشه !
به امید ویزای یکضرب....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، SomeOneX ، ashkansoso65 ، mbsamani ، A_A ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، lighter
سلام دوستان من دیشب خواب دیدم تا 2850 کارنت میشن کلی حالم گرفته شد ولی بعد دوباره دیدم تا 3400 کارنت کردند کلی خوشحال شدم چون منم جزوشون بودم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، A_A
(2014-09-07 ساعت 21:35)atlantis770 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 20:35)Shin نوشته:  انقدر سوال تکراری پرسیده شده توی این تاپیک که حد نداره کل تاپیک رو دنبال کردم از همون اول

اما واقعا موندم چیکار کنم ، 20 دی تا 2 بهمن تاریخ امتحانامه ، اگه تاریخ مصاحبه ام میفته اون روزا بیخودی واسه 18 واحد پول ندم ( چون اگه برم مصاحبه ، خب قاعدتا سرجلسه امتحان حاضر نمیشم و پولش هم پس نمیدن ) و از چون اگه اون روزا میفته 10-12 واحد بردارم پولش کلی کم شه و صرفه جویی شه و خرج ترجمه مدارک شه !
فردا هم انتخاب واحده ...

کیس 50XX
دوست عزیز، درس و دانشگاهت رو در اولویت اول قرار بده.
ثبت نامت رو حتما انجام بده. من کیسم زیر 600 هست ولی هنوز حتی نامه ی مصاحبه هم نیومده. خیلی از دوستان وضع مشابه بنده رو دارن.
دوست عزیز محال ممکنه که مصاحبتون واسه اون دوره بیفته نهایتا خیلی خوشبینانه اون موقع تازه کارنت میشین

پس آروم بشین و به درس و امتحانتون برس.
موفق باشی
[/quote]
تشکر کنندگان: SomeOneX ، L_haam ، A_A
(2014-09-08 ساعت 11:54)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیشب خواب دیدم تا 2850 کارنت میشن کلی حالم گرفته شد ولی بعد دوباره دیدم تا 3400 کارنت کردند کلی خوشحال شدم چون منم جزوشون بودم

خوش به حالت آقا میلاد عجب خوابهای قسمت قسمت خوبی می بینی. نمیشد یه ذره بیشتر یخوابی شاید ما هم کارنت میشدیم? D:
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A
(2014-09-08 ساعت 12:41)mohammad_sepah نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 11:54)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیشب خواب دیدم تا 2850 کارنت میشن کلی حالم گرفته شد ولی بعد دوباره دیدم تا 3400 کارنت کردند کلی خوشحال شدم چون منم جزوشون بودم

خوش به حالت آقا میلاد عجب خوابهای قسمت قسمت خوبی می بینی. نمیشد یه ذره بیشتر یخوابی شاید ما هم کارنت میشدیم? D:

قربان اگر قرار بود تا 7 هزار و خورده ای رو در خواب ببینه زبونم لال میرفت تو کماWink عجله نداشته باشید. بولتن اگر خیلی سریع پیش بره واسه ما ایرانی ها که اکثرا AP میشیم خیلی ضرر خواهد داشت و در عوض آسیایی های دیگه سهمیه را پر میکنند (درست مثل امسال)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mohammad_sepah ، atlantis770 ، babak12 ، rezasadeghi ، aghamilad ، A_A ، rbrb-2015 ، lighter
(2014-09-08 ساعت 12:45)behdadK نوشته:  

قربان اگر قرار بود تا 7 هزار و خورده ای رو در خواب ببینه زبونم لال میرفت تو کماWink عجله نداشته باشید. بولتن اگر خیلی سریع پیش بره واسه ما ایرانی ها که اکثرا AP میشیم خیلی ضرر خواهد داشت و در عوض آسیایی های دیگه سهمیه را پر میکنند (درست مثل امسال)

محض مذاح عرض کردم وگر نه خدارو شکر هیچ نگرانی و عجله ای نیست. دقیقا همینطوره که شما میفرمایین
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، aghamilad ، A_A
(2014-09-08 ساعت 09:35)َalikh نوشته:  من میگم 3500 این خط و این نشون Smile

من هم همین نظر را دارم حداقل3500
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، َalikh ، A_A ، rbrb-2015
ببخشیدا ولی با این هرج و مرج ایجاد شده تو کار 2014 و اینکه هنوز هیشکی مصاحبه نرفته
چجوری توقع کارنت بالا دارید اخه !!؟؟!؟
ما که از خدامونه سیستمشون یه تغییر اساسی کرده باشه ولی بعیده به نظرم !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، atlantis770 ، A_A ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi

سلام مدير عزيز: اگه صلاح ميدونين با توجه به شرايط 2014 يي ها ومسعله سهميه ماهانه كه براي خودمم خيلي روشن نيست وشايد مواردي رو بايد بدونيم كه بايد انجام بديم تا حقي از ايراني ها ضايع نشه رو برامون توضيح بديد ممنون ميشم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: aghamilad ، behdadK ، babak12 ، نیلان ، sunflower00 ، rbrb-2015 ، atlantis770 ، SAAM_60
(2014-09-08 ساعت 12:50)mohammad_sepah نوشته:  

محض مذاح عرض کردم وگر نه خدارو شکر هیچ نگرانی و عجله ای نیست. دقیقا همینطوره که شما میفرمایین

رفتم دوغ خریدم بخورم بگیرم بخوابم خدا را چه دیدی شاید واسه کارنت های 2016 هم خواب ببینم :دی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، behdadK ، babak12 ، HERMES7 ، A_A ، sunflower00 ، rbrb-2015 ، atlantis770 ، SAAM_60
در همینجا لازمه از mohammad_sepah عزیز بخاطره رتبه ای که به من دادند تشکر کنم (اقا محمد چرا پیام خصوصی شما غیر فعاله)
تشکر کنندگان: babak12 ، mohammad_sepah ، A_A ، behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان