کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-20 ساعت 11:30)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 10:52)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  با سلام من از برندگان لاتاری هستم ولی متاسفانه شماره کانفرمیشن اولیم رو گم کردم.چون اطلاعاتم تو لب تاپم بود و از بین رفت.چطوری میتونم ذوباره پیداش کنم .این ماه کارنت شدم.

تو سایت نتایج اولیه یک گذینه دار Forgot Confirmation Number روی اون کلیک کنید یکسری اطلاعات راجع به اسم تاریخ تولد و ایمیلتون می خواد ( اونهایی که موقع ثبت نام براشون فرستادین ) بعد Confirmation Number
رو به شما میده و دوباره اطلاعلات رو وارد می کنید این بار باConfirmation Number و اگه اطلاعاتتون درست باشه نامه رو نشون میده.
بله ممنون از راهنماییتون.پیدا شد Sad

(2015-06-20 ساعت 11:30)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 10:52)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  با سلام من از برندگان لاتاری هستم ولی متاسفانه شماره کانفرمیشن اولیم رو گم کردم.چون اطلاعاتم تو لب تاپم بود و از بین رفت.چطوری میتونم ذوباره پیداش کنم .این ماه کارنت شدم.

تو سایت نتایج اولیه یک گذینه دار Forgot Confirmation Number روی اون کلیک کنید یکسری اطلاعات راجع به اسم تاریخ تولد و ایمیلتون می خواد ( اونهایی که موقع ثبت نام براشون فرستادین ) بعد Confirmation Number
رو به شما میده و دوباره اطلاعلات رو وارد می کنید این بار باConfirmation Number و اگه اطلاعاتتون درست باشه نامه رو نشون میده.
بله ممنون از راهنماییتون.پیدا شد Sad
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: ican2015 ، ARSAMNEW
(2015-06-19 ساعت 19:43)mojtabatavana نوشته:  دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
در ضمن من اين مطلبو چنتا جا ميزارم كه همه هم ببين هم اگه كسى ميدونه پاسخ مارو بده

دوست عزیز من فقط در مورد ویزای نیمه علمی اطلاعات کمی دارم، اونم اینکه در کشور مقصد ـ امارات ـ باید برای امتحان آیلتس، تافل و یا . . . ثبت نام کنید تا بتونید بجای ۱۵ میلیون ۸ میلیون وثیقه بذارید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، الناز٢ ، ican2015
(2015-06-20 ساعت 11:50)rbrb-2015 نوشته:  
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
مرسى
در ضمن من اين مطلبو چنتا جا ميزارم كه همه هم ببين هم اگه كسى ميدونه پاسخ مارو بده

دوست عزیز من فقط در مورد ویزای نیمه علمی اطلاعات کمی دارم، اونم اینکه در کشور مقصد ـ امارات ـ باید برای امتحان آیلتس، تافل و یا . . . ثبت نام کنید تا بتونید بجای ۱۵ میلیون ۸ میلیون وثیقه بذارید.

ميشه بگيد چطور بايد ثبت نام كنم؟
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، ican2015
پارسال این موقع ها بود که یواشکی تو تاپیک بچه های 2014 سر میزدم ببینم چه خبره. چقدم بهم دلداری می دادن و چقد بایت کارنتی ها ناراحت بودن . حالا نوبت خودمون شده. این دو سه ماهم می گذره و باید از هم خدافظی کنیم. امیدوارم بهترینا برامون اتفاق بیافته.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
(2015-06-20 ساعت 12:36)mojtabatavana نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 11:50)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  
مرسى

ميشه بگيد چطور بايد ثبت نام كنم؟

در مورد نحوه ثبت نام در خارج از ایران آگاهی ندارم. ولی با یه سرچ ساده در گوگل به راحتی میتونید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید. سایت applyabroad.org هم در این مورد اطلاعات کاملی داره.
هزینه این امتحان رو هم در نظر داشته باشید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: ican2015 ، bahar101
(2015-06-20 ساعت 15:02)styvan نوشته:  پارسال این موقع ها بود که یواشکی تو تاپیک بچه های ۲۰۱۴ سر میزدم ببینم چه خبره. چقدم بهم دلداری می دادن و چقد بایت کارنتی ها ناراحت بودن . حالا نوبت خودمون شده. این دو سه ماهم می گذره و باید از هم خدافظی کنیم. امیدوارم بهترینا برامون اتفاق بیافته.

سلام
روزهاي سخت ميگذره و روزهاي روشن تو راهه، چه تو اينجا يا جاي ديگه......
تشکر کنندگان: mbsamani ، bahar101 ، ARSAMNEW
سلام به رفقای باحال خودم .

سیمون گفته که واسه ماه اخر پیش بینی نخواهد کرد چون این خرابی سیستم ها روی فایل سیس تاثیر میزاره .
ولی خوب دیگه ما خودمون بعد یکسال دیگه کارشناس شدیم و میتونیم پیش بینی کنیم !!!

کارنتی ماه اخر 2 دسته میشه .
یکی اینکه طبق روال قبل کارنت کنن و با یه رقم معقول که این واسه ما خیلی خوبه !
یا اینکه یه رشد زیاد تو عدد کارنتی ببینیم .

روش اول واسه ما خوبه چون میشه مطمئن شد که با برنامه میریم جلو و هنوز ویزا باقی مونده
ودر ضمن کسایی که شامل کلیرنیس میشن شانس کلیر شدن دارن .
روش دوم اگه اتفاق بیفته میشه گفت که یه جورایی شانس کسایی که شرایط یکضرب دارن بیشتر میشه و ویزاهای باقی مونده رو به اونا اختصاص میدن.
اگه روش دوم اتفاق بیفته "فکر میکنم "میشه گفت یه جورایی دارن به بعد مالی قضیه هم نگاه میکنن که زیاد کارنت کنن سرف نظر از اینکه یه سری پشت کلیرنس موندن و چقدر ویزا باقی مونده .

ولی کاری نمیشه کرد فعلا به جز انتظار ...
لعنت به انتظار !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ican2015 ، sayat ، bidad ، ebrahim1e ، mbsamani ، bahar101 ، styvan ، َalikh ، salar5452 ، shahin2737 ، الناز٢ ، ARSAMNEW
(2015-06-21 ساعت 10:26)rezasadeghi نوشته:  سلام به رفقای باحال خودم .

سیمون گفته که واسه ماه اخر پیش بینی نخواهد کرد چون این خرابی سیستم ها روی فایل سیس تاثیر میزاره .

کارنتی ماه اخر ۲ دسته میشه .

روش اول واسه ما خوبه چون میشه مطمئن شد که با برنامه میریم جلو و هنوز ویزا باقی مونده
روش دوم اگه اتفاق بیفته میشه گفت که یه جورایی شانس کسایی که شرایط یکضرب دارن بیشتر میشه و ویزاهای باقی مونده رو به اونا اختصاص میدن.
اگه روش دوم اتفاق بیفته "فکر میکنم "میشه گفت یه جورایی دارن به بعد مالی قضیه هم نگاه میکنن که زیاد کارنت کنن سرف نظر از اینکه یه سری پشت کلیرنس موندن و چقدر ویزا باقی مونده .

لعنت به انتظار !!!
بعید میدونم بدون حساب کتاب کارنت کنن , بین 8500 تا 9500 نهایتا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، rezasadeghi ، ican2015 ، ARSAMNEW ، heridas
(2015-06-21 ساعت 15:12)َalikh نوشته:  

لعنت به انتظار !!!

منم با علی آقا موافقم و فکر میکنم بین 8500 تا 9200 کارنت خواهند شد.
البته کات آف نپال که همچنان دنبال خواهد شد. یه احتمال ضعیف هم بنظرم کات آف ایران خواهد بود، بنظرم نمیشه احتمال کم ش رو نفی کرد. دوستان نظر بدن.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، الناز٢ ، ican2015 ، َalikh
(2015-06-21 ساعت 15:47)AliReza.Sh نوشته:  

لعنت به انتظار !!!

البته کات آف نپال که همچنان دنبال خواهد شد. یه احتمال ضعیف هم بنظرم کات آف ایران خواهد بود، بنظرم نمیشه احتمال کم ش رو نفی کرد. دوستان نظر بدن.

ببخشید منظور از کات اف چیه ؟؟؟؟؟یعنی اتمام ویزا برای ایرانیا؟؟؟؟؟Sad
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 18:24)tabatabaee نوشته:  
(2015-06-21 ساعت 15:47)AliReza.Sh نوشته:  

ولی خوب دیگه ما خودمون بعد یکسال دیگه کارشناس شدیم و میتونیم پیش بینی کنیم !!! ...................
لعنت به انتظار !!!

ببخشید منظور از کات اف چیه ؟؟؟؟؟یعنی اتمام ویزا برای ایرانیا؟؟؟؟؟Sad

دوست عزیز، کات آف Cut Off به صورت عامیانه یعنی بولتن یک رقمی رو واسه یه قاره اعلام میکنه ولی کشوری خاص رو جدا میکنه و به اصطلاح اون کشور کات اف میشه، یعنی رقمی جداگانه (کمتر) برای اون کشور اعلام میکنه.
بطور معمول KCC پیش بینی میکنه که کشوری خاص به خط قرمز محدوده دریافت ویزای خودش (سهمیه ش) داره نزدیک میشه و تا انتهای اون سال ممکنه سهمیه ویزاش رو پر کنه، پس میاد و واسه اون کشور خاص Cut Off اعلام میکنه.
به عنوان مثال میتونید بولتن های دو ماه گذشته که کشور نپال کات آف خورده رو ملاحظه کنید:

در جدولـــــهای سه و چهار، ســـــــــــطر Asia رو نگاه کنید.

موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: bahar101 ، الناز٢ ، rezasadeghi ، ican2015 ، ARSAMNEW ، tabatabaee ، styvan
خداکنه فقط این خرابی سیستم رو به اعلام کردن بولتون ربط ندن و زود اعلام کنن !!
یعنی هشتم یا نهم اعلام کنن چون اگه نشه دوباره میره واسه سیزدهم به بعد .

به امید کارنت شدن همه ایرانی ها ...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ican2015 ، bahar101 ، الناز٢
(2015-06-22 ساعت 08:58)rezasadeghi نوشته:  خداکنه فقط این خرابی سیستم رو به اعلام کردن بولتون ربط ندن و زود اعلام کنن !!

انشااله.
تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan ، hamed shayan
(2015-06-22 ساعت 09:03)ican2015 نوشته:  
(2015-06-22 ساعت 08:58)rezasadeghi نوشته:  خداکنه فقط این خرابی سیستم رو به اعلام کردن بولتون ربط ندن و زود اعلام کنن !!

انشااله.

به نظر من چند روز جابجایی یا دیرکردِ اعلام کردن بولتن واسه ما آخرصفی ها خیلی مهم نیست. مهم: رقم اعلامی، زمان دریافت نامه دوم، و خب زمان مصاحبه ست که احتمالا مشکل صدور ویزا متاسفانه روی دو آیتم آخر موثر و تعیین کننده خواهد بود !!
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: ican2015 ، الناز٢
اتفاقا علیرضا خیلی سخته
مثل این میمونه که یکیذرو ۱۰ کیلومتر تشنه راه ببری بعد یگی صد متر جلوتر اب هست !!
اون صد متر اخر از همه سخت تر میگذره !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ican2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان