کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام بچه ها. ببخشید یه سوال دارم.سیمون زده iranian must avoid AP.. یعنی چی؟؟؟ AP یعنی چی؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-13 ساعت 09:54)tabatabaee نوشته:  سلام بچه ها. ببخشید یه سوال دارم.سیمون زده iranian must avoid AP.. یعنی چی؟؟؟ AP یعنی چی؟؟؟؟؟؟

AP = Administrative Processing
avoid AP بعنی کلیرنس نخورن و یک ضرب ویزا بگیرن چون زمان باقیمانده برای کلیر شدن خیلی کمه
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، الناز٢ ، tabatabaee
(2015-06-13 ساعت 09:54)tabatabaee نوشته:  سلام بچه ها. ببخشید یه سوال دارم.سیمون زده iranian must avoid AP.. یعنی چی؟؟؟ AP یعنی چی؟؟؟؟؟؟

AP=Administrative Process
اين يه اصطلاحه كه معمولا همه ايرانياي خدمت رفته و اونايي كه كار دولتي دارن و يا از نظر دولت امريكا وضعيت اونا مبهم باشه رو شامل ميشه كه تا تحقيقات بيشتر و به اصطلاح خودشون مراحل اداري انجام بشه چندماه طول ميكشه
اين جمله سيمون هم در جواب اونايي هست كه ازش سوال پرسيدن آيا كيس نامبر ما امن هست يا خير كه اون هم جواب داده بشرطي امنه كه شامل AP نشيد.
يه نكته مهم فراموش نشه و اون اينه كه
1- همه چي دست خداست
2-مرحله AP در ماههاي آخر سريعتر انجام ميشه وچه بساكيساي ايراني قبل از 30 سپتامبر كلير بشن.
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، p00ya2001 ، mandikhanum ، ریحانا ، tabatabaee
سلام بر همگی
من تا الان تو این پست ها شرکت نکردم کیسم هم زیر 8000 هست یه جمله دیدم تو سایت DV Lottery که گفته بود بعد از 30 سپتامبر ممکن است دیگه ویزا داده نشه، این یعنی شاید کسایی که مصاحبه برن و پروندشون باز بمونه شاید هم ویزا بعد از 30 سپتامبر بگیرن. به نظرتون این چقدر درسته؟دنبال جمله و محلش هستم که اگر پیدا کردم بذارم اینجا.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-06-13 ساعت 11:08)arg_far نوشته:  سلام بر همگی
من تا الان تو این پست ها شرکت نکردم کیسم هم زیر 8000 هست یه جمله دیدم تو سایت DV Lottery که گفته بود بعد از 30 سپتامبر ممکن است دیگه ویزا داده نشه، این یعنی شاید کسایی که مصاحبه برن و پروندشون باز بمونه شاید هم ویزا بعد از 30 سپتامبر بگیرن. به نظرتون این چقدر درسته؟دنبال جمله و محلش هستم که اگر پیدا کردم بذارم اینجا.
پروسه لاتاري مربوط به يك سال مالي است.اين سال مالي از يك اكتبر شروع و تا سي ام سپتامبر تموم ميشه.(مثلا سال مالي 2015 ازيكم اكتبر 2014 شروع ميشه ودرسي ام سپتامبر 2015 تموم ميشه) اين به اين معنيه كه در بدترين حالت اگه شما روزاي اول اكتبر بري مصاحبه و تا سي ام سپتامبر نتوني ويزا بگيري ديگه امكان گرفتن اين ويزا بعد از سي سپتامبر و در سال مالي 2016 وجود نداره و پايان تمام روياها و آرزوها.
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، p00ya2001 ، styvan ، bahar101 ، الناز٢ ، soruosh
(2015-06-13 ساعت 11:26)salar5452 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 11:08)arg_far نوشته:  سلام بر همگی
پروسه لاتاري مربوط به يك سال مالي است.اين سال مالي از يك اكتبر شروع و تا سي ام سپتامبر تموم ميشه.(مثلا سال مالي ۲۰۱۵ ازيكم اكتبر ۲۰۱۴ شروع ميشه ودرسي ام سپتامبر ۲۰۱۵ تموم ميشه) اين به اين معنيه كه در بدترين حالت اگه شما روزاي اول اكتبر بري مصاحبه و تا سي ام سپتامبر نتوني ويزا بگيري ديگه امكان گرفتن اين ويزا بعد از سي سپتامبر و در سال مالي ۲۰۱۶ وجود نداره و پايان تمام روياها و آرزوها.

اکتبر ؟
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
چرا هیچکی نیست؟
من به اینجا عادت کردم هی میام سر میزنم
پس کجایید؟
نکنه دلخورید نمیایید؟ من مطمئنم همه مون ویزا رو میگیریم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101
دیگه حوصله ای نمونده فقط یه بولتن مونده و معلوم نیست دعوت میشیم یا نه.
کسی میدونه تا حالا چندتا ویزا به ایرانی ها دادن؟
یه آماری تحلیلی ارائه بدین
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: Macy ، rezasadeghi ، salar5452 ، bahar101
من که هنوز کلی امید دارم.ایشالا هممون ویزا میگیریم?
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، m.ghoreishi ، er_givian ، bidad ، salar5452 ، bahar101
(2015-06-13 ساعت 22:11)bidad نوشته:  دیگه حوصله ای نمونده فقط یه بولتن مونده و معلوم نیست دعوت میشیم یا نه.
کسی میدونه تا حالا چندتا ویزا به ایرانی ها دادن؟
یه آماری تحلیلی ارائه بدین

فعلا كه هيچ ويزايي صادر نمي كنن Sad
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: bidad ، bahar101
سلام
با عرض همدردی با همه .

بچه ها جایی هست بتو نیم ببینیم تا الان چه تعداد ویزا صادر شده ؟
تشکر کنندگان: salar5452
تاپیک تحیلیل فایل سیس رو بخونید .
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، er_givian ، salar5452 ، bahar101 ، الناز٢ ، soruosh
(2015-06-14 ساعت 10:29)رضا2015 نوشته:  تاپیک تحیلیل فایل سیس رو بخونید .

kheili mamnoon merc
تشکر کنندگان:
ماها هنوز اینجاییم ها !!
نزارید چراغ تاپیک بولتون خاموش بشه !

بچه هایی که موندن بیاید شروع کنیم رتبه بازی !
کیا هستن ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Manamehr ، salar5452
من هنوز به اینجا عادت دارم اولین جا میام اینجا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Manamehr ، styvan ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان