کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-11 ساعت 14:45)rezasadeghi نوشته:  ولي الان احساس راحتي ميكنم تو تاپیک بولتون !!
خلوت خلوت
من موندم ، شاهین ، علی ، زیبا ، دیگه کی ؟؟ دستا بالا !!
Manam mundam albate ba case numbere balaye 14500 vali ba sahmiye lobnan
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-11 ساعت 15:12)َalikh نوشته:  بعد از شوکی که بولتن آگوست به ما داد من تصمیم گرفتم که اینبار بشینم و واقع بینانه فایلها رو تحلیل کنم , بر اساس فایل سیس ۴ جون :
از اونجا که نپالیها تا 6475 هستن و در بولتن بعدی دوباره کارنت شدن من برای واقعی شدن تحلیل محاسبات را تا کیس 6475 یعنی ردیف 6126 فایل ادامه دادم :

متوسط نفر در کیس بر اساس فایل: ۱.85 بر اساس 200002/11470=۱.74 متوسط در نظر بگیریم ۱.۸
آمار زیر بر اساس تعدا کیس در 6475 کیس مورد بحث:
تعداد AT NVC : 2069 یعنی 31.95%
تعداد Ready : 325 یعنی ۵%
( تعداد ready تعدادیست تا شماره 5275 که تا آخر می , مصاحبه نرفته اند تا ردیف 4988 فایل )
تعداد Holes : 349 یعنی ۵.39%
تعداد Refuse/case : 109 یعنی ۱.69%
مجموع درصد کیسهایی که ویزا نمیگیرند: 44%

فرض رو بر میمنیمم آسیا بزاریم با توجه به وضعیت کارنتی یعنی 8100 نفر ویزا باید صادر بشه و چون امسال ظاهرا کی سی سی میخاد ایشالا به همه صف کلیرنس ویزا برسه پس یعنی ما حدود 8100/۱.80=4500 کیس واقعی و بدون مشکل لازم داریم و از اونجا که طبق محاسبات بالا حدود 56% کیسها واقعی و بالقوه برا گرفتن ویزا هستند 4500*100/56=8035
با توجه به اینکه پراکندگی نپال 30% در هر هزار کیس است و شانس گرفتن 450نفر ویزا در هر 1000 کیس ( با محاسبه ریجکتی و کیس مصاحبه نرفته و ای پی )
متونن تا 7500-7400 بالا بیان که حدود 400-300 کیس تا 8035 میمونه
ببابر این در شرایط بد باید تا حدود 8450 ماه بعد کارنت بشن و اگه تعداد بسیار کمی (200کیس )که کلیر نمیشن رو در نظر بگیریم و سهمیه آسیا رو تا 8200 در نظر بگیریم این عدد متیونه تا 9000 بالا بره که خوشبختانه اکثر ایرانیها رو شامل میشه و ایشالا تعداد بسیار کمی هم پشت کلیر میمونن
ممنون میشم اگه دوستان جایی خطای محاسباتی یا فرض اشتباه دیدم تصحیح کنن اگه بیشتر از 8500 کارنت کردن ممکنه در حق کلیرینسیها که عمدتا ایرانی هستن اجحاف بشه

من سعی میکنم یه تحلیل رو ۲۰۱۴ تا این رنج و نیز کلش داشته باشم تا ببینیم جه حد میتونه این محاسبات واقعیت داشته باشه
Salam duste man eshtebahe aksare shoma ine ke fekr mikonid Asia yani Iran va Nepal dar surati ke baghiye keshvarhaye asiyai az 9000 be bala hastan va motmaenan Kcc havasesh be unam hast chon khodesh unaro gozashte balaye 9000 banabar in mahe dg ehtemale ziyad mesle baghiye salha(gheyraz 2014) all current mikonam ke be keshvaraye dg ham visa berese
Bebakhshid ke font Farsi nadaram
تشکر کنندگان: heridas ، p00ya2001 ، bahar101 ، farrokh33
(2015-06-12 ساعت 14:39)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:31)alireza_iv نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:26)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:18)alireza_iv نوشته:  اولین جایی که میشه فهمید کارنت شدیم کجاست دوستان؟آخه شنیدم یکی ۲ هفته طول میکشه نامه دوم جایگزین شه!

دوست عزیز شما معنی کارنت شدن رو اشتباه متوجه شدی.شما با کیس 2700در مرحله دوم اعلام کارنتیها از ایران کارنت شدی ولی بخاطر عدم ارسال به موقع فرم 260 نامه دوم رو با تاخیر دریافت خواهی کرد. پس شما فعلا کاری بجز دریافت ایمیل و پس از اون جایگزینی نامه دوم برای مشخص شدن تاریخ و محل دقیق مصاحبه ندارید. در ضمن کارنتیهارو در سایت ویزا بولتن(لینک پایین) میتونید ببینید

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html

100% ایمیل همون موقع جایگزین میشه؟اگه نشد و من بخوام بشینم منتظر نامه دوم که خیلی کارارو نمیتونم انجام بدم .یعنی بازه زمانی دیدن نامه دوم تا مصاحبه یخورده کمه

خیر. دریافت نامه دوم ارتباط مستقیم با تاریخ ارسال فرم 260 داره.
یعنی شما اگر به موقع میفرستادی در ماه نوامبر یا نهایتآ دسامبر ۲۰۱۴ مصاحبه میشدی ولی بخاطر تاخیر با کیسهای بالای ۶-7000 مصاحبه خواهی شد.
منظور من رو درست متوجه نشدید.اطلاعات منم کمه.آیا راهی هست زود تر از جایگزین شدن نامه دوم متوجه شم تا وقت کافی برای ترجمه و ارسال مدارک داشته باشم؟آخه یه 14 روز طول میکشه جایگزین شه.مثلا از سایت سفارت دید که کیسم در اومده برای مصاحبه؟ادرس یا چیزی هست از 3 سفارت؟
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
من هم در کنار باقیمانده ها منتظر میمونم. هر چه خیر آید خوش آید .
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، p00ya2001 ، bahar101
خب فکر کنم خوندن تحلیل و پیش بینی ها و نوشته های سایمون برای کسایی که ندیدنش خالی از لطف نباشه :
For Asia region, Nepal will hit the 7%. There is no doubt. That will happen either with the number we already have (7150) or perhaps a small increase in September. Small. I don’t see the number going beyond 7600 – and could imagine 7150 even being enough. For the rest of Asia, as I have explained many times, the real decider is Iranian AP cases. If Iranian AP cases resolve faster than last year, Iran could take more than last year. If they take 2500/2700 we might see the final number go to 11XXX or 12XXX. However, at 3000 for Iran, ROA is probably looking at risk from 10000 onward.
So – if you ask about your AS number, I feel like anything under 10000 is pretty safe, and after 10000 gets into “wait and see” range. It is just too unknown to be clearer than that.
-------------------------------------------------------------
Now, about the final accurate predictions. I don’t know that I will predict the final numbers as I have been. As you can read above, there is a lot of uncertainty – a lot of unknowns, and, particularly for AF and AS, the calculation I normally use might not apply. So – I will try and update these thoughts over the next few weeks and I will post information once I see the 2NL, but don’t hold your breath for the final VB prediction….
Good luck to all those still waiting. For those that get into the final batch, there will be joy. For those that miss out, there will be other opportunities. After all this time you each have a HUGE emotional investment in this crazy lottery – but anyone who read the original “you have been selected” letter should have known they were not guaranteed to get the Green Card. Let us at least hope that they give out as many as possible…
این هم قبلا توی صحبت هاش در فروم گفته بود که :
BritSimon :
AS is a bit under what I thought. I expected at least 8000. Nepal is at the high end of what I thought, so whatever jump for AS is left (after Iran gets figured out) has to happen in the final VB. Jumps of 3000 - 4000 are possible, but that still depends on the final numbers for Iran
به امید اخذ ویزا واسه تک تک تون.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: َalikh ، الناز٢ ، aa-tt ، bahar101
بنده از اونجا که 8000 به بالا هستم شانس موفقیت تو این پروسه رو به زیر 50% میبرمش...بعد از سالها شرکت در لاتاری و ریختن تاس شانس ایندفعه که جفت 6 ما ظاهر شده بازم باید استرس داشته باشیم...یک بیت شعر بگم در وصف حال خودم و بعضی از دوستان :
آسمان فهمید که قاسم بز خرید
آنقدر بارید تا چهارپای بز برید
تشکر کنندگان: bidad ، khalilkhah ، mbsamani ، sayat ، َalikh ، Mahboy ، الناز٢ ، مهدی هژ ، mandikhanum ، bahar101 ، farrokh33
(2015-06-12 ساعت 15:22)alireza_iv نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:39)m.ghoreishi نوشته:  خیر. دریافت نامه دوم ارتباط مستقیم با تاریخ ارسال فرم 260 داره.
یعنی شما اگر به موقع میفرستادی در ماه نوامبر یا نهایتآ دسامبر ۲۰۱۴ مصاحبه میشدی ولی بخاطر تاخیر با کیسهای بالای ۶-7000 مصاحبه خواهی شد.
منظور من رو درست متوجه نشدید.اطلاعات منم کمه.آیا راهی هست زود تر از جایگزین شدن نامه دوم متوجه شم تا وقت کافی برای ترجمه و ارسال مدارک داشته باشم؟آخه یه 14 روز طول میکشه جایگزین شه.مثلا از سایت سفارت دید که کیسم در اومده برای مصاحبه؟ادرس یا چیزی هست از ۳ سفارت؟

نامه دوم رو نمیشه زودتر دید ولی در بعضی موارد دوستان بصورت تلفنی با kcc از تاریخ و محل مصاحبشون مطلع شدن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: alireza_iv ، shahin2737 ، الناز٢ ، bahar101 ، لطف اله
(2015-06-12 ساعت 15:22)alireza_iv نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:39)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:31)alireza_iv نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:26)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:18)alireza_iv نوشته:  اولین جایی که میشه فهمید کارنت شدیم کجاست دوستان؟آخه شنیدم یکی ۲ هفته طول میکشه نامه دوم جایگزین شه!

دوست عزیز شما معنی کارنت شدن رو اشتباه متوجه شدی.شما با کیس 2700در مرحله دوم اعلام کارنتیها از ایران کارنت شدی ولی بخاطر عدم ارسال به موقع فرم 260 نامه دوم رو با تاخیر دریافت خواهی کرد. پس شما فعلا کاری بجز دریافت ایمیل و پس از اون جایگزینی نامه دوم برای مشخص شدن تاریخ و محل دقیق مصاحبه ندارید. در ضمن کارنتیهارو در سایت ویزا بولتن(لینک پایین) میتونید ببینید

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html

100% ایمیل همون موقع جایگزین میشه؟اگه نشد و من بخوام بشینم منتظر نامه دوم که خیلی کارارو نمیتونم انجام بدم .یعنی بازه زمانی دیدن نامه دوم تا مصاحبه یخورده کمه

خیر. دریافت نامه دوم ارتباط مستقیم با تاریخ ارسال فرم 260 داره.
منظور من رو درست متوجه نشدید.اطلاعات منم کمه.آیا راهی هست زود تر از جایگزین شدن نامه دوم متوجه شم تا وقت کافی برای ترجمه و ارسال مدارک داشته باشم؟آخه یه 14 روز طول میکشه جایگزین شه.مثلا از سایت سفارت دید که کیسم در اومده برای مصاحبه؟ادرس یا چیزی هست از ۳ سفارت؟
تو همون صفحه ای که از برنده شدنت مطلع شدی نامه دوم جایگزین میشه. بدون داشتن نامه دوم هیچکاری نمیتونی بکنی. باید هر روز نگاه کنی و ببینی. چون تاریخ و محل دقیق سفارت رو تو اون نامه زده. شما همه مدارکت رو اماده کن از الان. ارسال مدارک فقط برای سفارت انکارا 15 روز قبل از مصاحبت اجباریه و برای ایروان و ابوظبی نیازی به ارسال مدارک نیست
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: alireza_iv ، bahar101
(2015-06-12 ساعت 16:01)h.maghsoudi نوشته:  بنده از اونجا که 8000 به بالا هستم شانس موفقیت تو این پروسه رو به زیر 50% میبرمش...بعد از سالها شرکت در لاتاری و ریختن تاس شانس ایندفعه که جفت ۶ ما ظاهر شده بازم باید استرس داشته باشیم...یک بیت شعر بگم در وصف حال خودم و بعضی از دوستان :

خدا گر ز حکمت ببند دری به زحمت گشاید در دیگری

نون بده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mbsamani ، h.maghsoudi ، َalikh ، shahin2737 ، aa-tt ، bahar101
من هم در کنار باقیمانده ها منتظر میمونم

2015AS85XX آنکارا 1 نفر ارسال فرم نوامبر
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، sadegh25 ، َalikh ، bahar101
(2015-06-12 ساعت 16:37)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 16:01)h.maghsoudi نوشته:  بنده از اونجا که 8000 به بالا هستم شانس موفقیت تو این پروسه رو به زیر 50% میبرمش...بعد از سالها شرکت در لاتاری و ریختن تاس شانس ایندفعه که جفت ۶ ما ظاهر شده بازم باید استرس داشته باشیم...یک بیت شعر بگم در وصف حال خودم و بعضی از دوستان :

نون بده

فعلا که زده بر اون قفل محکمتری....
تشکر کنندگان: khalilkhah
(2015-06-12 ساعت 16:37)khalilkhah نوشته:  

نون بده

فعلا که زده بر اون قفل محکمتری....
تشکر کنندگان: bidad ، er_givian
(2015-06-12 ساعت 15:06)Alireza554 نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 15:12)َalikh نوشته:  بعد از شوکی که بولتن آگوست به ما داد من تصمیم گرفتم که اینبار بشینم و واقع بینانه فایلها رو تحلیل کنم , بر اساس فایل سیس ۴ جون :
از اونجا که نپالیها تا 6475 هستن و در بولتن بعدی دوباره کارنت شدن من برای واقعی شدن تحلیل محاسبات را تا کیس 6475 یعنی ردیف 6126 فایل ادامه دادم :

متوسط نفر در کیس بر اساس فایل: ۱.85 بر اساس 200002/11470=۱.74 متوسط در نظر بگیریم ۱.۸
آمار زیر بر اساس تعدا کیس در 6475 کیس مورد بحث:
تعداد AT NVC : 2069 یعنی 31.95%
تعداد Ready : 325 یعنی ۵%
( تعداد ready تعدادیست تا شماره 5275 که تا آخر می , مصاحبه نرفته اند تا ردیف 4988 فایل )
تعداد Holes : 349 یعنی ۵.39%
تعداد Refuse/case : 109 یعنی ۱.69%
مجموع درصد کیسهایی که ویزا نمیگیرند: 44%

فرض رو بر میمنیمم آسیا بزاریم با توجه به وضعیت کارنتی یعنی 8100 نفر ویزا باید صادر بشه و چون امسال ظاهرا کی سی سی میخاد ایشالا به همه صف کلیرنس ویزا برسه پس یعنی ما حدود 8100/۱.80=4500 کیس واقعی و بدون مشکل لازم داریم و از اونجا که طبق محاسبات بالا حدود 56% کیسها واقعی و بالقوه برا گرفتن ویزا هستند 4500*100/56=8035
با توجه به اینکه پراکندگی نپال 30% در هر هزار کیس است و شانس گرفتن 450نفر ویزا در هر 1000 کیس ( با محاسبه ریجکتی و کیس مصاحبه نرفته و ای پی )
متونن تا 7500-7400 بالا بیان که حدود 400-300 کیس تا 8035 میمونه
ببابر این در شرایط بد باید تا حدود 8450 ماه بعد کارنت بشن و اگه تعداد بسیار کمی (200کیس )که کلیر نمیشن رو در نظر بگیریم و سهمیه آسیا رو تا 8200 در نظر بگیریم این عدد متیونه تا 9000 بالا بره که خوشبختانه اکثر ایرانیها رو شامل میشه و ایشالا تعداد بسیار کمی هم پشت کلیر میمونن
ممنون میشم اگه دوستان جایی خطای محاسباتی یا فرض اشتباه دیدم تصحیح کنن اگه بیشتر از 8500 کارنت کردن ممکنه در حق کلیرینسیها که عمدتا ایرانی هستن اجحاف بشه

من سعی میکنم یه تحلیل رو ۲۰۱۴ تا این رنج و نیز کلش داشته باشم تا ببینیم جه حد میتونه این محاسبات واقعیت داشته باشه
Salam duste man eshtebahe aksare shoma ine ke fekr mikonid Asia yani Iran va Nepal dar surati ke baghiye keshvarhaye asiyai az 9000 be bala hastan va motmaenan Kcc havasesh be unam hast chon khodesh unaro gozashte balaye 9000 banabar in mahe dg ehtemale ziyad mesle baghiye salha(gheyraz ۲۰۱۴) all current mikonam ke be keshvaraye dg ham visa berese
Bebakhshid ke font Farsi nadaram
برا کی سی سی هیچی جز رعایت سهمیه آسیا , هر کشور و تکمیل ویزاهای مصوب مهم نیست و طبق قانونشون همه به ترتیب اولویت میرن مصاحبه نه بر اساس کشور مضاف بر اینکه زیر 9000 هم کلی غیر ایران و نپال هست
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-12 ساعت 14:53)Alireza554 نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 14:45)rezasadeghi نوشته:  ولي الان احساس راحتي ميكنم تو تاپیک بولتون !!
خلوت خلوت
من موندم ، شاهین ، علی ، زیبا ، دیگه کی ؟؟ دستا بالا !!
Manam mundam albate ba case numbere balaye 14500 vali ba sahmiye lobnan

ما هم طبق عادت و برای همراهی با شما هر روز همچنان اینجا سر می زنیم. آینده روشنی را برای همه بچه های 2015 آرزو می کنم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin2737 ، الناز٢ ، rezasadeghi ، shayan seyfi
سلام بچه ها
منم هستم كيس نامبر ***٨

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان