کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام به همه. بچه ها میشه کسی که تاپیک سیس رو میدونه برامون تفسیر کنه که چند تا ویزا تا الان به ایران دادند و چقدر دیگه ویزا مونده؟؟/... ممنون از همه ی دوستان
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101
(2015-06-14 ساعت 11:41)tabatabaee نوشته:  سلام به همه. بچه ها میشه کسی که تاپیک سیس رو میدونه برامون تفسیر کنه که چند تا ویزا تا الان به ایران دادند و چقدر دیگه ویزا مونده؟؟/... ممنون از همه ی دوستان

باید ببینیم سیمون این ماه چی استخراج میکنه

هنوز امار دقیقی ارائه نشده
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101
كيس بالاي ٩٠٠٠ هم داريم ؟
تشکر کنندگان: salar5452
آخرین کیس ایرانی کمتر از 8600 هست و اگر کسی کیس بالاتر از 8600 داره ایرانی نیست یا محل تولد رو به اشتباه ایران نزده یا گزینه آیا از کشور تولد اقدام میکنید رو خیر زده و کشور دیگه ای رو عنوان کرده.

حالا اگر میگی که مدرک بیار من مدرکی ندارم و نمیتونم مدرک به شما نشون بدم و دنبال اثباتش هم نیستم. یه نگاه به کم شدن کیس ها بعد از 8600 بندازی خود به خود متوجه میشی نشدی هم بیشتر نگاه کن Big Grin Wink باز هم نشدی اینجا بپرس اگر کسی گفت که شماره ای بالای 8600 داره بهش بگو دو دستی بزنه تو سر خودش البته اگر از فارسی زبانان کشورهای مجاور نباشه Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: َalikh ، salar5452 ، AliReza.Sh ، bahar101 ، Aghaman ، hesam427 ، rezasadeghi ، ziba_sunset ، r.bazargan ، farrokh33 ، soruosh
(2015-06-14 ساعت 13:05)behdadK نوشته:  آخرین کیس ایرانی کمتر از 8600 هست و اگر کسی کیس بالاتر از 8600 داره ایرانی نیست یا محل تولد رو به اشتباه ایران نزده یا گزینه آیا از کشور تولد اقدام میکنید رو خیر زده و کشور دیگه ای رو عنوان کرده.

حالا اگر میگی که مدرک بیار من مدرکی ندارم و نمیتونم مدرک به شما نشون بدم و دنبال اثباتش هم نیستم. یه نگاه به کم شدن کیس ها بعد از 8600 بندازی خود به خود متوجه میشی نشدی هم بیشتر نگاه کن Big Grin Wink باز هم نشدی اینجا بپرس اگر کسی گفت که شماره ای بالای 8600 داره بهش بگو دو دستی بزنه تو سر خودش البته اگر از فارسی زبانان کشورهای مجاور نباشه Wink
کاملا درسته , چون کات آف ایران 8600 بوده , پرسیدم چون یکی به من پی ام داده 9400 , منم حدس زدم که باید اشتباه زده باشه گفتم مطمئن بشم بی جهت بهش استرس ندم و نامیدش نکنم
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، rezasadeghi
(2015-06-14 ساعت 10:42)rezasadeghi نوشته:  ماها هنوز اینجاییم ها !!
نزارید چراغ تاپیک بولتون خاموش بشه !

بچه هایی که موندن بیاید شروع کنیم رتبه بازی !
کیا هستن ؟؟
واريز شدWinkSmile
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: bia2mob
ما آخر آخر صفیم با این اوصاف ... Big Grin
بهدادِ عزیز، دیدن اسمت وقتی جلوی آخرین ارسال میاد باعث میشه آدم با اشتیاق بخواد تاپیک رو بخونه. ممنون که کنارمون هستی برادر. سلامت باشی و موفق.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: behdadK ، salar5452 ، bahar101 ، َalikh ، soruosh
(2015-06-14 ساعت 13:11)َalikh نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 13:05)behdadK نوشته:  آخرین کیس ایرانی کمتر از 8600 هست و اگر کسی کیس بالاتر از 8600 داره ایرانی نیست یا محل تولد رو به اشتباه ایران نزده یا گزینه آیا از کشور تولد اقدام میکنید رو خیر زده و کشور دیگه ای رو عنوان کرده.

کاملا درسته , چون کات آف ایران 8600 بوده , پرسیدم چون یکی به من پی ام داده 9400 , منم حدس زدم که باید اشتباه زده باشه گفتم مطمئن بشم بی جهت بهش استرس ندم و نامیدش نکنم

البته ایشون میتونه بدنیا آمده ی سایر کشور ها و فارسی زبان باشه.
اگر اینطور نیست و در ایران به دنیا آمده متاسفانه پروسه اش کنسل بوده از اول

میتونه در نامه اول جلوی عبارت Country of Changeability رو ببینه که کشوری به جز ایران عنوان شده.

تنها در صورتی که ایران به دنیا نیامده باشه میتونه به ریجکت نشدن امید داشته باشه در صورت تولد در ایران هیچ شانسی نداره.

(2015-06-14 ساعت 13:36)AliReza.Sh نوشته:  ما آخر آخر صفیم با این اوصاف ... Big Grin
بهدادِ عزیز، دیدن اسمت وقتی جلوی آخرین ارسال میاد باعث میشه آدم با اشتیاق بخواد تاپیک رو بخونه. ممنون که کنارمون هستی برادر. سلامت باشی و موفق.

یه ضربی رو میزنی تو گوشش با هم میریمWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، salar5452 ، bahar101 ، soruosh
سلام جناب بهداد عزيزپيش بيني شما براي كارنتي هاي آگوست از شما بعيد بود فكر كنم بالاي 8500 پيش بيني نموديد ، ميشه علت اين پيش بيني را بيان كنيد ببينيم كجاي معادلات اشتباه بوده كه ما هم از اون درس بگيريم. ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 13:36)AliReza.Sh نوشته:  ما آخر آخر صفیم با این اوصاف ... Big Grin
(2015-06-14 ساعت 14:12)behdadK نوشته:  یه ضربی رو میزنی تو گوشش با هم میریمWink

آمــــــین. باور کن این جزو معدود مواردیه که دلم میخواد اندکی خوشبینی و بلندپروازی داشته باشم در موردش. اتفاقا میایم همسایه میشیم اونجا ... Wink
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، behdadK
قربان اتفاقا پست های بنده در این تاپیک رو بخونید میبینید کلا استعداد در پیش بینی بولتن نداشتم و معمولا تیرم به خطا رفته. البته بنده شکارچی قهاری نیستم ولی بولتن هم چموشی میکنه این وسط سیمون هم گولم میزنه Big Grin

حدود 6ماه پیش که سی اک بروز شد با کاوه نشستیم حساب کردیم که حداکثر 8500-9000 نفر به مصاحبه دعوت میشن اون موقع با کاوه خیلی بحث داشتیم و هر دو متقاعد شدیم برخلاف تصورمون این اتفاق می افته. گذر زمان و اصرار سیمون باعث شد فکر کنیم شاید این اتفاق نیوفته و کم کم گفتیم 10000 نفر روی شاخشن! حالا میبینم اون چیزی که حساب کرده بودیم داره به حقیقت می پیونده! البته این یکی از پیش بینی های متعدد بود و وقتی آدم 10 تا پیش بینی داشته باشه بالاخره یکیش به حقیقت می پیونده Big Grin
پیش بینی های من واقعا مصداق جمله برایان در Anchorman هست :
[عکس: attachment.php?aid=3592]
Big GrinBig Grin چقدر دلم واسه 4 تا ابلهشون تنگ شده. یادم باشه دوباره برم یه تجدید خاطره بکنم.
خلاصه اونقدر فاکتور زیاده که نمیشه پیش بینی کرد.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: salar5452 ، hesam427 ، AliReza.Sh ، rezasadeghi ، ican2015 ، bahar101 ، alireza_iv ، soruosh ، styvan ، خورشید۱۵
این بلا تکلیفی و انتظار و استرس این ماه دیگه منو میکشه یه بولتن بعدی نرسم فکر کنم
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، salar5452 ، bahar101
(2015-06-14 ساعت 13:12)salar5452 نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 10:42)rezasadeghi نوشته:  ماها هنوز اینجاییم ها !!
نزارید چراغ تاپیک بولتون خاموش بشه !

بچه هایی که موندن بیاید شروع کنیم رتبه بازی !
کیا هستن ؟؟
واريز شدWinkSmile
مال ما هم واریز شد Wink
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: salar5452 ، خورشید۱۵
(2015-06-14 ساعت 15:05)behdadK نوشته:  قربان اتفاقا پست های بنده در این تاپیک رو بخونید میبینید کلا استعداد در پیش بینی بولتن نداشتم و معمولا تیرم به خطا رفته. البته بنده شکارچی قهاری نیستم ولی بولتن هم چموشی میکنه این وسط سیمون هم گولم میزنه Big Grin

حدود ۶ماه پیش که سی اک بروز شد با کاوه نشستیم حساب کردیم که حداکثر 8500-9000 نفر به مصاحبه دعوت میشن اون موقع با کاوه خیلی بحث داشتیم و هر دو متقاعد شدیم برخلاف تصورمون این اتفاق می افته. گذر زمان و اصرار سیمون باعث شد فکر کنیم شاید این اتفاق نیوفته و کم کم گفتیم 10000 نفر روی شاخشن! حالا میبینم اون چیزی که حساب کرده بودیم داره به حقیقت می پیونده! البته این یکی از پیش بینی های متعدد بود و وقتی آدم ۱۰ تا پیش بینی داشته باشه بالاخره یکیش به حقیقت می پیونده Big Grin
پیش بینی های من واقعا مصداق جمله برایان در Anchorman هست :
[عکس: attachment.php?aid=3592]
Big GrinBig Grin چقدر دلم واسه ۴ تا ابلهشون تنگ شده. یادم باشه دوباره برم یه تجدید خاطره بکنم.
خلاصه اونقدر فاکتور زیاده که نمیشه پیش بینی کرد.

با سلام
در انتها بايد عرض كنم انسان با شخصيت و قابل احترامي هستيد . انشااله همواره پيروز و سعادتمند باشيد.
تشکر کنندگان: behdadK ، babisondes ، bahar101
سلام لطفا به من بگید کیس نامبر شش هزار و خوردی کی وقت مصاحبش میشه
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: bia2mob

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان