کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
فایل پی دی اف آشنایی با ایالات مختلف آمریکا رو که توسط من تهیه شده را میتونید از [color=#FF69B4] [size=large] این [url=آشنایی_با_ایالات__متحده.pdf]قسمت [/url] دانلود کنید و استفاده ببرید
تشکر کنندگان: aghamilad ، rbrb-2015 ، mohammad_sepah ، lighter ، ریحانا ، rezasadeghi ، atlantis770
خوب ،خدا رو شکر سفارت ها برای امروز اعلامیه رسمی برای پایان لاتاری 2014 ندادن که هیچ! یه سری پاس هم قبول کردن ! Big Grin

خوشحالم که امروز اگه من کارنت بشم مصادف نشده با پایان لاتاری 2014 ها.

دست و هورا ! بریم مرحله بعد! Smile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، mohammad_sepah ، lighter ، aghamilad ، babak12 ، pari pariaaa ، rezasadeghi ، salar5452 ، atlantis770 ، aaraam
(2014-09-08 ساعت 15:41)A_A نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 15:20)Peyman123 نوشته:  با سلام
حالا كه همه دارن پيش بيني مي كنن منم پيش بيني قبليمو اعلام مي كنم
اين سري اسيا همون ٢٥٠٠ مي مونه
اول بزاريد ما كه كارنت شديم عنوز ناممون نيومده نوامبر بريم مصاحبه
آقا این حرفو نزن داستان می شه [عکس: emoji16.png]
حداقل بگو 2501

بنده به اشتباهم پي بردم
پيش بيني جديد ٢٥٠١ مي باشد .
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، babak12 ، rezasadeghi ، atlantis770
امروزم که اعلام نشد Sad Sad Sad
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12
(2014-09-08 ساعت 17:45)امیلی نوشته:  امروزم که اعلام نشد Sad Sad Sad

صبر کنید دوست عزیز
تازه الان ساعت 6:20 صبح Smile
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، HERMES7
اگر قرار باشه اعلام بشه الان تا نیم ساعت دیگه بیشترین احتمال رو داره. از اول گفتم که اگر نشد احتمالا فردا. الان داشتم نگاه میکردم دیدم دو سال گذشته 9 و 10 سپتامبر که دوشنبه بوده اعلام شده. امسال 8 سپتامبر دوشنبه هست. البته طی 6 سال گذشته همیشه 9 و 10 سپتامبر بوده ولی 5 سال قبلش هم 6 و 8 سپتامبر بوده. البته طبق اطلاعات تاریخی بیشترین فراوانی اعلام زمان بولتن جمعه بعد چهارشنبه و بعد دوشنبه است.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، mohammad_sepah ، babak12 ، A_A ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، آزاده_امین ، salar5452
یک و یک و یک !
دو و دو و دووووووووووو!

سه و سه و سه !!

چهار و چهار و چهار
.
.
.
.
.
Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، ashkansoso65 ، babak12 ، rezasadeghi ، آزاده_امین ، salar5452 ، A_A
فکر کنم فعلا یه کمی باید فتیله را پایین بکشیم. مثل اینکه من خیت شدم. اگر اعلام نشد فردا منتظرش باشید. من رفرش مانکی روی کروم نصب کردم و هر دو دقیقه اتوماتیک رفرش میکردم که اولین نفرباشم که خبر بدهم. اما با این پیگیری دوستان فکر کنم بهتر باشد فردا زمانش را روی 5 ثانیه بگذارم. امیدوارم آی تی ما اکانت بنده را برای ترافیک اضافی بلاک نکند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، rezasadeghi ، آزاده_امین ، aghamilad ، salar5452 ، A_A
سلام
۲۸۵۰ نبود Smile

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A
(2014-09-08 ساعت 18:32)behdadK نوشته:  فکر کنم فعلا یه کمی باید فتیله را پایین بکشیم. مثل اینکه من خیت شدم. اگر اعلام نشد فردا منتظرش باشید. من رفرش مانکی روی کروم نصب کردم و هر دو دقیقه اتوماتیک رفرش میکردم که اولین نفرباشم که خبر بدهم. اما با این پیگیری دوستان فکر کنم بهتر باشد فردا زمانش را روی 5 ثانیه بگذارم. امیدوارم آی تی ما اکانت بنده را برای ترافیک اضافی بلاک نکند.

مدیر باهوش و محترم ! آقای پیج مانیتور هم خوبه!
خود نرم افزار ها این مشکل رو ساپورت میکنن!
ما بوق هم گذاشتیم رفرش شد خبر بدهد! Cool
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، miyu ، aghamilad ، salar5452 ، atlantis770 ، A_A ، ریحانا ، aaraam
از آنجایی که پیش بینی من درست در نیامد بخشی از تحلیل ها و آمار را اینجا میگذارم دوستان تحلیل کنند. اگر اشتباهی کردم به من گوشزد کنند. اگر ترند دیگری می بینند راهنمایی کنند و کمی از سر تقصیرات بنده بگذرندRolleyes

اطلاعات از بولتن استخراج شده است.

1- جدول بولتن برای همه ماهها از 2002 تا 2014 به تفکیک روز ایشو از هفته و روز از اول ماه
[عکس: duixojqtjn43m5t5c53z.png]
یعنی چی ؟ یعنی از بین 149 باری که بولتن ویزا ایشو شده بیشترین بار جمعه (37 بار) بعد دوشنبه(35) و بعد چهارشنبه (33) منتشر شده.
و یک نگاهی هم میشود کرد به اینکه جمعه مثلا 12 ام به بعد و پنج شنبه 11 ام به بعد و چهارشنبه 10 ام به بعد مجموعا 8 بار از 149 بار ویزا ایشو شده یعنی کمتر از 5% به عبارتی هفته ای که جمعه اش 12 و 13 ام باشد به احتمال زیاد تا سه شنبه بولتن خواهد آمد.

2- جدول بولتن برای همه ماهها از 2010 تا 2014
[عکس: h38qj2fdfraobngczt15.png]
از آنجایی که این اواخر اوضاع ممکن است تغییر کرده باشد این جدول را تهیه کردم. یک نگاهی بکنید میبینید که جمعه بیشترین رویداد را دارد(18) اما بعد از آن چهار شنبه(16) و بعد دوشنبه (12)
همینطور با اینکه 8 ام و نهم بیشترین آمار ایشو شدن را دارند نهم (22) و هشتم (18) جای خود را با هم عوض کرده اند. تحلیل های بیشتر با خودتان

3- جدول بولتن برای 2013 و 2014 (2 سال آخر)
[عکس: axbzji7tldyy89n70ikr.png]
جمعه چهارشنبه و دوشنبه تقریبا به میزان برابر رخداد داشته اند. و هشتم و نهم بیشترین رخداد .

4- جدول بولتن برای سپتامبر از ابتدا تاکنون
[عکس: n9gnon0im2zk05bd6z8h.png]
شاید این جدول نمیبایست مقایسه می شده و بنده را به اشتباه انداخته (آماره های نامرتبط) . خوب طبق این جدول میبینید دوشنبه و هشتم بیشترین رخداد را دارند.

البته نه هنوز دوشنبه تمام شده و نه آمار احتمالات علم دقت است! اما من با یک نگاه به این جداول تقریبا دریافتم که به جز زمانهایی که هشتم و نهم هر ماه شنبه می شود تقریبا نباید در انتظار بولتن به جز این دو تاریخ بود. اما وقتی شنبه شد به دلیل اینکه بولتن شنبه و یکشنبه منتشر نمی شود میتوانید دوشنبه و سه شنبه هفته بعدش (بسته به سرعت دوستان KCC) منتظرش باشید. البته در این بین استثناء هم وجود دارد. یک دفعه دیدید برادران KCC سر ذوق بودند و با اینکه 8 ام شنبه بود جمعه 7 ام ویزا بولتن را آپدیت کردند و یا 8 ام با اینکه دوشنبه بود وقت رفع و رجوع سایت را مثلا نداشتند و انداختنش به سه شنبه
حالا یه کم دیگه منتظرش میمونیم شاید اومد. ماه پیش یادمه ساعت 7 بود که آپ شد. عجب میگذره....
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، babak12 ، rezasadeghi ، atlantis770 ، A_A ، fakhredin
بهداد جان از صمیم قلب بهت خسته نباشید میگم برای زحماتی که واسه تاپیک میکشی .
به احتمال 90 % فردا بولتن میاد
اگه نه که دیگه صد درصد 10 سپتامبر میاد

---> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، A_A ، salar5452 ، atlantis770 ، r.bazargan ، fa15 ، َalikh
سلام بچه ها : بولتن بیاد بالا به نظرتون نامه بچه هایی که کارنت شدن هم میاد ؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، behdadK ، salar5452
(2014-09-08 ساعت 19:36)ashkansoso65 نوشته:  سلام بچه ها : بولتن بیاد بالا به نظرتون نامه بچه هایی که کارنت شدن هم میاد ؟
تا چند روز اینده معلوم میشه دوست عزیز.
با بسته شدن پرونده 2014 دیگه همه تمرکز میاد روی 2015 و قاعدتا سرعت جلو رفتن کارا بالا میره.

---> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، ashkansoso65 ، A_A ، salar5452

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان